królowa Elżbieta II, Meghan Markle, archie
instagram

Meghan Markle dopiero co urodziła syna, a już planuje jego pierwszą podróż. Księżna Sussex, która od blisko dwóch lat mieszka w Wielkiej Brytanii, chciałaby zabrać syna do Stanów Zjednoczonych. Ten pomysł z pewnością nie spodoba się królowej, która woli, żeby młodzi członkowie rodziny królewskiej przebywali w Wielkiej Brytanii. Czy księżna znów postawi się królowej i wywiezie syna do USA? I kiedy mały Archie Harrison pojedzie do Ameryki?

1/3
Meghan Markle
EastNews

Meghan Markle nieraz już udowodniła, że królewski protokół jej nie dotyczy. Żona księcia Harry'ego nie tylko pomalowała paznokcie na ciemny kolor, zamknęła za samą drzwi do auta, ale i jako pierwsza w królewskiej rodzinie urządziła baby shower dla dziecka! Na imprezę poleciała do Stanów Zjednoczonych. To tam Meghan spędziła 35 lat życia i jest bardzo związana ze swoim krajem.

2/3
Meghan Markle i książę Harry pokazali syna
East News

Meghan jest do tego stopnia związana ze swoim krajem, że pragnie pokazać Amerykę swojemu synkowi.  Przy okazji jego przedstawić swoim amerykańskim znajomym. Archie Harrison ma dopiero kilkanaście dni (ur. 6/05/2019), ale księżna już podobno zaczęła planować ich wspólną podróż do "domu". 

3/3
Meghan Markle i książę Harry pokazali syna w pałacu
East News

Jak informuje "US Weekly", księżna chce, aby Archie wiedział, gdzie się wychowała. To dla niej ważne, aby znał dwie kultury i nie zamykał się wyłącznie na rodzinę królewską. 

Meghan i Harry chcą żeby ich syn prowadził normalne życie. Dla Meghan równie ważne jest, aby Archie poznał jej historię rodzinną, jak i historię swoich królewskich przodków. Planuje więc wyruszyć z nim na wycieczkę do L.A, gdy tylko można będzie komfortowo podróżować z nim samolotem - mówi informator "US Weekly".

Więcej na temat Archie Meghan Markle