Maria Góralczyk urodzi syna! Maria Góralczyk jest w ciąży - zdjęcia Maria Góralczyk Maria Góralczyk na otwarciu butiku marki 303 Avenue Maria Góralczyk w krótkiej mini na konferencji Enel-med
Maria Góralczyk urodzi syna!
East News
Gratulacje!
1/5
Maria Góralczyk urodzi syna!
East News

Maria Góralczyk,  aktorka, która znana była m.in. z roli pielęgniarki Beaty Nowakowskiej w serialu „Na dobre i na złe”, jest w ciąży! Lada chwila (bo to już 8. miesiąc), urodzi swoje pierwsze dziecko! Będzie to syn - zdradziła w rozmowie z portalem lovemamissima.pl, gdzie ukazały się jej najnowsze zdjęcia.

 

Więcej: Kasia Zielińska jest w ciąży. Płeć drugiego dziecka Zielińskiej

 

Więcej zobacz: Ciężarna Natalia Siwiec pokazała najnowsze zdjęcie! Na profilu zawrzało: "Wstydzisz się ciąży?!"

 

Aktorce długo udało utrzymać się w tajemnicy fakt, że jest w ciąży. Dla Marysi to spełnienie marzeń. 36-letnia gwiazda zawsze marzyła o tym, żeby mieć dziecko:

Na pewno były to same pozytywne emocje, gdyż długo czekałam na to aby zostać mamą i wreszcie ten moment nadszedł. To zdecydowanie połączenie uczuć: oczekiwania, wielkiej radości oraz pewnego niepokoju. Moment gdy zobaczyłam dwie kreski na teście był spełnieniem moich ( naszych ) marzeń :)! - mówi Maria w rozmowie z lovemamissima.pl

Jak prezentuje się przyszła mama? Jak przygotowywała się do porodu? Zobaczcie na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Ciąża krok po kroku. Trymestry ciąży

 

Więcej: Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Tak podejrzewają fani!

2/5
Maria Góralczyk jest w ciąży - zdjęcia

Obecnie Maria Góralczyk jest agentem nieruchomości (zdjęcie - screen z portalu lovemamissima.pl).

Jak Maria przygotowała się do roli mamy?

Zrezygnowałam z wszelkich używek – przez całą ciążę nie wypiłam nawet kropli alkoholu, uciekam z miejsc w których ktoś pali ( bardzo mi przeszkadza dym papierosowy… ) Odżywiam się racjonalnie, zdrowo. Pilnuję tego co ląduje na moim talerzu, ale też staram się nie przejadać. W diecie dominują owoce, warzywa, orzechy, dania lekkie.. –  jem często ale nie zbyt duże porcje. Jasne pieczywo zastąpiłam ciemnym. Jem dużo przetworów mlecznych. - mówi Maria. 

 

3/5
Maria Góralczyk
ons.pl

Czy Maria miała zachcianki? Czy ćwiczyła?

Na początku ciąży miałam klasyczne ciążowe zachcianki i wtedy sobie trochę folgowałam, jadłam po północy, o dziwo słone przekąski ( np. kiszonki,) kefir oraz czekoladę.

Przed ciążą byłam bardzo aktywna fizycznie. Niestety w ciąży musiałam zrezygnować z większości ćwiczeń, ze względu na mój stan zdrowia. Mimo tego pozostałam w dobrej formie do końca ciąży ( 8 miesiąc ) Oczywiście, zdarzały mi się kryzysy w postaci złego samopoczucia. Wówczas „rzucałam“ wszystko i robiłam sobie „dzień leniucha" ( drzemki na zawołania, spotkanie z przyjaciółkami, rozmowy z mamą i siostrą – taki niespieszny czas w ciąży jest kobiecie niezwykle potrzebny! )

4/5
Maria Góralczyk na otwarciu butiku marki 303 Avenue
ONS

Maria Góralczyk zagrała m.in. w „Pierwszej miłości”, „Camera Cafe”, „Jeszcze raz”, „Och, Karol 2”. 

5/5
Maria Góralczyk w krótkiej mini na konferencji Enel-med
ONS
Więcej na temat Na dobre i na złe