Martyna Gliwińska na plaży Martyna Gliwińska w czarnej marynarce Martyna Gliwińska w ciemnej sukience Martyna Gliwińska w beżowym płaszczu
Martyna Gliwińska pokazała ciążowy brzuszek? Spójrzcie na jej ostatnie zdjęcia!
Instagram

Widać już ciążowy brzuszek u Martyny Gliwińskiej? Była partnerka Jarosława Bieniuka chętnie pokazuje w sieci swoje zdjęcia, ale czy na fotkach widać już ciążowe krągłości? Wiadomość o tym, że Martyna Gliwińska spodziewa się dziecka, zaskoczyła chyba wszystkich - dziś magazynowi "Party" udało się potwierdzić tę informację. Projektantka wnętrz jest już w zaawansowanej ciąży, ale dopiero teraz zdecydowała się głośno o tym powiedzieć. Niestety, w rozmowie z magazynem "Na żywo" Martyna Gliwińska zdradziła również, że przygotowuje się do samotnego macierzyństwa.

Zobaczcie ostatnie zdjęcia Martyny Gliwińskiej! Widać ciążowy brzuszek?

Zobacz także: Jarosław Bieniuk zostanie ojcem! Martyna Gliwińska jest w ciąży z byłym piłkarzem

1/4
Martyna Gliwińska na plaży
Instagram

Jak informuje "Na żywo" Martyna Gliwińska już w sierpniu była w trzecim miesiącu ciąży. Dziennikarzowi magazynowi Party udało się potwierdzić, że Martyna rzeczywiście spodziewa się dziecka. Zajrzeliśmy więc na profil przyszłej mamy na Instagramie, żeby zobaczyć, czy od tamtej chwili pokazywała rosnący brzuszek. 

 

2/4
Martyna Gliwińska w czarnej marynarce
Instagram

Była partnerka Jarosława Bieniuka fotografowała się w kreacjach w których trudno dostrzec ciążowe krągłości. 

 

3/4
Martyna Gliwińska w ciemnej sukience
Instagram

Projektantka wnętrz wybiera stylizacje w ciemnych kolorach i nie pokazuje w sieci zdjęć rosnącego brzuszka. Bardzo sprytnie!

4/4
Martyna Gliwińska w beżowym płaszczu
Instagram

Na zdjęciach z połowy października Martyna Gliwińska pozuje w luźnym swetrze i w płaszczu, spod którego trudno dostrzec jej brzuszek. Gdyby nie fakt, że do mediów wypłynęła wiadomość o tym, że Martyna spodziewa się dziecka, nikt niczego by nie zauważył!