Marta Manowska wzięła ślub?!

Marta Manowska wzięła ślub?! To zdjęcie gwiazdy "Rolnik szuka żony" może być dowodem!

Marta Manowska wzięła ślub?!

O życiu prywatnym Marty Manowskiej wiemy niewiele, choć jest jedną z największych gwiazd telewizji (prowadzi aż cztery programy). Prezenterka mocno chroni swoją prywatność, choć ostatnio coraz częściej w mediach pojawiają się informacje na temat jej stanu cywilnego. Niedawno jeden z uczestników "Sanatorium miłości" wygadał się, że jest w szczęśliwym związku, następnie "Super Express" podał, że gwiazda zaręczyła się, a teraz jej najnowsze zdjęcie na Insatgramie mają być dowodem na to, że wzięła ślub! Zobaczcie sami!

Marta Manowska wzięła ślub?!

Oni kochają się bardzo. I to uczucie widać. Marta i Adam to najpiękniejsza para młodych ludzi, jaką widziałem. Wszyscy na planie „Sanatorium” z zazdrością patrzyliśmy na nich - tak o Marcie i jej chłopaku powiedział uczestnik ostatniej edycji show, Władysław. Manowska Adama poznała właśnie na planie show dla seniorów, gdzie tajemniczy Adam pracuje jako dźwiękowiec. Ponoć mężczyzna jest od niej trochę młodszy. Zaręczyć mieli się w tamtym roku w Paryżu. Czyżby teraz zdecydowali się na ślub?

Marta Manowska na swoim Instagramie pokazała szereg fotek z odświeżoną fryzurą. Jednak uwagę przyciąga... złota obrączka na jej palcu! 

Marta Manowska wzięła ślub?!

Czy Marta Manowska jest więc szczęśliwą żoną? Jeśli się tego dowiemy, to tylko od niej. Niestety - gwiazda "Rolnik szuka żony" zazwyczaj nie komentuje wszelkich spekulacji na swój temat. Być może zrobi fanom wielką niespodziankę. Czekamy!

Marta Manowska aktualnie kręci siódmą edycję hitowego show TVP 1 - "Rolnik szuka żony". Prezenterka zeswatała już kilka par, które są ze sobą bardzo szczęśliwe. Czyżby sama także odnalazła miłość na całe życie?

Marta Manowska na planie 7. edycji Rolnik szuka żony
Instagram

Czekacie na nowe odcinki programu?

 

 

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05