Martyna Wojciechowska o swojej reputacji

Ale wiadomość! Martyna Wojciechowska wraca do "Big Brothera"! Będzie prowadzącą?

Martyna Wojciechowska o swojej reputacji

Martyna Wojciechowska, która 18 lat temu prowadziła pierwszą edycję "Big Brothera", po latach wróci do programu! Czyżby gwiazda TVN zdecydowała się dołączyć do grona nowych prowadzących reality-show? 

To jest program, który jest wielką przygodą, który jest niezwykłym doświadczeniem, który bardzo wiele uczy. Bo to bardzo rozwija warsztat- pracować na żywo z tak nieobliczalną materią jaką są ludzie to jest zawsze wielkie wyzwanie - kilka miesięcy temu Martyna Wojciechowska komentowała powrót "Big Brothera".

Premiera najnowszej edycji "Big Brothera" odbyła się w miniony piątek, 13 września. Widzowie poznali nie tylko uczestników kolejnej odsłony reality-show, ale również nową prowadzącą, Gabi Drzewiecką. Czy teraz do Gabi dołączy również Martyna Wojciechowska?

Martyna Wojciechowska w programie "Big Brother"

Producenci najnowszej edycji "Big Brothera" zdradzili na Instagramie, że już dziś wieczorem w programie pojawi się Martyna Wojciechowska! Czyżby po 18 latach od swojego debiutu w kultowym reality-show, znów dołączyła do grona prowadzących? Niestety nie! Okazuje się, że Martyna Wojciechowska będzie gościem w "Big Brother Nocą"- emisja pierwszego odcinka programu dziś (16 września) o godzinie 23:55, oczywiście na antenie TVN7. Jak internauci zareagowali na wiadomość o udziale Martyny w programie?

- Myślałem, że prowadzącą... A byłoby extra🔥
- Uwielbiam Martynkę 👍❤
- Mogłaby poprowadzić Bb noca☺- komentują fani programu. 

Będziecie oglądać "Big Brothera Nocą" z Martyną Wojciechowską? Żałujecie, że gwiazda TVN nie prowadzi już uwielbianego przez widzów reality-show?

Zobacz także: Igor ostro o nowej edycji "Big Brothera". Padły mocne zarzuty. Internauci są w szoku!

Martyna Wojciechowska weźmie udział w programie "Big Brother Nocą".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Martyna Wojciechowska będzie gościem BB Nocą.👌😎 #tvn7 #bigbrother #wielkibrat #bb #BB2019

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

Odcinek z udziałem gwiazdy TVN już 16 września o godzinie 23:55. 

Martyna Wojciechowska pod studiem

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04