Marta Kaczyńska rozwodzi się z mężem
ONS
Newsy

To już pewne: Marta Kaczyńska rozwodzi się z mężem

Które z nich złożyło pozew do sądu?

O kryzysie w małżeństwie Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego mówiło się już od wielu miesięcy. Para wprawdzie nie komentowała tych doniesień, ale media publikowały kolejne zdjęcia Marty bez towarzystwa męża czy te z samotnych wakacji i wydawało się, że to już koniec wielkiej miłości. Przypomnijmy: Kaczyńska w bikini na wakacjach bez męża. Kryzys w ich związku?

W pewnym momencie sprawa nieco ucichła, a sam Dubieniecki kokietował nawet media mówiąc głośno o potencjalnych planach... powiększenia rodziny z Martą. Słowa te jednak nie mają pokrycia z rzeczywistością. Jak donosi "Show", Marcin Dubieniecki wniósł 31 grudnia pozew o rozwód do gdańskiego sądu. Tygodnik dodaje, że w ciągu kolejnych siedmiu dni miał on jeszcze dołączyć brakującego dokumenty, ale póki co tego nie zrobił. Dla obu stron rozwód ma być tylko formalnością, bowiem małżonkowie już od dawna nie żyją razem.
 

Znajomi pary mówią, że decyzję o rozstaniu małżonkowie podjęli już wiele miesięcy temu. W październiku 2012 roku Marta przeprowadziła się razem z córki do świeżo wyremontowanego mieszkania w Sopocie, które odziedziczyła po zmarłych rodzicach. Jej mąż zamieszkał w stolicy, tłumacząc to działalnością zawodową - czytamy w "Show".


Dwutygodnik próbował skontaktować się z Kaczyńską, ale odmówiła komentarza na temat rozwodu.

Zobacz: Marta Kaczyńska pokazała prywatne zdjęcia rodziców

Marta Kaczyńska w domu swoich rodziców w sesji dla "Vivy!":

Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska
Newsy
Teść Kaczyńskiej apeluje: "Niech przywiezie córki do więzienia, Marcin tęskni za dziewczynkami!"
Teść Kaczyńskiej apeluje: "Niech przywiezie córki do więzienia, Marcin tęskni za dziewczynkami!"

Marek Dubieniecki na łamach "Super Expressu" apeluje do Marty Kaczyńskiej. Teść Marty chce, aby przywiozła swoje córki do aresztu, gdzie od kilku miesięcy przebywa Marcin Dubieniecki, który usłyszał zarzut kierowania zorganizowaną grupą przestępczą i wyłudzenia od państwa 13 mln złotych. Według relacji ojca Dubienieckiego dzieci bardzo tęsknią za swoim tatą, który nie widział 13-letniej Ewy i 8-letniej Martyny od momentu zatrzymania. Marta powinna przywieźć dzieci do ojca. Nawet jeśli sama nie chce odwiedzić mojego syna, bo tak się między nimi ułożyło. Dziewczynki bardzo za nim tęsknią. Przecież Marta przyjeżdża na grób swoich rodziców do Krakowa. Mogłaby wtedy wziąć dziewczynki, ale tego nie robi. Martynka często wspomina tatę, jak grała z nim w tenisa. Mówi, że jak tata wróci, to znów pójdą i zagrają. Łzy same cisną się do oczu, gdy się tego słucha. Trudno się temu przysłuchiwać obojętnie, przykro, boli. Marcin tak bardzo tęskni za dziewczynkami - powiedział Marek Dubieniecki. Wygląda na to, że teść Marty Kaczyńskiej ma do niej żal o to, że nie wspiera swojego męża w trudnych chwilach. Z pewnością ma na to wpływ nowy związek bratanicy Jarosława Kaczyńskiego. Przypomnijmy, że Marta Kaczyńska spotyka się ze znanym łódzkim restauratorem Pawłem Zynerem . Para spędza ze sobą coraz więcej czasu a ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że Marta Kaczyńska planuje nawet przeprowadzkę do Warszawy, aby być bliżej swojego partnera.   Zobacz także: Czy Marta Kaczyńska przeprowadzi się do Warszawy dla nowego ukochanego?   Teść apeluje do Marty Kaczyńskiej. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego nie odwiedza męża w areszcie.

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki
ONS
Newsy
Marta Kaczyńska wybaczyła mężowi. Jest komentarz Dubienieckiego
Czy Marta jest w ciąży?

Co jakiś czas tabloidy i kolorowa prasa interesuje się życiem Marty Kaczyńskiej . Ostatnio jedną z rewelacji były doniesienia na temat rzekomej ciąży córki nieżyjącego prezydenta. Magazyn "Flesz" skontaktował się z jej mężem, Marcinem Dubienieckim , który krótko i rzeczowo skomentował plotki. - To bzdura! - powiedział "Fleszowi" Dubieniecki. "Flesz" dowiedział się także, że para walczy o swój związek. Kaczyńska i Dubieniecki chcą do siebie wrócić, a między nimi układa się coraz lepiej . Co prawda razem nie mieszkają, ale spędzają ze sobą sporo wolnego czasu. - Jestem dobrej myśli i sądzę, że kolejne dziecko w przyszłości jest całkiem możliwe - dodaje Dubieniecki z uśmiechem. Ciekawe czy w tym roku doczekamy się kolejnej głośnej ciąży? Przypomnijmy, że Marta i Marcin mają już dwie córki - Ewę (9 lat) i Martynę (6 lat). Zobacz: Marta Kaczyńska pokazała prywatne zdjęcia nieżyjących rodziców Tak wygląda sopocki apartament rodziców Marty Kaczyńskiej:

ONS
Newsy
Teściowie walczą o małżeństwo Marty Kaczyńskiej. Do rozwodu nie dojdzie?
Być może rozwodu uda się uniknąć

Odkąd pojawiły się informacje o planowanym rozwodzie Marty Kaczyńskiej nie brakuje plotek na ten temat. Okazuje się jednak, że być może sytuacja nie jest aż tak dramatyczna jakby się mogło wydawać. Właśnie pojawiły się doniesienia o tym, że jest jeszcze szansa na to, że rozwodu da się uniknąć. Zobacz też: Marta Kaczyńska spotkała się z mężem w restauracji. Rozwodu jednak nie będzie? [PAPARAZZI] Wszystko wskazuje na to, że Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki postanowili powalczyć o swoje małżeństwo. W "Dobrym Tygodniu" pojawił się wywiad z bliską znajomą pary, która zdradziła, że sprawa rozwodu wcale nie jest jeszcze przesądzona: Marta nigdy nie straciła nadziei , że uda jej się dojść do porozumienia z mężem - powiedziała. Małżonkowie mogą liczyć także na wsparcie ze strony rodziców Marcina, którzy kibicują temu małżeństwu od początku: Bardzo kochają Martę. Wiedzą, że ani ona, ani Marcin nie chcą tego rozwodu. Po tym, jak 10 kwietnia 2010 roku prezydentówna straciła oboje rodziców, byli dla niej podporą - wyznała osoba z otoczenia pary. Myślicie, że uda im się uniknąć rozwodu? Zobacz na Polki.pl: Tylko u nas: Niepublikowane zdjęcia Marty Kaczyńskiej z rodzicami

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner