Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Jarosław Bieniuk odnosi sukcesy w biznesie
ONS
Newsy

Syn Jarosława Bieniuka już po komunii. Piłkarz pokazał zdjęcie!

Szymon świętował w majówkę pierwszą komunię.

Syn Jarosława Bieniuka, Szymon, świętował w majówkę przyjęcie pierwszej komunii świętej. Na Instagramie piłkarza pojawiło się zdjęcie wyjątkowego tortu z tej okazji, który wygląda mistrzowsko! Na pewno też tak smakuje ;)

Niedawno Jarosław Bieniuk udzielił wzruszającego wywiadu, w którym po raz pierwszy opowiedział o życiu po śmierci Anny Przybylskiej. Zdradził wówczas, że Szymon od kilku lat trenuje piłkę nożną. W jego ślady idzie również młodszy syn Jarosława, Jaś:

Szymon trenuje piłkę nożną już czwarty rok, Jasiu tak nieśmiało też zaczyna. Chodzi na judo i na piłkę nożną, zobaczymy co z tego będzie. Na razie to jest tylko zabawa, może kiedyś zostaną zawodowymi piłkarzami. Od razu mówię, że nie naciskam ich i mają wolny wybór... No może troszkę ukierunkowuję, ale na pewno do niczego nie zmuszam - mówił Jarosław Bieniuk.

Zobacz: Przyjaciel Bieniuka zdradził nieznaną historię o początkach znajomości piłkarza z Przybylską!

 

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie z komunii syna.

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie z komunii syna Szymona

 

Dzieci Jarosława Bieniuka na Instagramie.

Dzieci Jarosława Bieniuka

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jarosław Bieniuk w okularach
Newsy
Jarosław Bieniuk z Martyną Gliwińską i dziećmi na spacerze! Mamy ZDJĘCIA

Martyna dogaduje się z dzieciakami :)

Jarosław Bieniuk w białych spodniach
Newsy
Jarosław Bieniuk został ambasadorem znanej marki! Mamy całą sesję piłkarza ZDJĘCIA
Jarosław Bieniuk robi selfie
Newsy
Jarosław Bieniuk będzie trenerem w "Małych Gigantach"! A jakie plany na przyszłość mają jego dzieci?

Jarosław Bieniuk potwierdził, że weźmie udział w show "Mali Giganci"! Sportowiec będzie trenerem dzieciaków z programu i zadba o to, aby czuli się oni komfortowo w show i dali z siebie wszystko jako drużyna. Sam zainteresowany nie ukrywa, że może się sprawdzić w tej roli, bo ma doświadczenie zarówno jako trener, jak i jako ojciec: Dostałem propozycję z programu "Mali Giganci". Generalnie mam w tym doświadczenie jako trener i jako ojciec. Jestem dyrektorem Akademii Lechii Gdańsk, gdzie mamy 200 dzieciaków pod sobą. Jestem ciekawy jak to wyjdzie. Pierwszy raz biorę udział w takim programie. Jarosław Bieniuk o dzieciach i ich planach na przyszłość A czy zobaczymy dzieci Jarosława Bieniuka w show? Raczej nie, ponieważ są one kompletnie inaczej ukierunkowane. Oliwia, najstarsza córka piłkarza i Ani Przybylskiej, niedawno wzięła udział w sesji zdjęciowej dla marki Reserved. Zdjęcia obiegły wszystkie media i do dzisiaj nie milkną słowa zachwyty nad urodą i wdziękiem nastolatki. Chłopcy z kolei kochają sport: To jest na bardzo wczesnym etapie. Rzeczywiście Oliwia wzięła udział w pięknej sesji. To jest być może coś, co mogłaby w życiu robić. Podoba jej się to. Na razie niech się skupi na nauce.   Szymon trenuje 4 lata piłkę nożną. Ma talent, ale jestem dosyć krytyczny. Staram się nie ingerować za bardzo w jego karierę. On trenuje, ma trenera, który się tym zajmuje. Ja staram się go tylko motywować. Jasiu to jest wulkan energii. Judo, chodzi też na piłkę nożną. Tornado. Przypomina bardzo mnie jak byłem mały, nie można go zatrzymać. Temperament ma po mnie, Szymon bardziej po Ani. Na koniec Jarosław Bieniuk dodał, że nie wybiega za bardzo w przyszłość, bo życie bywa zaskakujące, o czym sam się przekonał: Zdaję sobie sprawę z tego, jakie życie potrafi być przewrotne, tragiczne i doceniam to, że mam zdrowie, zdrowe...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner