Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk
EastNews/Instagram
Newsy

Martyna Gliwińska stanęła w obronie Jarosława Bieniuka po filmie "Nic się nie stało". Pokazała wymowne zdjęcie!

Martyna Gliwińska o dowodach z filmu "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego!

Po emisji filmu „Nic się nie stało” na antenie TVP w sieci zawrzało. Kontrowersyjny temat afery pedofilskiej pokazany w dokumencie i apele reżysera do znanych osób, aby powiedziały, co tak naprawdę działo się w „Zatoce Sztuki” sprawił, że gwiazdy zareagowały mocnymi wpisami publikowanymi w mediach społecznościowych. Jedną z osób, które w debacie po emisji filmu wymienił Sylwester Latkowski był Jarosław Bieniuk, który prosi, aby nie łączyć go z aferą:

W związku z emisją filmu "Nic się nie stało" oświadczam, że jako ojciec czwórki dzieci zdecydowanie potępiam zachowania przedstawione w filmie Sylwestra Latkowskiego. 

Jestem przekonany, że rzeczywiście stałem się ofiarą niektórych osób przedstawionych w filmie. Stoję jednak na stanowisku, że to stosowne instytucje mające w pieczy porządek prawny uprawnione są do oceny  i roztrzygania tych kwestii. Całą moją wiedzę, choć nie taką, jakiej oczekiwał by Sylwester Latkowski, przekazałem Prokuraturze Rejonowej w Sopocie i tamtejszemu Sądowi Rejonowemu, gdzie dochodzę swojego dobrego imienia. To jedyne instytucje, które są uprawnione by być powiernikami moich wiadomości. 

W obronie byłego partnera stanęła też Martyna Gliwińska, która zamieściła na Instastories wymowne zdjęcie. Zobaczcie sami!

Nowa partnerka Jarosława Bieniuka zostanie blogerką modową? Znamy prawdę!

Martyna Gliwińska o dowodach z filmu "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego!

Martyna Gliwińska w nawiązaniu do całej sprawy zamieściła zdjęcie jednej ze stron w książce z wymownym cytatem Debbie Ford:

Musimy wniknąć w ciemność, żeby mogło narodzić się światło.

To nie pierwszy raz kiedy była partnerka piłkarza staje w jego obronie. Podczas afery z kwietnia 2019 roku, kiedy to 28-letnia modelka Sylwia Sz. oskarżyła go o gwałt Martyna Gliwińska również zabrała głos i broniła Jarosława Bieniuka.

Zobaczcie sami ten wymowny post!


Martyna Gliwińska
Instagram

Zobacz także: Natalia Siwiec w zwiastunie filmu o pedofilii wśród celebrytów "Nic się nie stało"! Mąż gwiazdy komentuje!

Jarosław Bieniuk oskarżony przez modelkę
ONS

Martyna Gliwińska po raz kolejny staje w obronie byłego partnera!

Martyna Gliwińska o samopoczuciu w ciąży
ONS.pl

 

 

Jarosław Bieniuk oskarżony przez modelkę
ONS
Newsy
Jarosław Bieniuk szczerze po filmie Latkowskiego! "Stałem się ofiarą niektórych osób"
Jarosław Bieniuk szczerze po filmie Latkowskiego! "Stałem się ofiarą niektórych osób"

Jarosław Bieniuk zareagował na słowa Sylwestra Latkowskiego, który po premierze filmu "Nic się nie stało" sugerował, że to właśnie były piłkarz jest jedną z osób, które mogą powiedzieć, co tak naprawdę działo się w "Zatoce Sztuki"! Bieniuk opublikował w sieci swoje oświadczenie w którym apeluje, żeby nie łączyć go ze sprawą dotyczącą sopockiego klubu, a przy okazji przyznał, że w jego ocenie sam jest ofiarą niektórych osób przedstawionych w dokumencie Sylwestra Latkowskiego! Zobaczcie, co napisał Jarosław Bieniuk! Oświadczenie Jarosława Bieniuka W środę 20 maja na antenie TVP1 wyemitowano film Sylwestra Latkowskiego o problemie pedofilii w klubie Zatoka Sztuki. "Nic się nie stało" opowiada m.in. o głośnej historii 14-letniej Anaid, która popełniła samobójstwo rzucając się pod pociąg - wcześniej dziewczynka miała zostać zgwałcona przez jednego z bohaterów dokumentu. W filmie zaznaczono, że w sopockim lokalu pojawiało się sporo gwiazd polskiego show-biznesu. I chociaż w "Nic się nie stało" nie padły żadne oskarżenia to po emisji dokumentu Sylwester Latkowski apelował m.in. do Jarosława Bieniuka, żeby powiedział, co działo się w "Zatoce Sztuki". Byłeś przyjacielem, byłeś zaangażowany w ten klub w te imprezy, sam uczestniczyłeś w tym.., Sam widziałeś co z tobą zrobili. Powiedz, co widziałeś. Przestańcie się chronić, to nie może być tak, że jest jakaś kasta ludzi, prezesi firm, którzy mają prawo do pedofilii. (...) Bienuk powinien przestać się bać jako pierwszy. Złam się! Ciebie też chcieli załatwić! - po emisji filmu powiedział Sylwester Latkowski.  Teraz Jarosław Bieniuk odniósł się do słów autora dokumentu! Sportowiec opublikował na Instagramie oświadczenie w...

Małgorzata Rozenek urodziła? Fani nie mają wątpliwości!
Newsy
Małgorzata Rozenek tuż przed porodem znów nawiązuje do filmu Latkowskiego! "Spokój jest teraz dla nas najważniejszy"
Małgorzata Rozenek za parę tygodni urodzi swoje trzecie dziecko, tymczasem musi mierzyć się z hejtem po dokumencie „Nic się nie stało” Latkowskiego!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan lada chwila zostaną rodzicami. Szczęśliwe oczekiwanie na synka zakłóciła emisja filmu „Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego, w którym pojawia się zdjęcie byłego piłkarza. Radosław Majdan wydał już oświadczenie , że nie ma nic wspólnego z aferą pedofilską, jaka miała miejsce w klubie "Zatoka sztuki"! W dokumencie nie pojawiły się zarzuty pod adresem piłkarza, ale bezpośredni apel Sylwestra Latkowskiego po filmie sprawił, że rodzina Radosława Majdana ustosunkowała się do sprawy.  Teraz Małgorzata Rozenek wyznała, jak stara się wrócić do normalności po emisji dokumentu! Małgorzata Rozenek o spokoju po emisji filmu "Nic się nie stało! Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z Radosławem Majdanem i wyznała, że spokój jest dla niej w tej chwili najważniejszy, pomimo burzy medialnej po filmie Sylwestra Latkowskiego: Spokój jest teraz dla nas najważniejszy ❤️Dziękujemy Wam za słowa wsparcia 😘 Resztą zajmują się prawnicy. My skupiamy na najistotniejszej dla nas sprawie - Rodzinie. Miłego dnia 🥰 - napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek.  Z całą pewnością stres to ostatnia rzecz, która jest potrzebna kobiecie w ciąży. Małgorzata Rozenek podziękowała za słowa wsparcia i podkreśliła, że sprawą wmieszania nazwiska jej męża w aferę pokazaną w filmie "Nic się nie stało" zajmują się już prawnicy! Internauci wspierają Małgorzatę Rozenek Fani Małgorzaty Rozenek po raz kolejny nie zawiedli i pod nowym zdjęciem pary pojawiło się mnóstwo komentarzy ze słowami wsparcia. Niestety, pomimo stanu Małgorzaty Rozenek, która jest w dziewiątym miesiącu ciąży, w komentarzach pojawia się też hejt! Zobacz także:  Mocne słowa Sylwestra...

Borys Szyc w serialu Wataha
Newsy
Mocny wpis Borysa Szyca po emisji filmu Latkowskiego "Nic się nie stało". "Do zobaczenia w sądzie"!
Borys Szyc po emisji filmu "Nic się nie stało" Latkowskiego spotkał się z ogromną falą hejtu i gróźb!

Borys Szyc wydał oświadczenie po środowej emisji filmu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" i zapowiedział pozew sądowy. Dołączył tym samym do grona gwiazd, m.in. Natalii Siwiec,  Radosława Majdana  i  Kuby Wojewódzkiego , które zapowiedziały kroki prawne przeciwko autorom filmu. Aktor, w bardzo obszernym wpisie, który umieścił na Instagramie opisał swoją wersję wydarzeń, o których mowa w filmie. Przyznał, że faktycznie bywał w "Zatoce Sztuki", ale po wybuchu afery sam domagał się wyjaśnienia tej sprawy: Jadłem tam posiłki i piłem w czasach kiedy jeszcze korzystałem z alkoholu, czyli robiłem to co wszyscy inni. Po informacji o zarzutach wobec właściciela i innych osób stanąłem razem z prezydentem Jackiem Karnowskim w jednym rzędzie, domagając się wyjaśnienia sprawy i sprawiedliwości dla ofiar, bo to one są tu najważniejsze. - czytamy w oświadczeniu Borysa Szyca. Gwiazdor podkreśla, że sam jest ojcem dorastającej córki i ojczymem dwóch dziewczynek, dlatego sam uważa, że "pedofilia to najohydniejsza zbrodnia: Pedofilia to dla mnie najohydniejsza zbrodnia, która powinna być karana najsurowiej jak się da. Film „Symetria” był nie tylko filmową fabułą w której grałem. To było również nasze prywatne zdanie o tym, co z takimi osobami powinno dziać się w więzieniu. Mocne ale prawdziwe. Borys Szyc o wiadomościach od Sylwestra Latkowskiego Aktor przyznał, że Sylwester Latkowski zgłosił się do niego i próbował zdobyć wiadomości na temat tego, co działo się w "Zatoce Sztuki"" Pan Latkowski zaczął mnie atakować swoimi wiadomościami już w lipcu 2019 roku. Koniecznie chciał bym mu powiedział coś sensacyjnego, bo przecież jak tam chlałem, to na pewno „coś” wiem. (…) Raz groził, raz...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner