Marta Kaczyńska w ciąży?!
Co to jest ślub jednostronny? Wyjaśniamy!
1/5
Marta Kaczyńska w ciąży?!

 

To dopiero informacja! Marta Kaczyńska po raz trzeci wychodzi za mąż! Jak donosi gazeta "Fakt" Kaczyńska weźmie ślub z biznesmen Piotrem Zielińskim, z którym od kilku miesięcy jest w związku. Ma to być skromna i... "jednostronna" uroczystość. Co więcej, Kaczyńska jest ponoć w trzeciej ciąży - podaje "Fakt" - a więc szybki ślub być może jest podyktowany odmiennym stanem Marty. Pudelek.pl dodaje, że córka zmarłej tragicznie pary prezydenckiej urodzi w sierpniu trzecią córkę! Sama zainteresowana nie potwierdza jednak tej informacji! 

 

Zobacz: Ślub zimą – jak go zorganizować? Zalety i wady zimowego ślubu

 

Ma termin porodu na połowę sierpnia. Bardzo chciałaby mieć syna, o czym mówiła w wywiadach, ale USG wskazuje na dziewczynkę. Marta dostała również unieważnienie ślubu kościelnego w kilka miesięcy i planuje powtórnie wziąć ślub kościelny, jeszcze przed rozwiązaniem, również ze względu na wuja i wyborców PIS - mówi źródło Pudelek.pl. 

 

Pamiętacie wszystkie związki Marty Kaczyńskiej? Co oznacza ślub jednostronny? Kim jest jej nowy partner? Sprawdźcie w naszej galerii! 

 

Zobacz także: Marta Kaczyńska z córkami oraz prezydent Andrzej Duda na grobie pary prezydenckiej ZDJĘCIA

2/5
Jak Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki podzielą swój majątek?

 

Przypomnijmy, że Marta Kaczyńska była już dwukrotnie zamężna. Najpierw z Piotrem Smuniewskim, z którym wzięła ślub kościelny (już unieważniony) i przez długi czas myślano, że to właśnie on jest ojcem jej pierwszej córki. Potem z Marcinem Dubienieckim, który okazał się ojcem starszej córki Ewy oraz kolejnej, Martyny. Rozwiodła się z nim w listopadzie 2016 roku.

 

Dostała już decyzję o stwierdzeniu nieważności jej małżeństwa z Piotrem – powiedział "Faktowi" informator. 

 

Podobno Kaczyńska ubiegała się o unieważnienie ślubu kościelnego z pierwszym mężem nie tylko po to, by móc wziąć kolejny. 

 

– Chciała mieć czystą kartę i móc przyjmować komunię świętą – zapewnił informator "Faktu".  

 

Jaki zatem planuje ślub Kaczyńska? Będzie to tzw. ślub jednostronny.

Piotr będzie Marcie jedynie towarzyszył w czasie ceremonii – mówi. To oznacza, że tylko Marta wypowie na koniec przysięgi małżeńskiej słowa: „Tak mi dopomóż, Panie Boże Wszechmogący, w Trójcy jedyny i wszyscy święci” - czytamy w "Fakcie".

 

Powód nie jest znany. Regulacje ślubów jednostronnych określa zaś Instrukcja Episkopatu Polski:

Kwestie związane ze ślubem jednostronnym reguluje Instrukcja Episkopatu Polski o przygotowaniu do zawarcia małżeństwa w kościele katolickim (13 XII 1989). Określa ona ślub jednostronny jako zawarcie ślubu pomiędzy katolikiem, a ze strony niekatolickiej osób nieochrzczonych;

  • osób ochrzczonych, ale od najmłodszych lat wychowanych we wspólnocie kościelnej niekatolickiej;
  • osób, które zostały wprawdzie ochrzczone w Kościele katolickim, ale od najmłodszych lat, jeszcze przed używaniem rozumu, były wychowywane w środowisku ateistycznym;
  • uważają się za niewierzących lub ateistów;
  • wprawdzie nieformalnie, ale praktycznie i publicznie odstąpili od Kościoła, tak że faktu tego - odstępstwa nie da się ukryć;
  • trwają notorycznie w cenzurach kościelnych;
  • ostentacyjnie nie praktykują

Czytamy na: www.planowaniewesela.pl. 

3/5
Marta Kaczyńska jest w ciąży znowu wychodzi za mąż

 

Były mąż Marty Kaczyńskiej po aferach finansowych też ułożył sobie życie. Marcin Dubieniecki wziął ślub z  byłą żoną Artura Boruca - Katarzyną Modrzewską. Para niedawno została rodzicami synka Marcelego.  

 

4/5
Marta Kaczyńska jest w ciąży znowu wychodzi za mąż

 

Podobno Marta Kaczyńka również marzy o synku, ale podobno na świat ma przyjść trzecia córka bratanicy Jarosława Kaczyńskiego. 

5/5
Marta Kaczyńska jest w ciąży znowu wychodzi za mąż

 

Marta Kaczyńska ma 37 lat. Ma dwie córki, jak piszą media - spodziewa się trzeciego dziecka.