Po publikacji kolejnej zapowiedzi wywiadu Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey w mediach znów zawrzało! Wszystko przez słowa byłej księżnej, która ujawniła, że będąc w rodzinie królewskiej nie mogła sama o sobie decydować, a niemal każda decyzja musiała być konsultowana. W trakcie rozmowy na jaw wyszło, że Meghan Markle już wcześniej otrzymała propozycję wywiadu od Oprah! Wtedy nie mogła się na to zgodzić, dlaczego?

Reklama

Meghan Markle zdradziła, że już wcześniej otrzymała propozycję wywiadu od Oprah Winfrey

Meghan i Harry dokładnie rok po opuszczeniu rodziny królewskiej podjęli ostateczną decyzję i poinformowali, że zamierzają zostać w USA. Teraz Sussexowie zdecydowali się przerwać ciszę i w wywiadzie dla Oprah Winfrey ujawniają kulisy "megxitu" i zdradzają jak sobie radzą w Kalifornii. Właśnie pojawiła się kolejna zapowiedź niedzielnego wywiadu w stacji CBS, w której Oprah ujawnia, że proponowała wywiad Meghan jeszcze przed jej ślubem z Harrym!

Chciałam powiedzieć, że rozmawiałam z tobą już w lutym albo marcu 2018 roku, przed ślubem z księciem Harrym. Zapytałam, czy weźmiesz udział w wywiadzie. Powiedziałaś mi wtedy, że to nie jest odpowiedni czas - zdecydowała się ma wspomnienie o swojej dawnej propozycji Oprah Winfrey.

Meghan potwierdziła, że faktycznie rozmawiała w 2018 roku z dziennikarką na temat wywiadu, ale wtedy nie miała możliwości, aby przyjąć taką ofertę:

Pamiętam tę rozmowę bardzo dobrze. Nie pozwolono mi nawet rozmawiać z tobą sam na sam. Tam musieli siedzieć ludzie z zespołu do spraw komunikacji - wyznała szczerze Meghan, ale na nagraniu widać, że z trudem o tym mówi.

Oprah Winfrey po tym, jak Meghan wyznała, że to nie była jej decyzja zapytała, co teraz się zmieniło i dlaczego akurat teraz jest "odpowiedni moment". Meghan odpowiedział, ale to nie wszystko! Meghan otworzyła się i przyznała, że dopiero teraz, kiedy opuściła rodzinę królewską znów odzyskała możliwość decydowania o sobie, co jest ogromnym przywilejem!

Złożyło się na to wiele rzeczy. Teraz jesteśmy po drugiej stronie. Mamy możliwość dokonywania własnych wyborów. Nie mogłam wtedy powiedzieć "tak”, to nie był mój wybór. Jako osoba dorosła, która prowadziła naprawdę niezależne od nikogo życie, dołączyłam do rodziny królewskiej, której konstrukcja i funkcjonowanie różnią się do tego, co ludzie sobie wyobrażają. To naprawdę wyzwalające mieć prawo i przywilej, aby móc powiedzieć: tak, jestem gotowa porozmawiać, chcę opowiedzieć o sobie. Po prostu dokonać wyboru na własną rękę i móc mówić w swoim imieniu - powiedziała była już księżna.

Meghan wywiadem dla Oprah już na zawsze zamknęła sobie drzwi do rodziny królewskiej?

Zobacz także

Zobacz także: Meghan Markle wolałaby zapomnieć o tych zdjęciach! Zdjęcia w bieliźnie i królewskie wpadki to dopiero początek!

Para udzieliła wywiadu w swoim domu w Kalifornii.

East News

Książę Harry i Meghan Markle z synkiem.

East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama