Meghan Markle z synem Archiem na meczu polo Meghan Markle, książę Harry, Archie na chrzcie pierwsze zdjęcie Archiego
Meghan Markle ma dość!

Czy syn księcia Harry'ego i Meghan Markle będzie jadł mięso? Książęca para ma spore plany w stosunku do Archiego i chciałaby, aby tak jak oni został weganinem! Księżna Sussex nie wyobraża sobie, aby chłopiec żył w zgodzie z innymi przekonaniami niż ona, choć w królewskiej rodzinie potrawy składające z mięsa od zawsze były na stole. Niemniej jednak ukochana wnuka królowej Elżbiety chce żyć "po swojemu" i tej wolności pragnie również dla synka Archiego. Jak informuje zagraniczna prasa, królewski protokół po raz kolejny poszedł w odstawkę. 

Kiedy chłopiec przejdzie na dietę?

1/3
Meghan Markle z synem Archiem na meczu polo
East News

Książę Archie będzie na diecie wegańskiej?

Meghan Markle dobrze wie, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie. Gdy grała jeszcze w serialu "Suits", codziennie wstawała o 4:15 rano i zaczynała dzień od wody z cytryną. Później jadła płatki owsiane z owocami, a na lunch z chęcią wybierała omlet z ziołami i kromką chleba. Sałatki, zupy warzywne czy zielone koktajle - te potrawy i napoje również były obecne w diecie aktorki.

Gdy Meghan poznała księcia Harry'ego, nie zrezygnowała ze swoich przyzwyczajeń. Mało tego, powiedziała ukochanemu, że i on musi zacząć dbać o siebie i lepiej się odżywiać! Brat Williama posłuchał żony i podobno razem z nią w dni powszednie nie je mięsa, jaj i mleka! Czy taka sama przyszłość czeka malutkiego Archiego? Okazuje się, że tak! 

2/3
Meghan Markle, książę Harry, Archie na chrzcie
Instagram

Meghan i Harry chcą, aby chłopiec poszedł ich śladem i także był na diecie wegańskiej. Niestety, królowa nie podziela ich zdania...

Meghan wydaje się nie zwracać uwagi na królewskie tradycje, ale wychowywanie dziecka jako weganina po prostu nie będzie tolerowane przez monarchię - mówi przyjaciel rodziny dla "Women's Day".

3/3
pierwsze zdjęcie Archiego
Instagram

Czy księżnej Sussex uda przekonać królową do diety dla chłopca? Coś nam się wydaje, że Meghan nie będzie słuchać Elżbiety II i jak zawsze zrobi po swojemu. Jak podaje "The Sun", takie zachowanie źle wpływa na relacje między monarchinią a księciem Harry'm. Czy nastąpi rozłam w rodzinie?

 

Więcej na temat Meghan Markle Archie