Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Marysia i Artur
MTL Maxfilm
Newsy

Marysia w "M jak miłość" pomoże Lilce po stracie dziecka. W rzeczywistości ucieszy ją rozwiązany problem niechcianej ciąży!?

Lilka w "M jak miłość" nie będzie mogła pozbierać się po traumatycznych wydarzeniach w jej życiu! Kto jej pomoże?

Marysia Rogowska w „M jak miłość” bardzo przeżyła tragedię Lilki. Dziewczyna nie chciała urodzić dziecka swojego gwałciciela, ale fakt, że ponownie go spotkała, a potem poroniła sprawiły, że nie potrafi zapomnieć o tej traumie i całkowicie zamknęła się w sobie. W 1512 odcinku, który zobaczymy 21 kwietnia, to Marysia zdecyduje się pomóc dziewczynie z troski o nią, ale z drugiej strony czuje, że poważny problem z niechcianą ciążą sam się rozwiązał!

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Lilka w "M jak miłość" nie może pozbierać się po traumatycznych wydarzeniach

Lilka po wyjściu ze szpitala nie będzie chciała z nikim rozmawiać, ani nikogo widzieć. Gwałt, brutalny napad i utrata ciąży sprawiły, że młoda dziewczyna nie może dojść do siebie i zapomnieć o tak traumatycznych wydarzeniach! Z pomocą przyjdzie jej matka, ale dziewczyna zamknie się przed nią. Załamana kobieta powie o wszystkim Rogowskiej:

Powoli dochodzi do siebie, ale jest jakaś dziwnie spokojna, to mnie niepokoi. Taka skryta, nic nie mogę z niej wyciągnąć... - powie Krystyna w rozmowie z Marysią.

Marysia zdecyduje się zaoferować pomoc Lilce i Mateuszowi, ale tak naprawdę czuje, że poważny problem niechcianej ciąży sam się rozwiązał, a dziewczyna w końcu o tym wszystkim zapomni. W końcu ona sama też ma za sobą poronienie. Kobieta nie ma jednak pojęcia, że to nie koniec kłopotów z Lilką i Mateuszem. Para zaplanował swój sekretny ślub na Sylwestra, o czym zamierzają poinformować dopiero po fakcie!

 

Zobacz także: Jak uważnie oglądaliście ostatnie odcinki "M jak miłość"? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Lilka po stracie dziecka jest jeszcze bardziej załamana!

M jak miłość Lilka Mateusz
Fot. MTL Maxfilm

Marysia będzie jedyną osobą, która pomoże zrozpaczonej dziewczynie. 

Marysia i Basia M jak miłość

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Barbara Mostowiak M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Newsy
Barbara w "M jak miłość" poważnie zachoruje! To przez dramat w życiu Lilki i Mateusza?!
Barbara w "M jak miłość" rozchoruje się przez wnuka? Co dalej z seniorką rodu Mostowiaków?

Barbara w „ M jak miłość ” jako seniorka rodu stara się pomagać i zawsze służy radą. Jednak to, czego dowie się o swoim wnuku sprawi, że żona Lucjana może poważnie się rozchorować. W 1509. odcinku serialu Mateusz posunie się do kradzieży, aby zdobyć pieniądze dla Lilki i zostanie przyłapany. To wtedy dziewczyna wyzna, że została zgwałcona . Najpierw powie o tym Marysi, a potem swojej matce. W jaki sposób o sprawie dowie się Barbara? Czy jej serce wytrzyma po tak dramatycznej informacji? "M jak miłość": Barbara zachoruje po informacji o gwałcie Lilki? Barbara bardzo przeżywa problem każdego członka rodziny Mostowiaków. Jest załamana, że jej wnuk Mateusz w ostatnim czasie bardzo skomplikował sobie życie, ale nie wie, że to wszystko przez dramat, jakiego doświadczyła Lilka. Kłamstwa, przyłapanie na kradzieży, ciąża - te wszystkie informacje sprawiły, że babcia Basia mocno przeżywa obecną sytuację Mateusza. A jak zareaguje na wieść o brutalnym gwałcie na dziewczynie wnuka? Zdrowie seniorki rodu nie jest już najlepsze, dlatego Marysia i Mateusz będą obawiali się, że informacja o gwałcie na Lilce, którego dokonał ratownik medyczny pracujący z Rogowską, całkowicie ją załamie. Z obawy, że serce Barbary mogłoby nie wytrzymać takiego wstrząsu, zanim poinformują ją o tragedii dziewczyny, najpierw przygotują grunt pod tę trudną rozmowę. Czy ich plan się powiedzie? A może kobieta odkryje prawdę w inny sposób!? Tego dowiemy się już w kwietniowych odcinkach. Zobacz także:   W "M jak miłość" policja nie odnajdzie zwłok Artura, ale Olek i tak trafi do więzienia! Barbara załamie się na wieść o dramacie Lilki i Mateusza! Lilka, aby bronić Mateusza powiedziała, co ją spotkało!  

Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy
Lilka w "M jak miłość" podjęła ostateczną decyzję o aborcji! Co na to Mateusz?
Lilka w "M jak miłość" podjęła już ostateczną decyzję!

Lilka w „ M jak miłość ” po tym, jak dowiedziała się, że ojcem jej dziecka jest gwałciciel była zdruzgotana. Dziewczyna jest coraz bliższa podjęcia ostatecznej decyzji, a kiedy poinformuje o niej najbliższych, oni za wszelką cenę będą chcieli odwieść ją od aborcji. Czy Mateusz zaakceptuje decyzję Lilki? Pozwoli jej na usunięcie ciąży? Lilka w sekrecie usunie ciążę? Lilka nie zgłosiła nigdzie faktu, że została zgwałcona. Mateusz powiedział Markowi, że to jego dziecko. To wszystko sprawia, że nikt tak naprawdę nie wie, co przeżywa dziewczyna. Chciałaby szybko zapomnieć o tym, co ją spotkało, ale nie może przez fakt, że jest w ciąży z gwałcicielem. W końcu Lilka zdecyduje się na aborcję, sądząc, że to rozwiąże jej problemy. Dziewczyna Mateusza nie poinformowała o gwałcie i nie może dokonać aborcji, wpadnie jednak na inny pomysł! O decyzji usunięcia ciąży powie nawet swojej mamie: Nie chcę tego dziecka. Nie mogę, nie chcę urodzić tego dziecka... Zrobię wszystko, żeby go nie urodzić - powie zrozpaczona dziewczyna, która chciała targnąć się nawet na własne życie.  Krystyna będzie pewna, że to dziecko Mateusza, dlatego będzie starała się przekonać córkę, że poradzi sobie z macierzyństwem. Niestety kobieta nie widzi tego, w jak złym stanie psychicznym jest jej córka. Na szczęście Mateusz zdaje sobie z tego sprawę i nie będzie namawiał Lilki, aby urodziła dziecko, chociaż początkowo to robił. Ostatecznie Mostowiak zdecydował, że zaakceptuje jej decyzję:  Cokolwiek postanowisz, jestem z tobą i będę cię wspierał! - powie Mateusz. Co zrobi Lilka, aby usunąć ciążę? Jak to wpłynie na jej zdrowie? Dowiemy się już 17 marca! Lilka przez gwałt i ciążę chciała popełnić samobójstwo!    

Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy
"Nie chcę żyć! Chcę umrzeć!" Zgwałcona Lilka w "M jak miłość" popełni samobójstwo?!

Lilka w „ M jak miłość ” przeżywa prawdziwy dramat! Nie tylko została zgwałcona, ale nie jest w stanie przypomnieć sobie twarzy mężczyzny i dręczą ją koszmarne wspomnienia. Sytuacja pogarsza się z dnia na dzień, a Mateusz staje coraz bardziej bezradny. Co więcej Lilka zacznie sięgać po mocne środki nasenne i w pewnym momencie powie, że nie chce już żyć. Zdecyduje się na najgorsze? Lilka jest załamana po gwałcie i sięgnie po leki! Po imprezie w klubie Lilka została zgwałcona . Do jej drinka tajemniczy mężczyzna wsypał narkotyki, a kiedy półprzytomna dziewczyna wracała do domu napadła ją i brutalnie zgwałcił. W 1487 odcinku, który zobaczymy 21 stycznia, Lilka o wszystkim powie tylko Mateuszowi i nie zgłosi się na policję. Dziewczyna jest załamana i panicznie obawia się, że mogła zajść w ciążę. W końcu sięgnie po mocne leki nasenne swojej matki, a Mateusz zaobserwuje, że bierze ich stanowczo za dużo: Musimy jakoś z tym żyć… - Mateusz zrobi wszystko, aby pocieszyć ukochaną. A jeśli ja nie potrafię? – powie załamana Lilka Co ty wygadujesz? Nawet tak nie myśl... Nie możesz! To nie są dropsy, tylko silny lek nasenny... Mocny jak cholera! Lilka popełni samobójstwo? Sytuację pogarsza fakt, że dziewczyna po gwałcie nie zgłosiła się do lekarza, a teraz prześladuje ją myśl, że mogłaby zajść w ciążę. Ten strach paraliżuje dziewczynę na tyle, że zaczęła myśleć o samobójstwie! Nie chcę żyć! Chcę umrzeć! Boję się, strasznie się boję...Boże, a co będzie, jeśli zaszłam w ciążę? Pomyślałeś o tym?! Bo ja myślę o tym bez przerwy!!! - powie na skraju załamania Lilka. Mateusz przestraszy się tych słów i obieca dziewczynie, że odnajdzie gwałciciela. Zacznie wypytywać koleżanki, które były wtedy w klubie i dotrze do monitoringu. Czy zobaczy na nim...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner