Donald Trump, Melania Trump Melania Trump Melania Trump Melania Trump Melania Trump
Donald Trump, Melania Trump
East News
1/6
Donald Trump, Melania Trump
East News

Małżeństwo Melanii i Donalda Trumpów jest pod baczną obserwacją mediów. Zagraniczne tytuły coraz częściej wspominają o tym, że między Pierwszą Parą nie układa się najlepiej. A wszystko za sprawą drobnych gestów Melanii Trump wobec męża. Pierwszy z nich udało się wychwycić kamerom telewizyjnym już w czasie inauguracji Donalda Trumpa. W czasie zaprzysiężenia w pewnym momencie Donald Trump powiedział coś do swojej żony, na co Melania odpowiedziała mu uśmiechem. Lecz gdy prezydent odwrócił głowę, na twarzy Pierwszej Damy natychmiast pojawił się grymas niezadowolenia. Podobne sytuacje zdarzały się jeszcze kilka razy. Najświeższa miała miejsce, kiedy Donald Trump próbował złapać żonę za rękę, a ona - unikając chwytu - schowała dłoń w płaszczu.

 

Zobacz też: To już kryzys? Donald Trump próbował chwycić żonę za rękę. Reakcja Melanii była jednoznaczna!

 

Choć Melania Trump przez niektórych odbierana jest jako osoba chłodna, to postawa Pierwszej Damy USA całkowicie się zmienia, kiedy żona Donalda Trumpa spotyka się z dziećmi. W czasie walentynkowej wizyty w Narodowym Instytucie Zdrowia, Melania z wielką czułością podeszła do maluchów! Zobaczcie zdjęcia na kolejnych stronach.

 

Polecamy: MELANIA TRUMP ZNÓW ZALICZYŁA WPADKĘ? TEN GEST PIERWSZEJ DAMY MÓWI WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC SŁÓW...

2/6
Melania Trump
East News

Melania Trump została zaproszona przez dzieci na walentynkowy poczęstunek. Nie zabrakło ciastek w kształcie serduszek i innych słodkości. Pierwsza Dama wydawała się być zachwycona towarzystwem maluchów.

3/6
Melania Trump
East News

Melania Trump chętnie pozowała do zdjęć z dziećmi i... hojnie rozdawała uściski maluchom. To zupełnie inna postawa prezydentowej niż ta, z której znamy ją na co dzień.

4/6
Melania Trump
East News

Obserwatorzy zauważyli, że Melania Trump w czasie spotkań z dziećmi pozwala sobie na dużą spontaniczność. Widać, że kocha dzieci i to z wzajemnością!

5/6
Melania Trump
East News

Takie obrazki z Melanią Trump w roli głównej widujemy niezwykle rzadko. 

6/6
Melania Trump
East News

A szkoda!

Więcej na temat Donald Trump Melania Trump