fit lovers gala see bloggers Fit Lovers zostaną rodzicami? Mateusz i Pamela z Fit Lovers w programie Ameryka Express Wakacje gwiazd -  Fit Lovers na Bali
Fit Loversi mają kłopoty. Mateusz uszkodził kobietę, na którą upadł
Instagram

Kilka dni temu Mateusz Janusz z Fit Lovers zrobił salto podczas gali, na której wystepował i spadł na widownię! Upadek zakończył się pechowo dla jednej z uczestniczek imprezy. Według wcześniejszych relacji, poszkodowana miała mieć uszkodzony dysk na odcinku szyjnym i czekało ją leczenie. Czy te wstępne przypuszczenia potwierdziły się? Zobaczcie jaki jest obecnie stan zdrowia poszkodowanej kobiety. 

1/4
fit lovers gala see bloggers
eastnews

Mateusz Janusz i Pamela Stafanowicz byli gośćmi na imprezie See Bloggers w Łodzi. W pewnym momencie YouTuber wykonał salto, które nie zakończyło się szczęśliwie dla jednej z uczestniczek wydarzenia. Na początku kobieta nie skarżyła się na żadne dolegliwości, jednak sytuacja uległa zmianie.

Zobacz także: Fit Loversi mają poważne kłopoty! Zapłakany Mateusz mówi o konsekwencjach wypadku na scenie

2/4
Fit Lovers zostaną rodzicami?
Instagram

YouTuber odniósł się do pechowego skoku na swoim Instagramie. W filmiku na InstaStories wyznał, że bierze pełną odpowiedzialność za to co zrobił i pokryje koszty leczenia. 

- Niby wszystko miało być ok, rozmawiałem z tą panią kilkukrotnie. Rozmawiałem z jej mężem i zapewniali, że jest ok i czuje się dobrze. Jakby z tą myślą idąc, staraliśmy się odnieść do tej sytuacji, bo wiecie, my zawsze myślimy pozytywnie i zakładamy te dobre scenariusze. Ale sytuacja trochę się zmieniła i kilka godzin temu dostaliśmy informację, że jednak stan tej pani nie jest jednak taki, jak mógł się wcześniej wydawać. Jestem załamany tą sytuacją. Nie wiem, co ma zrobić, żałuje tego salta z każdą sekundą - mówił Janusz. 

3/4
Mateusz i Pamela z Fit Lovers w programie Ameryka Express
Mat. prasowe

Jak informuje WP, stan zdrowia poszkodowanej wcale nie jest tak ciężki jak na początku przypuszczano. 

- Uszkodzenia nie są tak drastyczne, jak opisują to media. Kobieta na razie nie została skierowana na żadną rehabilitację i nie są wymagane żadne kosztowne zabiegi. Jest obecnie pod opieką lekarza i dostała zalecenia. Mateusz zadeklarował, że jak pojawią się jakiekolwiek koszty, za wszystko zapłaci - miał powiedzieć informator z Łodzi. 

4/4
Wakacje gwiazd -  Fit Lovers na Bali
Instagram

Czy Mateusz wyciągnie z tego skoku lekcje na przyszłość? Mamy nadzieję, że poszkodowana kobieta szybko dojdzie do siebie.

Więcej na temat Fit Lovers