Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska w ciąży
WBF

Mateusz Damięcki pierwszy raz opowiedział o swoim synu Franciszku. Nie uwierzysz, co wydarzyło się tuż po porodzie chłopca!

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska w ciąży
WBF

Mateusz Damięcki pierwszy raz w wywiadzie dla "Party" opowiedział o swoim niespełna dwumiesięcznym synu Franku! Okazuje się, że aktorowi bardzo zależało, aby być przy narodzinach syna. Dlatego wcześniej rozmawiał z Piotrem Wereśniakiem, reżyserem serialu "W rytmie serca", jak on widzi tę sytuację.

 

"A on mi powiedział: „Jak to jak? Scena scen, a ty po prostu wyjdziesz i pojedziesz do szpitala. Przecież są sprawy ważne i ważniejsze”. Te słowa były dla mnie ważne. Świadomość, że pracuję z prawdziwymi ludźmi, a nie z bezdusznymi robotami, uspokoiła mnie. Na szczęście mały urodził się w nocy, a ja już z samego rana byłem na zdjęciach. No prawie z samego, bo obudziłem się o ósmej ze świadomością, że powinienem pojawić się na planie półtorej godziny wcześniej", opowiada Mateusz Damięcki.

 

To musiał być dla Mateusza spory stres, bo przecież aktor słynie z punktualności!

 

"Dlatego, po dwóch minutach siedziałem już w samochodzie. Wbiegłem na plan z czerwonymi z emocji oczami i natknąłem się na naszego kierownika planu oraz drugiego reżysera. Powiedziałem im: „Przepraszam. Nigdy mi się to nie zdarzyło. I nigdy się już nie zdarzy. Przepraszam!” A oni na to, chórem: „Ale o co ci chodzi? Nie dostałeś zmiany planu?!” Okazało się, że kiedy mnie nie było, ekipa przyśpieszyła kręcenie sceny z Piotrem Fronczewskim i Arturem Żmijewskim. Specjalnie dla mnie! Jak o tym mówię, to mam ciary. Ta sytuacja uświadamia mi jedno: musiałem czymś zapracować na takie podejście całej ekipy. Zrobiłem sobie wtedy zdjęcie z Piotrem i Arturem, a potem wysłałem Paulince do szpitala z podpisem: „Są jeszcze ludzie na tym świecie!” Była bardzo szczęśliwa", opowiada Mateusz.

 

Więcej o tym, jak Mateusz czuje się w roli ojca przeczytacie w "Party".

 

ZOBACZ: "W rytmie serca" jest hitem? Znamy wyniki oglądalności serialu z Basią Kurdej-Szatan!

 

Mateusz Damięcki został ojcem!

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska w ciąży
WBF

 

Jego żona Paulina Andrzejewska urodziła synka.

Mateusz Damięcki na Balu Dobroczynności
ONS

Więcej na temat Mateusz Damięcki
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04