Martyna Gliwińska w opasce z kwiatami

Dziewczyna Jarosława Bieniuka zaczyna karierę w mediach! Wiemy, co będzie robić!

Martyna Gliwińska w opasce z kwiatami

O nowym związku Jarosława Bieniuka zrobiło się głośno, gdy jego przyjaciółka Martyna Gliwińska wrzuciła ich wspólne zdjęcie z plaży na swojego Instagrama. W najnowszym numerze magazynu "Flesz" czytamy, że Jarosław i Martyna są para od kilku miesięcy. Po raz pierwszy widziano ich już razem rok temu! Wtedy byli ponoć jeszcze tylko znajomymi. Mimo, że Jarosław i Martyna wciąż staraja się zachować pozory to osoby z ich otoczenia wiedzą, jaka jest prawda.

Martyna jest częstym gościem w domu Jarka, ale jeszcze nie mieszkają razem – zdradza „Fleszowi” ich znajoma.

Zdaniem jedynych to wspaniała wiadomość, że Bieniuk stara się ułożyć sobie życie po śmierci ukochanej żony Anny Przybylskiej. Są też i tacy, którzy uważają, że to... za wcześnie. Pojawiają się opinie, że na tej znajomości na pewno skorzysta Martyna Gliwińska. Świat o niej usłyszał dzięki znajomości z Bieniukiem! Jak podaje magazyn "Flesz", nowa partnerka piłkarza zaczyna karierę w mediach. Ma pracować z Ewą Pacułą przy tworzeniu jej lifestylowego bloga.

Martyna ma świeże spojrzenie i oko do zdjęć, dlatego zajmie się redagowaniem naszego profilu na Instagramie. Jest dziewczyną o dużej kulturze osobistej i śledzi najnowsze trendy w modzie, a mój blog będzie się na niej skupiał – mówi w rozmowie z „Fleszem” Ewa Pacuła.

Sprawdź też: Martyna Gliwińska wrzuca gorące fotki z wakacji w USA. Spędza je z Jarosławem Bieniukiem?

 

Martyna Gliwińska i Ewa Pacuła znają się ponoć od dawna. Przewodnim hasłem bloga Pacuły będzie "fashion, family, friends". I właśnie Gliwińska należy do kategorii: friend ( z ang. przyjaciel). Pierwsze swoje zdjęcie na Instagramie z okazji premiery bloga już zamieściła. Blog startuje lada moment. Czy dzięki Martynie zyska popularność w mediach społecznościowych?

 

Więcej o nowym związku i nowej partnerce Jarosława Bieniuka czytaj w najnowsyzm numerze "Flesza".

 

Martyna pochwaliła się kilka tygodni temu na Instagramie sesją zdjeciową. Dziś już wiadomo, że miała ona związek z blogiem Ewy Pacuły, z którym nowa partnerka Jarosława Bieniuka będzie współpracować.

 

Zobacz: Syn Jarosława Bieniuka już po komunii. Piłkarz pokazał zdjęcie!

 

Myślicie, że Gliwińska osiągnie sukces?

Martyna Gliwińska w niebieskiej sukience

 

Po raz pierwsyz oficjalnie razem Martyna i Jarosław pojawili się na zawodach jeździeckich CSIO w Sopocie.

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska w morelowej sukience
Forum

Więcej na temat Martyna Gliwińska
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00