Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Mateusz Maga o swojej figurze
ONS
Newsy

Maga narzeka na swoją figurę. Wszystko przez Top Model

Co mu nie pasuje?

Mateusz Maga był jednym z najbardziej kontrowersyjnych i charakterystycznych uczestników Top Model. Choć nie ma już szans na wygraną to realizuje się zawodowo poza domem modeli i modelek. Ostatnio podpisał kontrakt z jedną z największych agencji D'Vision. Zobacz: Mateusz Maga debiutuje na ściance. Uwagę zwracały jego paznokcie

Maga wiele razy wspominał, że zanim wziął udział w programie miał kilka propozycji współpracy w Nowym Jorku, ale zdecydował się na udział w show. Teraz może z tego korzystać na nowo, a model także postanowił reaktywować swojego bloga. Po wielu przykrych dla niego incydentach model nie poddaje się. W zeszłym tygodniu miał swój debiut na ściance, a ostatnio pojawił się na premierze kolekcji Anji Rubik dla jednej z popularnych sieciówek. Dzisiaj zamieścił na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z tego wydarzenia, a w podpisie wyraził niezadowolenie ze swojej wagi i wyglądu:

Jeszcze nigdy w życiu nie wyglądałem gorzej jak teraz po programie 'Top Model'. Co więcej nigdy w życiu nie byłem grubszy... i najbardziej zaskakujące jest to, że aktualnie, kiedy tak wyglądam jestem w modelingu. Wniosek jest taki, że nie można się poddawać, nawet jeżeli wydaje się, że już wszystko jest na straconej pozycji.

Powinien schudnąć?

Zobacz: Maga wspomina traumatyczne dzieciństwo. Nie miał lekkoDebiut Magi na ściance:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mateusz Maga o rozbieranej sesji
ONS
Newsy
Mateusz Maga o rozbieranej sesji: Będę musiał się zgodzić...
Ma swoje zasady

Choć Mateusz Maga odpadł już z programu Top Model to szum wokół niego nie maleje. Model na bieżąco informuje nas na swoim profilu na Facebooku, jakie ma plany i zmartwienia. Stąd wiemy, że podpisał właśnie niedawno kontrakt jedną z najbardziej prestiżowych agencji -  D'Vision . Zobacz: Maga narzeka na swoją figurę. Wszystko przez Top Model Każdy kto widział choć jeden odcinek programu wie, że Mateusz jest bardzo wymagający wobec siebie i ciężko go zadowolić. Teraz pracując dla bardzo znanej agencji nie będzie mógł pozwolić sobie na kapryszenie i grymaszenie, a zlecone zdania musi wykonywać na najwyższym poziomie. Wśród ludzi, którzy dopiero zaczynają w modelingu największym problemem jest pokazanie swojego ciała i dużo trudu sprawia im naga sesja. Mateusz ma również sprecyzowane zdanie na ten temat: Z pewnością nie chciałbym pokazywać miejsc intymnych. Teraz będąc w agencji, wiadomo, jeżeli będę miał takie coś narzucone to będę się musiał zgodzić. Natomiast ogólnie no nie chciałbym. Myślę, że są pewne granice, których nie chcę łamać. - wyznał w rozmowie z Jastrzabpost.pl Zobacz: Rafalala opowiadała o spotkaniu z Magą. Wściekły model przedstawił swoją wersję Debiut Mateusza Magi na ściance:

Maga naśladuje Kwiatkowskiego
ONS
Newsy
Maga docenił swoje najwierniejsze fanki. Wziął przykład z Kwiatkowskiego
Zbieżność sytuacji nie jest przypadkowa

Mateusz Maga nieustannie wzbudza wiele emocji. Nawet teraz, kiedy odpadł już z programu Top Model , wciąż jest o nim głośno. Ostatnio sporo zamieszania wywołał na swoim profilu na Facebooku, gdzie narzekał na bardzo szczupłą sylwetkę, pisząc, że jest za gruby. Fani nie przeszli wobec tego obojętnie. Zobacz: Maga narzeka na swoją figurę. Wszystko przez Top Model Komentarze były bardzo przychylne, a fanki pisały nawet, że chciałyby mieć taką figurę jak ich nowy idol. Mateusz od momentu eliminacji z programu może liczyć na ogromne wsparcie wielbicielek, która stoją za nim murem. W związku z tym model postanowił je wyróżnić i określił ich mianem MAGAnators. Założył nawet specjalną grupę na Facebooku, gdzie będzie publikował bardziej prywatne informacje niż na oficjalnym fanpage'u, a dodatkowo opatrzył je zabawnym zdjęciem. Maga idzie w ślady Dawida Kwiatkowskiego i jego Kwiatonators? Zobacz: Maga o rozbieranej sesji: Będę musiał się zgodzić Mateusz Maga debiutuje na ściance:

Mateusz Maga podpisał kontrakt
TVN
Newsy
Maga: Przeszedłem piekło, które chcę wymazać z pamięci
Mateusz nie przebiera w słowach

W ostatnim odcinku Top Model z programem pożegnał się Mateusz Maga . Model był najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem show, a o jego urodzie i nękaniu przez internautów rozpisywało się większość mediów. Teraz, kiedy Mateusz stracił szansę na zwycięstwo w programie, postanowił wykorzystać jak najlepiej swoje pięć minut. Zobacz: Tyszka do Magi: Po co przyszedł do Top Model? Psychiki brak! O propozycjach jakie otrzymywał od zagranicznych agencji modelingowych mogliśmy dowiedzieć się już na castingu, na który przyszedł Maga. Szansa na karierę w Nowym Jorku przepadła, kiedy model dowiedział się, że został przyjęty do programu . To właśnie wtedy postanowił pokazać, co potrafi i udowodnić, że nadaje się do tego zawodu. Efekty były różne, ale jedno jest pewne: jego uroda idealnie wpisuje się w kanony modelingowe. Prawdopodobnie dlatego zainteresowała się nim jedna z najbardziej znanych agencji modeli i modelek w kraju, o czym Mateusz Maga poinformował na swoim Facebooku: Moge już oficjalnie potwierdzić, iż w dniu dzisiejszym zawarłem kontrakt z agencją modeli i modelek ''D''vision'', która aktualnie przyjęła status tzw. agencji ''Matki'' i to ona reprezentuje mnie na kilku płaszczyznach. Wszelkie propozycje współpracy proszę bezpośrednio kierować do agencji D''vision badz do mnie: mateuszmaga.mm@gmail.com  Wielką medialną burzę wywołały również jego wpisy na Facebooku, w których tłumaczył się między innymi, co powodowało, że w programie zachowywał się tak, a nie inaczej. Przyczyny podawał przeróżne, ale najbardziej szokującą była choroba, z jaką zmaga się jego ojciec. Mateusz postanowił wytłumaczyć się również z tego: Zaczynam nowe życie! Chcę podkreślić, iż nie miałem na celu wzbudzania litości czy robienia z siebie ofiary jak niektórzy sądzą. Moi najbliżsi wiedzą co przeżyłem... a przeszedłem...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner