Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski wspólne selfie Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski całują się na ulicy Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na wakacjach nad morzem Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na wakacjach nad morzem
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski wspólne selfie
Instagram
1/5
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski wspólne selfie
Instagram

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są obecnie najgorętszą parą polskiego show-biznesu! Pierwsze informacje o ich relacji pojawiły się już w maju, gdy paparazzi przyłapali Martynę i Przemka na okazywaniu sobie czułości nad polskim morzem. Parze towarzyszyła córka Martyny Wojciechowskiej i wszystko wskazywało na to, że Przemek ma z nią doskonały kontakt. Mimo że w mediach natychmiast pojawiły się plotki o związku gwiazdorów, Przemek Kossakowski opublikował oświadczenie, w którym podkreślił, że będzie chronić swojej prywatności. Teraz jednak Martyna Wojciechowska postanowiła przerwać milczenie! Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, co powiedziała o relacji z Przemkiem!

 

Zobacz: Córka Martyny Wojciechowskiej zostanie pod opieką Kossakowskiego?!

2/5

Jakiś czas temu Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska nie byli chętnie do komentowania swojej relacji w mediach. Przemek opublikował jednak długi wpis na Instagramie, podkreślając, że decyzja o związku jest intymna i nie należy o niej informować całego świata.

 

Niestety prawda jest, jak to zwykle z prawdą bywa, o wiele mniej mroczna i o wiele bardziej banalna. 

Po prostu zostałem wychowany w patologicznej rodzinie i moi patologiczni rodzice wpoili mi dziwne zasady, między innymi, że jeżeli dwoje ludzi decyduje się być razem to jest to decyzja dość intymna i wyjątkowa zarazem. I jeżeli koniecznie, chcą kogoś o tym informować to informują rodzinę i przyjaciół - napisał.

 

Coś jednak się zmieniło!

 

Zobacz: Czy córka Martyny Wojciechowskiej zaakceptowała nowego partnera mamy?

3/5
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski całują się na ulicy

Martyna Wojciechowska właśnie postanowiła przerwać milczenie i udzieliła bardzo szczerego wywiadu "Faktowi". Powiedziała wszystko, co chcielibyście wiedzieć na temat jej związku z Przemkiem, nie pozostawiając żadnych wątpliwości.

 

 Jestem bardzo szczęśliwa i niezmiennie darzę Przemka Kossakowskiego ogromną sympatią. Jest wyjątkowym facetem. Jestem zauroczona, że jest tak miłą i ciepłą postacią. Mało która kobieta potrafi oprzeć się jego urokowi. A do tego jest świetnym facetem, który nie ma przerostu własnego ego - powiedziała Martyna.

 

Zobacz: Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego wystawiony na próbę!

4/5
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na wakacjach nad morzem

Martyna Wojciechowska szczerze wyznała również, co podoba jej się w Przemku najbardziej. Wygląda na to, że urzekł ją niemal wszystkim!

 

 – Ma ogromny dystans do siebie i do świata, do tego gigantyczne poczucie humoru, co bardzo lubię w mężczyznach i zawsze to podkreślałam. A przede wszystkim mamy wspólne pasje i łączy nas wiele wypraw na kraniec świata, przez co mamy wiele tematów do rozmów zawodowych i nie tylko

 

Zobacz: Zobacz intymne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

5/5
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na wakacjach nad morzem

Wszystko wskazuje na to, że Martyna i Przemek świetnie się dobrali. Gratulujemy!

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan kibicuje Wojciechowskiej i Kossakowskiemu!

Więcej na temat Martyna Wojciechowska