Klaudia El Dursi w białym szlafroku

Czy mąż Klaudii El Dursi akceptuje jej odważne zdjęcia? Modelka gorzko: "Było mi przykro przez ostatnie dni"

Klaudia El Dursi w białym szlafroku

Klaudia El Dursi niedawno musiała zmierzyć się z ostrą krytyką internautów, dotyczącą jej odważnych zdjęć zamieszczanych w sieci. Jak się jednak okazuje, nawet jej mąż nie ma nic przeciwko temu, aby takie fotografie pojawiały się na jej profilu. Prowadząca "Hotel Paradise" wyjaśniła wszystko w rozmowie z "Faktem". Jak przyznała zarówno dla niej jak i jej męża, ciało nie jest tematem tabu. 

Zobacz także: Klaudia El Dursi złamała zasady kwarantanny?! Prowadząca "Hotel Paradise" odpowiada na zarzuty

Klaudia El Dursi o swoich odważnych zdjęciach zamieszczanych w internecie

Internauci często zachwycają się urodą Klaudii El Dursi - jest niezaprzeczalnie piękną kobietą z figurą bogini! Nic więc dziwnego, że w sieci możemy zobaczyć też wiele zdjęć ślicznej modelki, także tych nieco bardziej odważnych.

Niektóre z nich jednak nie przypadły do gustu części obserwatorów, którzy stwierdzili, że gwiazda jest matką i w takim razie nie powinna zamieszczać takich treści na swoim Instagramie. Krytyka internautów pod jednym z najnowszych zdjęć mocno zabolała Klaudię El Dursi, która postanowiła na nią odpowiedzieć. 

Kocham to jak wyglądam i nie zamierzam się ani za to wstydzić ani tego ukrywać, a jeżeli Wy na podstawie takiego zdjecia, które w moim mniemaniu jest delikatne i subtelne i nie pokazuje nic za dużo, uważacie, że jest coś ze mną nie tak to już jest Wasz problem. Może Wy zostaliście przez kogoś skrzywdzeni i macie problem z akceptacją siebie i swojego ciała, Ja takiego problemu nie mam i było mi przykro przez ostatnie dni. Więc jak ktoś miał na celu mnie zranić to udało mu się to.  Zaakceptujcie siebie i swoje ciało, bo będzie się Wam lepiej żyło - poinformowała kilka dni temu Klaudia El Dursi. 

Teraz w rozmowie z "Faktem" gwiazda podkreśliła, że jej mąż kocha patrzeć na jej zdjęcia i sam namawiał ją do publikacji np.: filmiku z Bali, na którym Klaudia El Dursi tańczy w bieliźnie. 

Jacek jest ze mnie dumny, cieszy się, jak patrzy na moje piękne zdjęcia. Gdy poleciałam na Bali i nagrałam specjalnie dla niego filmik, jak w samej bieliźnie tańczę na balkonie, poradził mi, żebym wrzuciła go do sieci. I tak też zrobiłam - powiedziała w rozmowie z "Faktem", Klaudia El Dursi.

Modelka wyjawiła również, że ciało nie jest dla niej żadnym tematem tabu, a treści, które publikuje w internecie nie są nachalne, a subtelne i delikatne. 

Ciało to nie jest dla mnie tematem tabu, dla Jacka też nie. Zdjęcia, które wrzucam, są subtelne i delikatne, a nie nachalne i wyuzdane - powiedziała dla "Faktu" Klaudia El Dursi

A Wy, zgadzacie się z Klaudią El Dursi? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#balimood

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Po publikacji tego zdjęcia internauci zarzucili modelce, że zamieszcza zbyt odważne treści w internecie, co nie przystoi matce dwójki dzieci. Gwiazdę bardzo dotknęła ta krytyka, na którą postanowiła odpowiedzieć. 

Klaudia El Dursi pokazała odważne zdjęcia i naraziła się na hejt. Teraz odpowiada
Instagram

 

Więcej na temat Klaudia El Dursi
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05