Melania Trump Melania Trump Melania Trump Melania Trump Melania Trump
	Melania Trump
1/6
	Melania Trump

Melania Trump wybrała się w swoją pierwszą samodzielną wyprawę jako pierwsza dama. We wtorek, 2 października wylądowała w Afryce i odwiedziła szpital w stolicy Ghany Akrze. Jej wizyta w Afryce zaplanowana jest na cały tydzień i Melania w tym czasie ma odwiedzić jeszcze trzy kraje - Malawi, Kenię i Egipt. Nie da się ukryć, że pierwsza dama miała wielkie wejście - już na lotnisku zaprezentowała na sobie bardzo luksusową stylizację. Melania Trump miała na sobie strój za ponad 10 tysięcy złotych. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Zamieszanie podczas powitania Andrzeja Dudy w Białym Domu, nasz prezydent miał mały problem...

2/6
Melania Trump
East News

Melania Trump przyleciała do Afryki w zamszowym płaszczu marki Vince, który kosztuje 1,695 dolarow, czyli około 6300 złotych. Płaszcz doskonale podkreślał figurę pierwszej damy dzięki paskowi w talii, a jego karmelowy kolor współgrał z jej urodą. 

 

Melania Trump
East News

 

Zobacz: SKANDAL! Melania ma dość upokorzeń ze strony Trumpa! Będzie rozwód?

3/6
Melania Trump
East News

Uwagę zwracały także seksowne buty na szpilkach z kolekcji uwielbianego przez Melanię Manolo Blahnika. Buty te kosztowały 935 dolarów czyli 3474 złotych. Pierwsza dama wybrała model w supermodny wzór zwierzęcy czyli cętki leoparda, ktory chcąc niechcąc wyjątkowo kojarzy się z Afryką. 

 

Zobacz: Melania Trump ociepla wizerunek! Zobaczcie jak walczy z wiatrem w nowej kreacji!

4/6
Melania Trump
East News

Pierwsza dama zmieniła swój strój przed wizytą w szpitalu dzięcięcym w Akrze. Pojawiła się tam razem z pierwszą damą Ghany Rebeccą Akufo-Addo. Obie panie obserwowały przebieg ważenia niemowląt, które zostało przeprowadzono w ramach projektu dożywiania dzieci.

 

Zobacz: Melania Trump PRZESTRASZYŁA się Putina! Jej mina mówi wszystko!

5/6
Melania Trump
East News

Melania Trump tym razem miała na sobie sukienkę w paski od Celine. Kreacja pochodzi ze starej kolekcji marki, ale obecnie można kupić bardzo podobną za 2 tysiące dolarów, czyli ok. 7400 złotych.

Zobacz: Melania Trump ociepla wizerunek! Zobaczcie jak walczy z wiatrem w nowej kreacji!

6/6
Melania Trump
East News

Melania Trump zmieniła również buty - Manolo Blahnika w cętki zamieniła na Manolog Blahnika w klasycznej białej wersji. Jej buty kosztowały 625 dolarów czyli ok. 2 322 złotych.

 

Co sądzicie o stylizacjach pierwszej damy USA? 

 

Zobacz: Victoria Beckham ubiera Melanię Trump! Zobaczcie kreację pierwszej damy z wizyty w Londynie!

Więcej na temat Melania Trump