Melania Trump Melania Trump Melania Trump Melania Trump Melania Trump
Melania Trump
East News
1/5
Melania Trump
East News

 

Melania Trump, jak każda pierwsza dama, ma wiele obowiązków związanych ze swoją funkcją i przez to dużo podróżuje po całym świecie. Ostatnio wybrała się w swoją pierwszą samotną podróż bez Donalda Trumpa. Celem były kraje w Afryce - odwiedziła Ghanę, Malawi, Kenię i Egipt. Teraz z kolei Melania Trump podróżuje po Stanach Zjednoczonych. Niestety, podczas jednego z ostatnich jej lotów mogło dojść do katastrofy! Samolot wystartował z lotniska i po kilku minutach pasażerowie zauważyli dym i poczuli nieprzyjemny zapach! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Melania Trump zachwyciła swoimi stylizacjami w Afryce!

2/5
Melania Trump
East News

 

Loty samolotami bywają mało komfortowe dla wielu osób. Po tym, co spotkało Melanię Trump, z pewnością niektórzy jeszcze bardziej będą się bać latać! Pierwsza dama przeżyła bowiem prawdziwe chwile grozy, gdy jej samolot wystartował do Filadelfii. Już po pierwszych kilku minutach lotu wiadomo było, że coś jest nie tak.

 

Zobacz: Agata Duda gwiazdą Instagrama! To zasługa... Melanii Trump 

3/5
Melania Trump
East News

 

Pasażerowie szybko poczuli nieprzyjemny zapach spalenizny, a także zauważyli dym! Co więcej, jeden z pasażerów - dziennikarz CNN zdradził, że załoga rozdawała wszystkim mokre ręczniki i radziła, by ich użyć, gdy zapach stanie się zbyt drażniący!

 

Zobacz: Zobaczcie stylizacje Melanii Trump z podróży do Europy!

4/5
Melania Trump
East News

W końcu jednak pilot zdecydował się nie kontynuować lotu do Filadelfii i wyglądał awaryjnie w bazie Andrews Air Force w stanie Maryland. Według pierwszych informacji, w samolocie doszło do mechanicznej usterki.

 

Zobacz: Melania i Donald Trumpowie zostaną rodzicami?!

5/5
Melania Trump
East News

Wiadomo już, że samolot z pierwszą damą na pokladzie bezpiecznie wylądował, a sama Melania Trump podobno nie wyglądała na przerażoną, gdy opusczała pokład. Dobrze, że nic się jej stało!

 

Zobacz: Dzięki nieuczciwym transakcjom Melania Trump zarobiła nawet milion dolarów!

Więcej na temat Melania Trump