Melania Trump i Donald Trump - pierwszy taniec
Eastnews

O Melanii Trump znów jest głośno! Tym razem poszło o okładkę Vanity Fair! Czemu wzbudziła ona tak dużo emocji? ZDJĘCIE

Melania Trump i Donald Trump - pierwszy taniec
Eastnews

Melania Trump na okładce meksykańskiego Vanity Fair. Zdjęcie pierwszej damy USA na okładce tego magazynu wywołało sporo emocji, ale nie tylko z powodu tego, że Melania Trump wzięła udział w dosyć oryginalnej sesji, w której główną rolę gra biżuteria... Internauci śmieją się, że pierwsza dama je srebrną biżuterię ;-) Jednak nie same zdjęcia są głównym tematem rozmów, a magazyn, dla którego Melania zgodziła się pozować. Okładka meksykańskiego Vanity Fair z pierwszą damą USA ukazała się tuż po tym, jak Donald Trump podpisał rozporządzenie dotyczące budowy muru na granicy USA z Meksykiem! 

 

Zobacz: Krępujące ZDJĘCIE Baracka Obamy i Melanii Trump z inauguracji Donalda Trumpa. Musicie je zobaczyć

 

Melania Trump na okładce meksykańskiego Vanity Fair - zdjęcie

Prezydent Stanów Zjednoczonych ogłosił, że budowa muru zostanie rozpoczęta nawet w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Donald Trump zapowiedział budowę muru już w trakcie kampanii prezydenckiej, więc teraz musi się wywiązać z obietnicy wyborczej, ale nikt nie spodziewał się, że tak szybko zabierze się do pracy nad tym projektem. Prezydent Meksyku Enrique Pena Nieto tuż po zapowiedzi Trumpa, odwołał zaplanowaną na 31 stycznia swoją podróż do stolicy Stanów Zjednoczonych.

 

W obliczu tych informacji, okładka z Melanią Trump zaskoczyła wszystkich. Redakcja magazynu została mocno skrytykowana za wybór bohaterki na okładkę. O czym Melania opowiada w magazynie? W środku pojawił się tekst o niej z magazynu "GQ" z 2016 roku, w którym opowiedziała o tym, jak przygotowuje się do roli pierwszej damy USA.

 

Zobacz: Melania Trump uśmiecha się do męża, Donald coś do niej mówi, a później ta mina! Filmik z Melanią hitem sieci WIDEO

 

Melania Trump na okładce meksykańskiego Vanity Fair.

Melania Trump na okładce meksykańskiego Vanity Fair
Facebook Vanity Fair

 

Melania Trump na zaprzysiężeniu Donalda Trumpa na prezydenta USA

Donald Trump, Melania Trump
East News

Myślicie, że Melania Trump poradzi sobie w roli pierwszej damy?

Melania Trump w kreacji Ralpha Laurena
Getty Images

Więcej na temat Donald Trump Melania Trump
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48