Matteo Brunetti Masterchef
Instagram

Finalista "Masterchefa" został ojcem! Matteo Brunetti zdradził płeć i imię dziecka

Matteo Brunetti Masterchef
Instagram

Matteo Brunetti był jednym z finalistów 6. edycji „Masterchefa”. Urodzony we Włoszech kucharz skradł serca jurorów, jednak nie udało mu się wygrać programu. Brunetti zajął czwarte miejsce w show, jednak pomimo braku trofeum kucharz nie rezygnuje z gotowania. Teraz Matteo pochwalił się na Instagramie szczęśliwą nowiną i napisał, że został ojcem! Zobaczcie, jakie imię wybrał razem z partnerką dla synka!

Brunetti został ojcem 

Finalista "Masterchefa" jest w związku ze studentką Szkoły Głównej Handlowej, która uwielbia sztukę i muzykę. Para poznała się po programie. Teraz została rodzicami synka. Chłopiec otrzymał piękne imię! 

Tak trudno przez 9 miesięcy wyobrazić sobie jak powstaje mały człowiek. Ojcowie dobrze wiedza o czym mówię. Ale ten moment kiedy chwycił mnie i uścisnął zrozumiałem, że mam swojego człowieka, kompana, przyjaciela, mężczyznę. Nie wiem naprawdę jaki będzie świat jak dorośniesz i która drogę wybierzesz dla siebie, ale wiedz ze każdy Twój wybór uszanuję i będę Cię wspierał przez wszystkie dni jakie będzie nam możliwe wspólnie przeżyć. Witaj na świecie mój synku, Leone🦁!⠀- napisał Matteo na Instagramie.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska córeczkę! Zobacz urocze zdjęcie

Leone to oczywiście po polsku Lew. Ostatnio takie imię dla swojego dziecka wybrała m.in. Odeta Moro

Partnerka Matteo również podzieliła się szczęśliwą informacją w sieci. 

 W trzech słowach: MÓJ CAŁY ŚWIAT ! •💛Od serca: Przez te 9 miesięcy prawdę mówiąc nie rozumiałam (do samego końca) jak to działa, że nagle pojawia się taki mały ktoś i z marszu kocha się go bezgranicznie🤱🏼Poznajemy sie coraz lepiej z każda minuta, a tym samym ta miłość nabiera coraz większych rozmiarów. •
Zdecydowanie dogadujemy sie, a raczej „dospiewujemy” 🎤🥰 Magia!🤩 - napisała. 

Świeżo upieczonym rodzicom życzymy jak najwięcej przespanych nocy. Zobaczcie zdjęcia, którymi podzielili się w sieci.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak trudno przez 9 miesięcy wyobrazić sobie jak powstaje mały człowiek. Ojcowie dobrze wiedza o czym mówię. Ale ten moment kiedy chwycił mnie i uścisnął zrozumiałem, że mam swojego człowieka, kompana, przyjaciela, mężczyznę. ⠀ Nie wiem naprawdę jaki będzie świat jak dorośniesz i która drogę wybierzesz dla siebie, ale wiedz ze każdy Twój wybór uszanuję i będę Cię wspierał przez wszystkie dni jakie będzie nam możliwe wspólnie przeżyć. Witaj na świecie mój synku, Leone🦁!⠀ _⠀ _⠀ _⠀ _⠀ #matteobrunetti #brofist #synek #itsaboy #parenting #family #parenthood #newborn #dadlife #babies #babyboy #parentlife #fatherhood #familytime #babylove #parentinggoals ⠀ ⠀

Post udostępniony przez MATTEO BRUNETTI (@matteo.brunetti.real)

Para nie pokazała twarzy dziecka

 

Więcej na temat MasterChef
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09