Ich związek wszedł w nowy etap! Martyna Wojciechowska nigdy wcześniej nie przychodziła na ważne uroczystości w towarzystwie swojego partnera. Dla Przemysława Kossakowskiego zrobiła wyjątek. Zaprosiła go na czerwony dywan jako osobę towarzyszącą podczas rozdania nagród Telekamery. To był dla niej wyjątkowy dzień. Martyna w tym roku otrzymała bowiem specjalną Złotą Telekamerę po tym, jak przez trzy lata z rzędu dostała statuetki w kategorii osobowość telewizyjna.

Reklama

Nowy etap związku

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski już od blisko roku tworzą nietypową rodzinę. Ponieważ oboje dużo podróżują służbowo po świecie, często mijają się w domu w Warszawie i bardzo za sobą tęsknią.

Na szczęście podczas nieobecności Martyny Przemek przejmuje stery i zajmuje się opieką nad jej córką - zdradza znajoma pary.

Dziennikarz szybko znalazł wspólny język z 10-letnią Marysią. Oboje też uwielbiają razem malować. To jest ich wspólna pasja. Dziennikarz przed laty sam wystawiał swoje obrazy i próbował się utrzymać właśnie z malowania.

Wspólny plan

A jak Wojciechowska i Kossakowski chcą spędzić Wielkanoc? Czy czeka ich wspólna rodzinna podróż? Czy chcą uciec gdzieś daleko, by pobyć tylko w trójkę z córką dziennikarki?

Nic podobnego! Ponieważ oboje poznali swoich rodziców, wolą celebrowanie chwil w takim dużym gronie od najbardziej egzotycznych wakacji – mówi ich znajoma.

Dlatego postanowili święta spędzić w Polsce. Dla nich możliwość bycia razem i cieszenia się z obecności rodziców Martyny i mamy Przemka to największa radość. Zawsze mają miejsce w swoich kalendarzach, które traktują jak "najważniejszy czas dla rodziny."

Zobacz także

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski podczas Telekamer

ONS

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski tylko dwa razy pojawili się na czerwonym dywanie

ONS
Reklama

Zobacz także: Martyna Wojciechowska zakazała TEGO w domu. Nie uwierzycie, czego zabroniła swojej rodzinie!

Reklama
Reklama
Reklama