East News

Marta Manowska jest zakochana! Kim jest jej nowy partner? Poznali się w "Sanatorium Miłości"!

East News

Marta Manowska jest zakochana? Jak podaje "Na żywo", prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" od siedmiu miesięcy spotyka się z kolegą z produkcji TVP, Adamem. Zakochanych wkrótce czeka rozłąka. Dlaczego?

Kim jest partner Marty Manowskiej?

Jak informuje "Na Żywo" Marta Manowska spotyka się z dźwiękowcem, którego poznała na planie "Sanatorium miłości". Ma na imię Adam i jest "niewiele młodszy, wysportowany, skromny i dobrze wychowany".

Program "Sanatorium miłości", przy którym oboje pracowali, okazał się hitem stacji TVP. Producenci od razu podjęli decyzję o powstaniu drugiego sezonu, co nie umknęło zagranicznym mediom. Polski program został nawet nagrodzony na targach telewizyjnych w Cannes. Turcja, USA, Hiszpania, Kanada, Chiny - te państwa chcą kupić prawa do formatu i zrealizować u siebie "Sanatorium miłości". 

Sukces "Sanatorium Miłości" może przynieść duże zmiany w życiu Marty Manowskiej, która już została zauważona przez zagranicznych producentów. Być może gwiazda będzie musiała wyruszyć w podróż, aby podszkolić swoje następczynie. Niestety oznacza to, że prezenterka zostawi swojego ukochanego w Polsce. Czy Marta odważy się wyjechać?

- Dla Marty to wielka szansa zawodowa i okazja do zarobienia naprawdę dużych pieniędzy– powiedziała "Na Żywo" znajoma Manowskiej z produkcji show. 

I dodała, że Marta boi się rozłąki, bo z Adamem dobrali się idealnie i są w sobie bardzo zakochani.

- Mają wiele wspólnych zainteresowań. Zamieszkali razem i zorganizowali spotkania z rodziną - czytamy w gazecie. 

Kilka miesięcy temu Marta Manowska w jednym z wywiadów po raz pierwszy wypowiedziała się na temat swojej nowej miłości. 

- Jestem zakochana, ale to jest trudne zakochanie. Ta sfera uczuciowa może zostać dla mnie. Jest trochę filmowa i trochę skomplikowana i na wielkich kołach, bo takie mam życie... niestabilne - powiedziała w WP Marta Manowska. 

Jestem szczęśliwa. Chyba szczęśliwie zakochana. Myślę, że to ten jedyny - dodała w innym wywiadzie.

Myślicie, że wkrótce więcej usłyszymy o tajemniczym Adamie?

Marta Manowska w camelowym płaszczu
East News

Marta Manowska jest zakochana

Marta Manowska na planie 6 edycji show "Rolnik szuka żony"
Facebook

 

Więcej na temat Marta Manowska
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08