Marta Wierzbicka pokazała partnera

Marta Wierzbicka jest zakochana. Pierwszy raz pokazała zdjęcie z partnerem!

Marta Wierzbicka pokazała partnera

Marta Wierzbicka należy do tego grona gwiazd, które ukrywa swoje prywatne życie, nie chwali się partnerami czy dziećmi. Do tej pory aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" jeszcze nigdy nie pochwaliła się na Instagramie, by była zakochana, aż do teraz! Marta Wierzbicka właśnie opublikowała zdjęcie, które mówi wszystko i nie zostawia żadnych wątpliwości - w jej życiu pojawił się ktoś wyjątkowy.

Marta Wierzbicka pokazała partnera

Już w czerwcu "Super Express informował, że Marta Wierzbicka ma nowego partnera. Aktorka miała być "zakochana po uszy" w tajemniczym Janku. Tabloid dowiedział się również, czym zajmuje się partner Marty. 

U jej boku pojawił się przystojny Janek. Znają się od kilku miesięcy, ale dopiero od niedawna przestali się ukrywać. Chłopak pracuje w branży PR i jest menedżerem –  informował "Super Express".

Jakby tego było mało, w lipcu Marta Wierzbicka pokazała obrączkę, budząc podejrzenia swoich fanów, że jest już po ślubie. Okazuje się, że Marta Wierzbicka faktycznie jest zakochana! Dopiero teraz zdecydowała się opublikować romantyczne zdjęcie z ukochanym. Na fotografii aktorka całuje wysokiego brunetka. Nie widać jednak jego twarzy, więc można podejrzewać, że mężczyzna chce zostać osobą prywatną.

To jest to - podpisała zdjęcie aktorka.

Znajomi i fani gwiazdy szczerze gratulują parze. Zdjęcie skomentowały m.in. Zosia Ślotała i Maffashion, które nie kryły swojego zachwytu. Fani natomiast pisali:

Wooow😍

Ty tak wyglądasz ostatnio, ze zdecydowanie służy Ci ktoś/coś obok!

Pięknie ❤️ 

Myślicie, że Marta zacznie teraz chętniej wstawiać fotki z ukochanym? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is it

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

Marta Wierzbicka pokazała obrączkę na palcu już w lipcu tego roku

Marta Wierzbicka w żółtej bluzie i z obrączką na palcu
Instagram

Marta Wierzbicka jest zakochana!

Marta Wierzbicka pokazała na Instagramie ciążowy brzuszek
East News

 

Więcej na temat Marta Wierzbicka
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09