Meghan i Harry - wrócą do rodziny królewskiej
Newsy

Meghan Markle w kolejnej szokującej zapowiedzi wywiadu: "Nie pozwolono mi rozmawiać z tobą sam na sam"

Meghan Markle w kolejnej szokującej zapowiedzi wywiadu: "Nie pozwolono mi rozmawiać z tobą sam na sam"

Po publikacji kolejnej zapowiedzi wywiadu Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey w mediach znów zawrzało! Wszystko przez słowa byłej księżnej, która ujawniła, że będąc w rodzinie królewskiej nie mogła sama o sobie decydować, a niemal każda decyzja musiała być konsultowana. W trakcie rozmowy na jaw wyszło, że Meghan Markle już wcześniej otrzymała propozycję wywiadu od Oprah! Wtedy nie mogła się na to zgodzić, dlaczego?

Ile pieniędzy Meghan i Harry dostali za wywiad z Oprah Winfrey? Oto 7 rzeczy, o których nie mieliście pojęcia

Meghan Markle zdradziła, że już wcześniej otrzymała propozycję wywiadu od Oprah Winfrey

Meghan i Harry dokładnie rok po opuszczeniu rodziny królewskiej podjęli ostateczną decyzję i poinformowali, że zamierzają zostać w USA. Teraz Sussexowie zdecydowali się przerwać ciszę i w wywiadzie dla Oprah Winfrey ujawniają kulisy "megxitu" i zdradzają jak sobie radzą w Kalifornii. Właśnie pojawiła się kolejna zapowiedź niedzielnego wywiadu w stacji CBS, w której Oprah ujawnia, że proponowała wywiad Meghan jeszcze przed jej ślubem z Harrym! 

Chciałam powiedzieć, że rozmawiałam z tobą już w lutym albo marcu 2018 roku, przed ślubem z księciem Harrym. Zapytałam, czy weźmiesz udział w wywiadzie. Powiedziałaś mi wtedy, że to nie jest odpowiedni czas - zdecydowała się ma wspomnienie o swojej dawnej propozycji Oprah Winfrey. 

Meghan potwierdziła, że faktycznie rozmawiała w 2018 roku z dziennikarką na temat wywiadu, ale wtedy nie miała możliwości, aby przyjąć taką ofertę:

Pamiętam tę rozmowę bardzo dobrze. Nie pozwolono mi nawet rozmawiać z tobą sam na sam. Tam musieli siedzieć ludzie z zespołu do spraw komunikacji - wyznała szczerze Meghan, ale na nagraniu widać, że z trudem o tym mówi. 

Oprah Winfrey po tym, jak Meghan wyznała, że to nie była jej decyzja zapytała, co teraz się zmieniło i dlaczego akurat teraz jest "odpowiedni moment". Meghan odpowiedział, ale to nie wszystko! Meghan otworzyła się i przyznała, że dopiero teraz, kiedy opuściła rodzinę królewską znów odzyskała możliwość decydowania o sobie, co jest ogromnym przywilejem!

Złożyło się na to wiele rzeczy. Teraz jesteśmy po drugiej stronie. Mamy możliwość dokonywania własnych wyborów. Nie mogłam wtedy  powiedzieć "tak”, to nie był mój wybór. Jako osoba dorosła, która prowadziła naprawdę niezależne od nikogo życie, dołączyłam do rodziny królewskiej, której konstrukcja i funkcjonowanie różnią się do tego, co ludzie sobie wyobrażają. To naprawdę wyzwalające mieć prawo i przywilej, aby móc powiedzieć: tak, jestem gotowa porozmawiać, chcę opowiedzieć o sobie. Po prostu dokonać wyboru na własną rękę i móc mówić w swoim imieniu - powiedziała była już księżna. 

Meghan wywiadem dla Oprah  już na zawsze zamknęła sobie drzwi do rodziny królewskiej? 

Zobacz także: Meghan Markle wolałaby zapomnieć o tych zdjęciach! Zdjęcia w bieliźnie i królewskie wpadki to dopiero początek!

Para udzieliła wywiadu w swoim domu w Kalifornii. 

Wywiad z Oprah Winfrey w domu Meghan i Harry'ego w Montecito w Kalifornii, Meghan i Harry w czasie nagrania
East News

Książę Harry i Meghan Markle z synkiem. 

Książę Harry i Meghan Markle z synkiem
East News

 

Zobacz także

Meghan Markle ma w rodzinie królewskiej trzech wrogów! To Kate, Camillę i Karola oskarża o donoszenie tabloidom!? Szokujące informacje

Meghan Markle

Meghan Markle wolałaby zapomnieć o tych zdjęciach! Zdjęcia w bieliźnie i królewskie wpadki to dopiero początek!

 

Meghan Markle i książę Harry
East News
Newsy
Ile Meghan Markle i książę Harry zarobią na wywiadzie dla Oprah Winfrey? Szokujące doniesienia!
Ile Meghan Markle i książę Harry zarobią na wywiadzie dla Oprah Winfrey? Szokujące doniesienia!

O wywiadzie Meghan Markle i Harry'ego dla Oprah Winfrey mówi cały świat! Nic dziwnego, że stacja CBS, która zdecydowała się kupić prawa do emisji wywiadu zapłaciła za niego zaskakującą kwotę. Jak informuje "Daily Mail" Oprah chciał sprzedać wywiad też dla NBC i  Disneya ABC, ale wygląda na to, że to właśnie CBS złożyło najwyższą ofertę, która miała wynosić 9 milionów dolarów! A jaką kwotę za wywiad otrzymali Meghan i Harry? Tu pojawia się ogromne zaskoczenie! Ile Meghan Markle i książę Harry zarobią na wywiadzie dla Oprah Winfrey? Na wywiad Meghan i Harry'ego czekają wszyscy łącznie z rodziną królewską, która obawia się tego, co powie Markle na temat jej życia w Wielkiej Brytanii. Sussexowie dokładnie rok po opuszczeniu rodziny królewskiej, które jak przyznał Harry było dla niego "niewiarygodnie trudne" zdecydowali się przerwać ciszę i opowiedzieć, dlaczego tak naprawdę wyjechali do USA i jak planują ułożyć sobie życie za oceanem. Ich niemal dwugodzinny wywiad dla Oprah jeszcze przed emisją wywołuje mnóstwo kontrowersji i wygląda na to, że między Meghan a pałacem trwa wymiana ciosów .  Wywiad Oprah z Meghan i Harrym już teraz jest przez niektórych ekspertów ogłoszony najlepszym w całej jej karierze, dlatego nic dziwnego, że stacja CBS była gotowa zapłacić  9 milionów dolarów za prawa odo wywiadu i dystrybucji. A jaką kwotę otrzymali royalsi? Według informacji "Daily Mail" nie otrzymali wynagrodzenia za wywiad. Eksperci są zdania, że para i tak skorzysta na tym najbardziej, bo przyczyni się to do promocji ich marki osobistej, którą sami tworzą, wycenianej nawet na miliard dolarów.  W Polsce wywiad Meghan i Harry'ego będzie można obejrzeć na antenie...

East News
Newsy
Meghan Markle ma w rodzinie królewskiej trzech wrogów! To Kate, Camillę i Karola oskarża o donoszenie tabloidom!? Szokujące informacje
Kto donosi na Meghan Markle w rodzinie królewskiej? Kto ją lubi najmniej?

W związku z niedzielnym wywiadem Meghan i Harry'ego w show Oprah Winfrey na światło dzienne wychodzą kolejne rewelacje! Wygląda na to, że to już prawdziwa wojna i każda ze stron wyciąga najcięższe działa... Po niedawnych oskarżeniach wobec Meghan opublikowanych w "Times" teraz pojawiają się doniesienia na temat wysoko postawionych członków rodziny królewskiej, którzy mieli dostarczać tabloidom informacje na temat Meghan Markle! Meghan Markle ma w rodzinie królewskiej trzech wrogów? Zagraniczne media nie mają wątpliwości, że to co dzieje się obecnie na linii rodzina królewska a Meghan Markle to wojna! Burza medialna zaczęła się od informacji, że Sussexowie udzielą niemal dwugodzinnego wywiadu dla Oprah Winfrey, w którym przerwą ciszę na temat odejścia z rodziny królewskiej. Rodzina królewska o wywiadzie dowiedziała się z mediów, co najbardziej zasmuciło Elżbietę II .  Ostatecznie królowa tuż przed emisją rewelacji Meghan i Harry’ego zdecydowała się wydać oświadczenie. Po publikacji jednej z zapowiedzi wywiadu przez stację CBS w "Times" pojawiły się oskarżenia byłych pracowników pałacu dotyczące szokującego traktowania ich przez byłą księżną. Wygląda na to, że wymiana ciosów trwa! Pałac Buckingham zdecydował się wszcząć śledztwo w sprawie mobbingu, a tymczasem na jaw wychodzą kolejne rewelacje ujawniane w kolejnych zwiastunach wywiadu. Meghan u Oprah wprost oskarżyła pałac, że utrwalali kłamstwa podawane przez media na ich temat. Okazuje się, że już wcześniej była księżna miała o to pretensje i jak donosi "News Daily" powołując się na anonimowego informatora, współpracującego wcześniej z Meghan, miała oskarżać trzech członków rodziny królewskiej o podejmowanie działań przeciwko niej! Jako...

meghan w czasie wywiadu u Oprah, obok zdjęcie rodziny królewskiej z uroczystości
East News
Newsy
Wiemy, kto mógł być rasistą w rodzinie królewskiej! To dwie słynne królewskie osobowości!
Meghan i Harry w wywiadzie u Oprah przyznali, że w rodzinie królewskiej spotkali się z rasizmem. Mimo nacisków Oprah nie przyznali, kto konkretnie miał z nimi przeprowadzić rozmowę o kolorze skóry ich syna. Internauci są jednak pewni, kim mogły być te osoby.

Meghan i Harry w wywiadzie u Oprah Winfrey powiedzieli głośno o rasizmie w rodzinie królewskiej. Meghan miała przeżywać prawdziwy dramat, gdy okazało się, że bliscy Harry'ego dyskutują na temat koloru skóry ich syna. Była księżna Sussex dodała także, że powodem nienadania Archiemu tytułu księcia, także miał być jego kolor skóry, media szybko jednak tę tezę obaliły. Mimo tego wyznanie o rasizmie zelektryzowało wszystkie media. Kto miałby  posunąć się do rasizmu? Okazuje się, że najczęściej typowane są dwa nazwiska. Kto jest rasistą w rodzinie królewskiej? Podczas wywiadu Meghan nie chciała powiedzieć, kto brał udział rozmowie o kolorze skóry Archiego. Oprah Winfrey starała się wyciągnąć tę informację od pary, jednak bezskutecznie. W internecie więc wybuchła prawdziwa burza przypuszczeń. Internauci zaznajomieni z historią rodziny królewskiej i poglądami co po niektórych jej członków doszli do wniosku, że najbardziej prawdopodobnymi rozmówcami Meghan były dwie osoby. Na Twitterze rozgorzała więc zacięta dyskusja: Bez wątpienia rozmowa na temat koloru skóry miała miejsce pomiędzy Karolem, Williamem i Kate Lubię Meghan, ale wątpię, że rodzina królewska jest rasistowska. Gdyby była nie zgodziliby się przecież na ślub Harry'ego i Meg! Diana powiedziała kiedyś, że Karolowi nie podobało się, że Harry jest rudy, więc pewnie ciemny kolor skóry wnuka też by go przeraził Myślę, że to Karol i Camilla komentowali skórę Archiego Kamila pasuje do takiego zachowania, to pewnie ona Brytyjskie media zrobią wszystko, by uciszyć Harry'ego i Meghan, nigdy się nie dowiemy kim byli rasistowscy członkowie rodziny To na pewno był książę Karol! Internauci najczęściej wskazywali Księcia Karola i jego żonę,...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik