Marta Manowska
EastNews

Marta Manowska zdradziła szczegóły nowej edycji "Rolnik szuka żony"! Czego możemy spodziewać się już we wrześniu?

Marta Manowska
EastNews

Już niedługo będziemy mogli śledzić 7. edycję "Rolnik szuka żony"! Nowi bohaterowie, wiele emocji i wzruszeń - to wszystko czeka nas już we wrześniu! Czego jeszcze możemy spodziewać się po nowej edycji programu? Marta Manowska oraz reżyser programu w rozmowie z "Pytanie na śniadanie" wyjawili kilka szczegółów na ten temat! Wiemy kto dostał rekordową liczbę listów! Sprawdźcie.

Zobacz także: Marta Manowska wzięła ślub?! To zdjęcie gwiazdy "Rolnik szuka żony" może być dowodem!

7. edycja "Rolnik szuka żony" już we wrześniu! 

Nowa edycja programu "Rolnik szuka żony" z pewnością będzie wyjątkowa! Pandemia koronawirusa początkowo pokrzyżowała plany produkcji, ale na szczęście wszyscy wrócili już na plan, a prace nad nową edycją zostały wznowione. Jak wiadomo dzięki programowi kilka par jest w szczęśliwych związkach, niektórzy założyli już rodziny, np.: Ania i Grzegorz Bardowscy. Czy ta edycja programu okaże się dla kogoś równie szczęśliwa? 

Na ten moment tożsamość uczestników jest jeszcze pilnie strzeżona - poznamy ich dokładnie dopiero we wrześniu. Jednak jak zdradziła Marta Manowska w rozmowie z "Pytanie na śniadanie", chociaż program będzie na antenie TVP gościł już po raz siódmy, to jednak możemy się spodziewać czegoś innego! 

- Pracujemy siódmy raz i robimy de facto to samo można by tak powiedzieć. Nie. Robimy coś innego, z tym samym zaangażowaniem, żywiołowością - powiedziała Marta Manowska w rozmowie z "Pytanie na śniadanie" 

Reporterka "PNŚ", która rozmawiała z Martą Manowską przyznała, że na planie panuje atmosfera tajemnicy. Akurat wtedy nagrywane były... randki uczestników! Co na to powiedziała Marta Manowska? 

Z jednej strony my chcemy umożliwić im jak najwięcej czasu, żeby spędzili razem, ale to jest też z szacunku do nich samych, z szacunku do nas, z szacunku do widzów, bo gdyby wszystko było tak w otwarte karty, to nie byłoby tej tajemnicy.

Reżyser programu w rozmowie z "Pytanie na śniadanie" wyjawił również, kto dostał rekordową liczbę listów! 

- Po dwóch bodajże latach przerwy będziemy mieli dziewczynę w programie. Mogę powiedzieć, że dostała rekordową liczbę listów. Mężczyźni oszaleli na jej punkcie! - przyznał reżyser programu "Rolnik szuka żony". 

Reżyser "Rolnik szuka żony" w rozmowie z "Pytanie na Śniadanie" przyznał również, że ma nadzieję, iż widzowie pokochają nowych bohaterów, gdyż jego zdaniem są tego naprawdę warci!

Mam nadzieję, że widzowie pokochają naszych bohaterów, bo naprawdę Ci bohaterowie są tego warci. Będziemy śledzić ich przygody, mam nadzieję, że będziemy przy okazji się trochę bawić, wzruszać. Ja sam często mam wilgotne oczy, jak oglądam te nowe odcinki. To są prawdziwi ludzie, którzy naprawdę szukają miłości, mają otwarte serca. W każdym z nich można troszkę samego siebie dojrzeć. 

Wygląda na to, że już we wrześniu czekają nas naprawdę ogromne emocje! Kto już nie może doczekać się nowej edycji "Rolnik szuka żony"? 

Marta Manowska wzięła ślub?!

Czy jakaś para odnajdzie tak wielkie szczęście w miłości jak Ania i Grzegorz Bardowscy? Tego dowiemy się już niedługo!

Anna i Grzegorz Bardowscy na weselu
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05