Meghan Markle
EastNews

Meghan Markle wywołała skandal! Narzekała na swoje królewskie życie

Meghan Markle
EastNews

Od kiedy Meghan Markle została narzeczoną księcia Harry'ego, budzi ogromne kontrowersje. Pod medialnym ostrzałem znajduje się każdy jej krok, gest, mina, a nawet stylizacja. Jakby tego było mało, Meghan Markle nieustannie zalicza wpadki i łamie protokół królewski, co dodatkowo wywołuje duży rozgłos. To oczywiście nie wszystko - od kilku miesiecy mówi się bowiem o jej trudnym chatakterze i konfliktach, które wywołuje. W końcu to przez nią wielu królewskich pracowników złożyło wypowiedzenia i po latach wiernej służby zaczęło szukać nowej pracy. Nie musimy chyba też wspominać o jej słynnej kłótni z księżną Kate, podczas której doprowadziła swoją szwagierkę do łez

Teraz z kolei wyszło na jaw, że Meghan Markle publicznie narzeka na życie w rodzinie królewskiej! Fakt ten został ujawniony po premierze "Króla Lwa", na której Meghan Markle zjawiła się i rozmawiała z wieloma gwiazdami. Właśnie tam miała okazję spotkać się z Beyonce i Eltonem Johnem. Rozmawiała także z Pharrellem Williamsem i ta rozmowa wzbudziła sporo kontrowersji!

Meghan Markle nie jest szczęśliwa?

Meghan Markle znów zaliczyła wpadkę żaląc się publicznie na swoje prywatne życie! W czasie rozmowy z Pharrellem Williamsem powiedziała zdecydowanie za dużo.

Cieszę się z waszego związku. Miłość jest niesamowita, jest wspaniała. Kibicuję wam bardzo - powiedział muzyk. 

Meghan Markle zamiast zwyczajnie podziękować i na tym zakończyć rozmowę, wyznała:

Dziękuję. Oni nie ułatwiają nam tego.

W brytyjskiej prasie zawrzało! Wszyscy zastanawiają się, kogo Meghan miała na myśli mówiąc "oni". Niektórzy sądzą, że chodzi o członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Inni podejrzewają, że o poddanych, co wyjątkowo oburzyło Brytyjczyków. W końcu Meghan i książę Harry żyją z podatków, a ostatnio wydali majątek na remont posiadłości Frogmore Cottage. Pojawiają się także głosy, które stawiają na media. A wy jak myślicie - kogo Meghan miała na myśli? 

Meghan Markle wygląda na szczęśliwą, ale to tylko gra!

Meghan Markle w koku
EastNews

Meghan Markle kocha Harry'ego, ale źle czuje się w jego rodzinie

Meghan Markle w sukience w paski, którą kupisz teraz w H&M
East News

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09