Party Stories
Newsy

Czym Martyna Wojciechowska różni się od większości gwiazd? "Wybrałam inną drogę i..."

Martyna Wojciechowska odebrała niedawno tytuł Osoby Wysokiej Reputacji Premium Brand 2019. W rozmowie z LifeStyle Newserią gwiazda TVN opowiedziała, z czym wiążę się takie wyróżnienie, dlaczego spoczywa na niej spora odpowiedzialność oraz czym różni się od większości gwiazd? Zobaczcie rozmowę z prezenterką!

Zobacz także: Martyna Wojciechowska pochwaliła się świadectwem córki i... wylał się na nią hejt! "To jakaś masakra"

Martyna Wojciechowska pochwaliła się świadectwem córki

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Martyna Wojciechowska na planie Kobieta na krańcu świata
Instagram
Newsy
Martyna Wojciechowska poprowadzi "Dzień dobry TVN"? Zobacz, co nam zdradziła!

Martyna Wojciechowska od 22 lat jest gwiazdą telewizji. Zaczynała jako prowadząca programy motoryzacyjne, potem została prowadząca "Big Brothera", co otworzyło jej drzwi do wielkiej kariery. Obecnie prowadzi program "Kobieta na krańcu świata", podróżuje po świecie i jest dyrektor programową Travel Channel. Jej pasją poza podróżami jest też jazda na motocyklu oraz wspinaczka górska. Wiele swoich pasji dzieli wraz z partnerem Przemkiem Kossakowskim i córką Marysią. Czy kiedyś Martyna Wojciechowska planuje ograniczyć ilość podróży, poświęcić się rodzinie i np. poprowadzić program śniadaniowy? Zobaczcie, co Martyna Wojciechowska powiedziała na ten temat! Zobacz także:   Przemek Kossakowski zdradził, jakie sms-y dostaje od Martyny Wojciechowskiej!

Martyna Wojciechowska w czerwonej sukni do ziemi na balu Fundacji TVN
East News
Newsy
TYLKO U NAS! Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski szykują się do… ślubów!

  A jednak będą mieli wspólny program! Jak nieoficjalnie dowiedziało się „Party”,  Martyna Wojciechowska  i Przemysław Kossakowski już zaczęli się do tego przygotowywać. Złożyli projekt i jest szansa, że ich program będzie miał zasięg ogólnoświatowy (we współpracy z Discovery Świat). Kiedy ruszą zdjęcia, tego dokładnie jeszcze nie wiadomo. Program będziemy mogli zobaczyć dopiero jesienią albo w przyszłym roku.   O czym ma być wspólny program Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego? "Śluby świata”, bo prawdopodobnie taki tytuł będzie nosił ich show, ma pokazywać, jak w różnych kulturach wyglądają przygotowania do ślubu i wesela oraz jakie zwyczaje towarzyszą tym ceremoniom. Martyna ma zająć się opowiadaniem o pannach młodych, a Przemek o panach młodych – mówi znajomy pary. Co teraz robi Martyna i Przemek? Na razie para zajęta jest swoimi solowymi projektami. Martyna wróciła z Izraela, gdzie była na zdjęciach do „Kobiety na krańcu świata”, a Przemek wrócił z Indii, gdzie pracował nad swoim programem dla TTV. Czy oglądanie cudzych ślubów sprawi, że Wojciechowska i Kossakowski też postanowią się pobrać? A może zrobią to zanim zaczną zdjęcia do programu? Czas pokaże! Cieszycie się, że poprowadzą razem program? Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na okładce Party Zobacz także: Martyna Wojciechowska ocenia nową edycję "Big Brothera" i Agnieszkę Woźniak-Starak. Jest bardzo surowa?

Martyna Wojciechowska pochwaliła się świadectwem córki
Newsy
Czy Martyna Wojciechowska pozwoli córce skakać ze spadochronem przed 18 urodzinami? To ich wspólna pasja

Marzyła o tym od lat, ale dopiero dzięki córce Martyna Wojciechowska zaczęła... skakać ze spadochronem. Jak do tego doszło? Gdy jej córka zaczęła chodzić na zajęcia w tunelu aerodynamicznym, Martyna Wojciechowska postanowiła oddać się podobnej pasji i zaczęła trenować skoki spadochronowe. Skutek? Po roku ćwiczeń obie mają spore sukcesy! Niedawno Marysia Błaszczyk zajęła pierwsze miejsce na zawodach Indoor Skydiving w Katowicach, a dzień później Martyna zdała egzamin AFF w strefie Sky Camp i dostała licencję skoczka spadochronowego. Dziś razem cieszą się nowym hobby. Wspólna pasja zawsze cementuje więzi między bliskimi osobami – dodaje Martyna Wojciechowska. A kiedy podróżniczka pozwoli córce na samodzielny skok? Czy dopiero wtedy, gdy Marysia skończy 18 lat? Niekoniecznie! Najważniejsze jest, by Mania trenowała w bezpieczny sposób. A wiem, że to możliwe, zwłaszcza pod moim okiem i okiem trenerów, którym ufam – mówi „Fleszowi” Martyna. Może więc na wspólny skok panie zdecydują się już wkrótce! Zobacz także:  Martyna Wojciechowska pochwaliła się świadectwem córki i... wylał się na nią hejt! "To jakaś masakra" Marysia zajęła pierwsze miejsce na zawodach Indoor Skydiving w Katowicach Martyna ma już licencję skoczka Więcej w najnowszym "Fleszu"

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner