Wiedzieliście, że Mateusz Gessler był kelnerem u Magdy Gessler? Co mówi o trudnych początkach?

Mateusz Gessler już od kilku lat należy do grona najpopularniejszych gwiazd TVN. Słynny restaurator jest jurorem w programie "MasterChef Junior", w którym o tytuł najlepszego kucharza walczą dzieci. Na początku medialnej kariery wiele osób podejrzewało, że Mateusz Gessler jest synem innej wielkiej gwiazdy TVN, czyli Magdy Gessler. Mateusz i Magda rzeczywiście są spokrewnieni, ale jak już wiemy, juror "MasterChef Junior" nie jest dzieckiem prowadzącej "Kuchenne rewolucje". 

Prostuję, Magda jest moją ciocią, wspaniałą ciocią. Czy jak mam takie loki? - żartował jakiś czas temu przed naszą kamerą. 

Dziś Magda Gessler i Mateusz Gessler występują w programach TVN, ale okazuje się, że kilka lat temu również ze sobą współpracowali! W jednym z ostatnich wywiadów Mateusz zdradził, jak wspomina pracę w restauracji swojej ciotki. Wiedzieliście, że gwiazdor TVN był kiedyś kelnerem? 

Mateusz Gessler wspomina pracę w restauracji Magdy Gessler

Mateusz Gessler w rozmowie z portalem plejada.pl zdradził, że po przyjeździe do Polski znalazł pracę w jednej z restauracji Magdy Gessler. Co ciekawe był wówczas... kelnerem! Szybko jednak trafił do kuchni, gdzie mógł realizować swoją pasję do gotowania. 

To była chyba moja pierwsza praca w Polsce. Dobrze ją wspominam, ale dziwnie czułem się jako kelner, dlatego też krótko to trwało. Szybko poszedłem do kuchni i zacząłem gotować. Ale cieszę się, że mam takie doświadczenia na koncie, bo wiele mi one dały. Słabo mówiłem wtedy po polsku, a Magda dała mi szansę - zdradził w rozmowie z portalem. 

Dziś Mateusz jest jedną z największych gwiazd TVN, a jego restauracje stały się hitami na kulinarnej mapie Polski. 

Mateusz Gessler opowiedział o pracy w restauracji Magdy Gessler

Magda Gessler i Mateusz Gessler na konferencji TVN
Instagram

Magda Gessler jest ciocią Mateusza Gesslera

Magda Gessler na planie programu "MasterChef"
East News

 

Więcej na temat Magda Gessler Mateusz Gessler
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41