Marta Manowska
EastNews
Newsy

Marta Manowska zdradziła szczegóły nowej edycji "Rolnik szuka żony"! Czego możemy spodziewać się już we wrześniu?

Marta Manowska zdradziła szczegóły nowej edycji "Rolnik szuka żony"! Czego możemy spodziewać się już we wrześniu?

Już niedługo będziemy mogli śledzić 7. edycję "Rolnik szuka żony"! Nowi bohaterowie, wiele emocji i wzruszeń - to wszystko czeka nas już we wrześniu! Czego jeszcze możemy spodziewać się po nowej edycji programu? Marta Manowska oraz reżyser programu w rozmowie z "Pytanie na śniadanie" wyjawili kilka szczegółów na ten temat! Wiemy kto dostał rekordową liczbę listów! Sprawdźcie.

Zobacz także: Marta Manowska wzięła ślub?! To zdjęcie gwiazdy "Rolnik szuka żony" może być dowodem!

Adam Kraśko był wytworem "Rolnik szuka żony"? Marta Manowska komentuje!

7. edycja "Rolnik szuka żony" już we wrześniu! 

Nowa edycja programu "Rolnik szuka żony" z pewnością będzie wyjątkowa! Pandemia koronawirusa początkowo pokrzyżowała plany produkcji, ale na szczęście wszyscy wrócili już na plan, a prace nad nową edycją zostały wznowione. Jak wiadomo dzięki programowi kilka par jest w szczęśliwych związkach, niektórzy założyli już rodziny, np.: Ania i Grzegorz Bardowscy. Czy ta edycja programu okaże się dla kogoś równie szczęśliwa? 

Na ten moment tożsamość uczestników jest jeszcze pilnie strzeżona - poznamy ich dokładnie dopiero we wrześniu. Jednak jak zdradziła Marta Manowska w rozmowie z "Pytanie na śniadanie", chociaż program będzie na antenie TVP gościł już po raz siódmy, to jednak możemy się spodziewać czegoś innego! 

- Pracujemy siódmy raz i robimy de facto to samo można by tak powiedzieć. Nie. Robimy coś innego, z tym samym zaangażowaniem, żywiołowością - powiedziała Marta Manowska w rozmowie z "Pytanie na śniadanie" 

Reporterka "PNŚ", która rozmawiała z Martą Manowską przyznała, że na planie panuje atmosfera tajemnicy. Akurat wtedy nagrywane były... randki uczestników! Co na to powiedziała Marta Manowska? 

Z jednej strony my chcemy umożliwić im jak najwięcej czasu, żeby spędzili razem, ale to jest też z szacunku do nich samych, z szacunku do nas, z szacunku do widzów, bo gdyby wszystko było tak w otwarte karty, to nie byłoby tej tajemnicy.

Reżyser programu w rozmowie z "Pytanie na śniadanie" wyjawił również, kto dostał rekordową liczbę listów! 

- Po dwóch bodajże latach przerwy będziemy mieli dziewczynę w programie. Mogę powiedzieć, że dostała rekordową liczbę listów. Mężczyźni oszaleli na jej punkcie! - przyznał reżyser programu "Rolnik szuka żony". 

Reżyser "Rolnik szuka żony" w rozmowie z "Pytanie na Śniadanie" przyznał również, że ma nadzieję, iż widzowie pokochają nowych bohaterów, gdyż jego zdaniem są tego naprawdę warci!

Mam nadzieję, że widzowie pokochają naszych bohaterów, bo naprawdę Ci bohaterowie są tego warci. Będziemy śledzić ich przygody, mam nadzieję, że będziemy przy okazji się trochę bawić, wzruszać. Ja sam często mam wilgotne oczy, jak oglądam te nowe odcinki. To są prawdziwi ludzie, którzy naprawdę szukają miłości, mają otwarte serca. W każdym z nich można troszkę samego siebie dojrzeć. 

Wygląda na to, że już we wrześniu czekają nas naprawdę ogromne emocje! Kto już nie może doczekać się nowej edycji "Rolnik szuka żony"? 

Marta Manowska wzięła ślub?!

Czy jakaś para odnajdzie tak wielkie szczęście w miłości jak Ania i Grzegorz Bardowscy? Tego dowiemy się już niedługo!

Anna i Grzegorz Bardowscy na weselu
Instagram

Zobacz także
Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" spodziewa się bliźniaków? Tajemniczy wpis rolniczki!

Anna i Grzegorz Bardowscy

Dom Anny i Grzegorza Bardowskich z "Rolnik szuka żony" powstaje błyskawicznie! Kiedy się wprowadzą?

 

Marta Manowska poprowadzi czwarty program w TVP
Newsy
Marta Manowska zdradziła, kiedy wystartuje 7. edycja "Rolnik szuka żony"! Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać...
Marta Manowska zdradziła, kiedy wystartuje 7. edycja "Rolnik szuka żony"! Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać...

Widzowie z niecierpliwością czekają na start jednego z najpopularniejszych telewizyjnych show, czyli "Rolnik szuka żony" ! W tym roku już po raz siódmy poznamy pięciu kandydatów, którzy chcąc odnaleźć szczęście w miłości, zgłosili się do programu. Marta Manowska na swoim Instagramie zdradziła, kiedy będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek nowej odsłony show TVP. Niestety, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać... Zobacz także:  Ania z "Rolnik szuka żony" w bikini. Nie uwierzycie, kto towarzyszył jej na basenie! Marta Manowska zdradziła, kiedy wystartuje 7. edycja "Rolnik szuka żony"! Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać... To już po raz siódmy piątka rolników stanie przed ogromną szansą znalezienia prawdziwej miłości, dzięki programowi "Rolnik szuka żony"! Jak wiadomo przez te kilka lat wiele par stworzyło wspaniałe związki, niektórzy zdecydowali się na zawarcie związków małżeńskich, a teraz są także szczęśliwymi rodzicami. Pomimo upływu lat show TVP nie traci na popularności, a wręcz przeciwnie - wciąż śledzi go miliony Polaków. Ostatnią edycję oglądało średnio 3,5 miliona widzów!  Nic więc dziwnego, że fani "Rolnik szuka żony" już nie mogą się doczekać, kiedy ruszy 7. edycja show. Jak wiadomo w tym roku zdjęcia do programu ruszyły z opóźnieniem, ze względu na pandemię koronawirusa. Jednak gdy tylko obostrzenia zostały zniesione, Marta Manowska z ekipą wróciła na plan i cała edycja została zrealizowana. Teraz prowadząca program wyjawiła, kiedy zobaczymy pierwszy odcinek nowej serii.  Kiedy tylko będę mogła pokażę Wam zdjęcie nowej rodziny - naszej tegorocznej piątki, czyli bohaterów 7 edycji programu  @rolnikszukazonytvp A na razie, bo pytacie, mogę Wam powiedzieć, że w tym...

Edyta Górniak zajmie się polityką?
Newsy
Edyta Górniak w "Rolnik szuka żony"?! Gwiazda pokazała zaskakujące nagranie 
Edyta Górniak w "Rolnik szuka żony"?! Gwiazda pokazała zaskakujące nagranie 

Edyta Górniak pojawi się z 7. edycji " Rolnik szuka żony" ?! Nagranie, które opublikowała w sieci sporo namieszało. Najnowsza edycja hitowego show TVP rusza już 13 września. Czy diva polskiej piosenki pojawi się na planie?  Zobacz także:  Marta Manowska o finałowej piątce nowej edycji "Rolnik szuka żony". Dlaczego w programie zabraknie Joanny? Edyta Górniak w "Rolnik szuka żony"? Fani "Rolnik szuka żony" nie mogą się doczekać nowej edycji show. Pewne jest, że swojej miłości będzie szukało czterech rolników i jedna rolniczka. Poznamy bliżej Pawła, Dawida, Józefa, Macieja i Magdalenę. Internauci doskonale już znają zasady programu, więc jakie było zdziwienie, gdy na profilu Edyty Górniak pojawiło się nagranie zza kulis, na którym stojąc przed kamerą mówi:  Dobry wieczór. Słyszałam, że... jakiś rolnik szuka żony?  Nagranie nagrane w studyjnej reżyserce opublikowała w sieci opisując słowami: "Jesienna rozmówka ...🤩🐖🐓🦩". Internautom spodobało się poczucie humoru piosenkarki:  - Będą żniwa  - Na pewno znajdziesz wielu kandydatów Edi  - No miałby szczęście!  Trzeba przyznać, że to by była bardzo emocjonująca edycja! Wyobrażacie sobie miny rolników, którzy otwierają list od Edyty Górniak?  Zobacz także:  Uczestnicy "Rolnik szuka żony" 7 na nagraniu czołówki programu! Reżyser zdradził jaka będzie nowa edycja Edyta Górniak opublikowała zabawne nagranie nawiązujące do programu "Rolnik szuka żony". Możecie je zobaczyć TUTAJ.   Nowa edycja "Rolnik szuka żony" rusza już 13 września.  Wyobrażacie sobie Edytę Górniak w "Rolnik szuka...

Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA
Newsy
Ruszyły nagrania do "Rolnik szuka żony 7"! Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu programu!
Ruszyły nagrania do "Rolnik szuka żony 7"! Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu programu!

Marta Manowska zdradziła swoim fanom, że właśnie dziś (4 czerwca) rozpoczęła nagrania do kolejnej edycji "Rolnik szuka żony"! Prowadząca wielki hit Telewizyjnej Jedynki pokazała pierwsze zdjęcia z planu. Gwiazda TVP wie już, kto pojawi się w siódmej odsłonie programu o poszukujących miłości rolnikach. Zobaczcie zdjęcia z nagrań i wpis Marty Manowskiej! Ruszyły zdjęcia do "Rolnik szuka żony 7" Zaledwie kilka miesięcy temu, dokładnie w niedzielę wielkanocną, poznaliśmy wizytówki dziewięciu kandydatów (w tym dwóch kandydatek) , którzy chcieli wziąć udział siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Teraz Marta Manowska spotka się piątką uczestników, którzy otrzymali najwięcej listów od zaintersowanych nimi mężczyzn lub kobiet. W związku z pandemią koronawirusa fani programu z pewnością zastanawiali się, kiedy ruszą nagrania do kolejnej odsłony show- dziś wszystko stało jasne! Marta Manowska wróciła na plan!  Ciężko w to uwierzyć! Ale zaczęliśmy! Dziś „pierwszy” dzień na planie 7! (Tak 7 edycji programu @rolnikszukazonytvp @badzmyrazem.tvp ) To zawsze radość, nowe szanse, otwierające się drzwi... Ale teraz jakaś szczególna. Tak cieszymy się, że się udało i wszyscy wspólnie od września będziemy śledzić losy bohaterów. A ta piątka, zdradzę Wam, może i zasługuje na wszystko- gwiazda TVP napisała na Instagramie.  Jak na wpis Marty Manowskiej zareagowali internauci? Są zachwyceni! - Nareszcie!! Nie mogę się doczekać 😍😍 - Czekamy z niecierpliwością 😍 - Cudowna wiadomość 😍😍😍 - Wow wspaniałe, już się niemoge doczekać 🙂😃😃- komentują fani. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu najnowszej edycji "Rolnik szuka żony"! Zobacz także:  Małgosia...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik