Marta Manowska Marta Manowska na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony Marta Manowska na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony Nagrania świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
Marta Manowska
fot. Piotr Podlewski/AKPA
Wow, to trzeba zobaczyć
1/4
Marta Manowska
fot. Piotr Podlewski/AKPA

 

Marta Manowska pokazała, jak wyglądało nagranie świątecznego odcinka programu "Rolnik szuka żony"! Już w najbliższą niedzielę fani będą mogli zobaczyć ostatni odcinek piątej edycji show, z którego dowiemy się, które pary wciąż są razem i jak wygląda życie bohaterów po zakończeniu programu. To nie będzie jednak ostatnie spotkanie z rolnikami w tym roku, stacja szykuje bowiem specjalny, świąteczny odcinek "Rolnika", który zostanie wyemitowany 25 grudnia.

Odcinek świąteczny nagrany. Dziękuję za wszystkie uczucia i emocje. Za cały ten czas. Tak kończy się 5 sezon @rolnikszukazonytvp Do zobaczenia w Święta, 25 grudnia. A 6 sezon przed nami❤️ dziękuję- napisała Marta Manowska. 

Kto pojawi się wtedy w programie? Z pewnością nie zabraknie bohaterów wszystkich edycji show. Marta Manowska zaledwie kilka dni temu zasugerowała swoim fanom na Instagramie, że w świątecznym odcinku dowiemy się co słychać m.in. u Kasi i Piotra z czwartej edycji "Rolnik szuka żony"! Wszystko wskazuje również na to, że w programie pojawią się Małgosia i Paweł!

Zobaczcie ZDJĘCIA z nagrań świątecznego odcinka programu "Rolnik szuka żony"! Marta Manowska wyglądała obłędnie! 

 

Zobacz także: Łukasz bez Agaty w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony". Co się stało?

2/4
Marta Manowska na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
Instagram

 

Marta Manowska na nagraniach świątecznego odcinka zaprezentowała się w seksownej, srebrnej sukience. A kto pojawi się w programie? Wszystko wskazuje na to, że nie zabraknie Małgosi i Pawła z czwartej edycji "Rolnik szuka żony". Wczoraj, kiedy był nagrywany świąteczny odcinek, rolniczka opublikowała zdjęcie, pod którym zamieściła komentarz zaadresowany do Marty Manowskiej.

@martamanowska to było cudowne spotkanie, pełne wzruszeń i niespodzianek ❤️ściskamy gorąco- napisała na Instagramie.

 

Zobaczcie zdjęcie Małgosi i Pawła.

 

 

Zobacz także: NIESAMOWITA METAMORFOZA UCZESTNICZKI "ROLNIK SZUKA ŻONY 5". JEST NIE DO POZNANIA! 

3/4
Marta Manowska na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
Instagram

 

Po ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" Marta Manowska w rozmowie "na żywo" na Instagramie sugerowała, że w świątecznej odsłonie show będziemy mogli zobaczyć również Kasię i Piotra z czwartej edycji. 

Zobacz także: MAŁGOSIA Z "ROLNIK SZUKA ŻONY" SPRZEDAJE SUKNIĘ ŚLUBNĄ. PRZY OKAZJI DOWIEDZIELIŚMY SIĘ, ILE KOSZTOWAŁA

 

Kasia i Piotr z czwartek edycji show pojawią się w świątecznym odcinku?

Kasia i Piotr z Rolnik szuka żony na planie show
Mat. promocyjne
Mat. promocyjne

4/4
Nagrania świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
Instagram

 

Będziecie oglądać świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony"? Odcinek został nagrany 27 listopada.

Zobacz także: FINAŁ 'ROLNIK SZUKA ŻONY 4': KASIA I PIOTR JEDNAK BĘDĄ MIELI DZIECKO! CZY UDZIAŁ W SHOW TO DOBRY SPOSÓB, BY ZNALEŹĆ MIŁOŚĆ?