Martyna Wojciechowska ścięła włosy! Martyna Wojciechowska ścięła włosy! Martyna Wojciechowska na prezentacji wiosennej ramówki TVN Martyna Wojciechowska odchodzi z National Geographic Martyna Wojciechowska odchodzi z "National Geographic"
Martyna Wojciechowska ścięła włosy!
Co za zmiana!
1/6
Martyna Wojciechowska ścięła włosy!

Martyna Wojciechowska ścięła włosy?! Gwiazda na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z sesji zdjęciowej. Naszą uwagę zwróciła jej fryzura - prezenterka i podróżniczka ma ewidentnie krótsze włosy! Jeszcze wczoraj, na ramówce TVN, Wojciechowska miała długie blond włosy. Ale dziś wygląda inaczej! Co za zamiana!

 

Nowa fryzura Martyny Wojciechowskiej

Jak widać, zmiany w życiu Martyny Wojciechowskiej nie skończyły się na nowej pracy. Jakiś czas temu ogłosiła, że rezygnuje z funkcji redaktor naczelnej miesięcznika National Geographic Polska i National Geographic Traveler, została bowiem dyrektor programową Travel Channel. 

Choć nie chciała zdradzać, co teraz szykuje, na planie sesji tajemniczego projektu pokazała się z włosami do ramion. Podróżniczka wygląda świetnie! Zobaczcie sami w naszej galerii! 

Wolicie ją w długich czy krótkich włosach? Głosujcie w sondzie!

 

Zobacz także: Pamiętacie "Śpiewające fortepiany" w TVP 2? Zobaczcie odcinek sprzed 12 lat z... Wojewódzkim i Wojciechowską!

2/6
Martyna Wojciechowska ścięła włosy!

Martyna Wojciechowska ścięła włosy? A może to tylko podpięcie? 

3/6
Martyna Wojciechowska na prezentacji wiosennej ramówki TVN
East News

Na wtorkowej ramówce TVN miała długie blond włosy! 

4/6
Martyna Wojciechowska odchodzi z National Geographic
5/6
Martyna Wojciechowska odchodzi z "National Geographic"
6/6
Martyna Wojciechowska wychodzi z DDTVN
East News
Więcej na temat Martyna Wojciechowska