Marlena z "Rolnik szuka żony" poinformowała, kiedy odbędzie się pogrzeb jej mamy

Marlena z "Rolnik szuka żony" wspomina zmarłą mamę, jej wpis chwyta za serce!

Marlena z "Rolnik szuka żony" poinformowała, kiedy odbędzie się pogrzeb jej mamy

Marlena z "Rolnik szuka żony" przechodzi bardzo trudny czas. 17 marca przekazała druzgocącą informację o śmierci ukochanej mamy. Pani Stanisława od dwóch lat zmagała się z rakiem. Niestety, nie udało jej się wygrać z chorobą.

Marlenie pozostały piękne wspomnienia i właśnie jednym z nich postanowiła podzielić się na swoim Instagramie. Pamiętając o tym, czego nauczyła ją mama, i jak wielkim wsparciem dla niej była, zdecydowała się na piękny gest. 

Ten wpis chwyta za serce... 

Zobacz także: Mama Marleny z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Przegrała walkę z chorobą

Flesz ewydanie

Marlena Bazylczuk z "Rolnik szuka żony" wspomina zmarłą mamę

Marlena z "Rolnik szuka żony" niedawno poinformowała o śmierci ukochanej mamy. Pani Stanisława osierociła piątkę dzieci.

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" jeszcze w trakcie choroby mamy starała się robić wszystko aby ją odciążyć. Na jednej z grup poświęconych Marlenie napisano: 

Dziewczyna wychowuje się w wielodzietnej rodzinie. Ma 4 rodzeństwa. Jej mama jest ciężko chora na raka, a Marlena pracuje m.in. na jej chemioterapię. Dojeżdża ponad 100 km do Warszawy, by pracować przez 2 dni w restauracji od rana do nocy, śpiąc w międzyczasie 3-4 godziny, by po 2 dniach tego maratonu wrócić do domu na chwilę odpoczynku

Dziś, już po śmierci ukochanej mamy, Marlena postanowiła podzielić się pięknym przemyśleniem dotyczącym Pani Stanisławy. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" wykonała dla niej przepiękne kwiatowe wieńce. 

Z dedykacją dla najważniejszej osoby w moim życiu. ❤️ Zawsze byłaś przy mnie jak robiłam je dla kogoś, teraz też byłaś chociaż Cię nie widziałam. Mam nadzieję, że Ci się spodoba 😊❤️❤️

Marlena wspomina, że mama zawsze służyła jej radą, kiedy wykonywała bukiety na zamówienie. Doradzała jej, które kwiaty powinna wybrać oraz jaka kompozycja mogłaby się spodobać danej osobie.

Dziś, pamiętając wszystkie wskazówki, które dostała, postanowiła stworzyć bukiety z dedykacją dla "najważniejszej osoby w życiu". Użyła go z kwiatów, które na zawsze będą kojarzyć jej się z ukochaną mamą: 

Zrobione z rzeczy przy których byłaś, pomagałaś mi je wybierać, dobierać kolorystycznie do tematu i osoby. Dlatego wybrałam te które wiążą się z Tobą, wspominam te dni i chcę byś w jakiejś części czuła się jak w domu, mimo że dla mnie zawsze będziesz w nim obecna ❤️❤️

Przepiękny gest. Życzymy dużo siły w tym trudnym czasie nie tylko Marlenie ale również całej jej rodzinie. 

Zobacz także: Marlena z "Rolnik szuka żony" poinformowała, kiedy odbędzie się pogrzeb jej mamy

Marlena Bazylczuk niedawno poinformowała o śmierci mamy. Dziś uczestniczka "Rolnik szuka żony" wspomina mamę oraz jej wsparcie we wzruszającym wpisie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marlena Bazylczuk (@marlena_bazylczuk)

Mama Marleny zmagała się z rakiem szyjki macicy. Zawsze mogła liczyć na wsparcie swojej córki. 

Rolnik Szuka żony marlena
AKPA

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48