Marysia Góralczyk Marysia Góralczyk Marysia Góralczyk Marysia Góralczyk Marysia Góralczyk
Marysia Góralczyk
1/5
Marysia Góralczyk

Maria Góralczyk, znana z serialu "Na dobre i na  złe", w którym wciela się w postać pielęgniarki Beaty Nowakowskiej, jest w ciąży! Ostatnio aktorka została przyłapana z partnerem i przyjaciółmi na obiedzie w jednej z warszawskich restauracji. Wszystko wskazuje na to, że Marysia Góralczyk lada dzień urodzi swoje pierwsze dziecko! Jej brzuszek jest naprawdę ogromny. Zobaczcie galerię zdjęć!

 

Zobacz: Aktorka "Na dobre i na złe" lada chwila urodzi! Jej brzuszek coraz większy! O kim mowa?!

2/5
Marysia Góralczyk

Marysia Góralczyk i jej partner spędzili miły dzień w towarzystwie przyjaciół. Zakochani korzystają z wolnego czasu, który im został przed narodzinami dziecka. ;) Potem z pewnością będą mieć ręce pełne pracy!

3/5
Marysia Góralczyk

Marysia Góralczyk ma coraz większy brzuszek! Aktorka niedługo zostanie mamą po raz pierwszy. Zobacz więcej zdjęć Marysi Góralczyk na kolejnych stronach!

4/5
Marysia Góralczyk

Marysia Góralczyk, jej partner i przyjaciele spotkali się w jednej z warszawskich restauracji. Tam miło spędzili razem czas na rozmowach. 

5/5
Marysia Góralczyk

Marysia Góralczyk i jej ukochany z pewnością nie mogą się już doczekać narodzin pierwszego dziecka! 

 

Na pewno były to same pozytywne emocje, gdyż długo czekałam na to, aby zostać mamą i wreszcie ten moment nadszedł. To zdecydowanie połączenie uczuć: oczekiwania, wielkiej radości oraz pewnego niepokoju. Moment gdy zobaczyłam dwie kreski na teście był spełnieniem moich ( naszych ) marzeń :)! - powiedziała Maria w rozmowie z lovemamissima.pl

 

Gratulujemy!