Party Stories
Joanna Rolnik szuka żony 6 finał
screen Rolnik szuka żony
Newsy

Mama Marleny z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Przegrała walkę z chorobą 

Nie żyje mama Marleny z szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Tragiczna informacja o śmierci kobiety pojawiła się w sieci. Mama uczestniczki od ponad dwóch lat zmagała się z chorobą nowotworową.

Nie żyje mama Marleny z szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Tragiczna informacja o śmierci kobiety pojawiła się w sieci. Mama uczestniczki od ponad dwóch lat zmagała się z chorobą nowotworową. Marlena robiła wszystko, aby odciążyć mamę nie tylko finansowo, ale również pomóc w wychowywaniu licznego rodzeństwa. Niestety, nie udało się wygrać z okrutną chorobą... 

Zobacz także: Marlena z "Rolnik szuka żony" opowiedziała o chorobie swojej mamy. Poruszające wyznanie uczestniczki show TVP

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Mama Marleny z "Rolnik szuka żony" nie żyje 

Udział Marleny w "Rolnik szuka żony" wywołał sporo emocji pośród fanów show. Okazało się jednak, że życie nie oszczędza młodej kandydatki do serca Seweryna. Mama Marleny od ponad dwóch lata chorowała na raka szyjki macicy. 

Tak, to prawda. Rak jajnika z licznymi przerzutami. Mama walczy z chorobą już ponad dwa lata. Nie organizuje jeszcze żadnej zbiórki, ponieważ najpierw muszę znaleźć jakąś klinikę, która jej pomoże - mówiła Marlena w rozmowie z "Faktem".

Niestety, mamie Marleny nie udało się wygrać z okrutną chorobą. O jej śmierci poinformowała w rozdzierającym serce wpisie: 

Śpij spokojnie mamusiu. Do zobaczenia w niebie.

Całej rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia. 

Mama Marleny osierociła piątkę dzieci. Pierwsze informacje o dramatycznej sytuacji rodzinnej Marleny pojawiły się na jednej z grup poświęconych uczestniczce, jeszcze podczas emisji szóstej edycji "Rolnik szuka żony": 

Dziewczyna wychowuje się w wielodzietnej rodzinie. Ma 4 rodzeństwa. Jej mama jest ciężko chora na raka, a Marlena pracuje m.in. na jej chemioterapię. Dojeżdża ponad 100 km do Warszawy, by pracować przez 2 dni w restauracji od rana do nocy, śpiąc w międzyczasie 3-4 godziny, by po 2 dniach tego maratonu wrócić do domu na chwilę odpoczynku - napisali administratorzy grupy.

Postawa Marleny jest godna podziwu. Dziś życzymy jej dużo siły... 

Zobacz także: Marlena z "Rolnik szuka żony" przerywa milczenie! Co napisała po skandalach w programie?

Nie żyje mama Marleny z "Rolnik szuka żony". Kobieta przegrała walkę z rakiem szyjki macicy. Osierociła 5 dzieci

Mama Marleny z
Instagram

Rolnik Szuka żony marlena
AKPA

Marlena starała się ze wszystkich sił odciążyć mamę. Pracowała, aby uzbierać pieniądze na chemioterapię i opiekowała się swoim rodzeństwem. Dziś jej rodzina przeżywa trudne chwile. 

Marlena z

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marlena z "Rolnik szuka żony" poinformowała, kiedy odbędzie się pogrzeb jej mamy
Newsy
Marlena z "Rolnik szuka żony" wspomina zmarłą mamę, jej wpis chwyta za serce!
Marlena z "Rolnik szuka żony" pożegnała mamę wzruszającym wpisem. Jej ostatni gest chwyta za serce.

Marlena z "Rolnik szuka żony" przechodzi bardzo trudny czas. 17 marca przekazała druzgocącą informację o śmierci ukochanej mamy. Pani Stanisława od dwóch lat zmagała się z rakiem. Niestety, nie udało jej się wygrać z chorobą. Marlenie pozostały piękne wspomnienia i właśnie jednym z nich postanowiła podzielić się na swoim Instagramie. Pamiętając o tym, czego nauczyła ją mama, i jak wielkim wsparciem dla niej była, zdecydowała się na piękny gest.  Ten wpis chwyta za serce...  Zobacz także:  Mama Marleny z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Przegrała walkę z chorobą Marlena Bazylczuk z "Rolnik szuka żony" wspomina zmarłą mamę Marlena z " Rolnik szuka żony " niedawno poinformowała o śmierci ukochanej mamy. Pani Stanisława osierociła piątkę dzieci. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" jeszcze w trakcie choroby mamy starała się robić wszystko aby ją odciążyć. Na jednej z grup poświęconych Marlenie napisano:  Dziewczyna wychowuje się w wielodzietnej rodzinie. Ma 4 rodzeństwa. Jej mama jest ciężko chora na raka, a Marlena pracuje m.in. na jej chemioterapię. Dojeżdża ponad 100 km do Warszawy, by pracować przez 2 dni w restauracji od rana do nocy, śpiąc w międzyczasie 3-4 godziny, by po 2 dniach tego maratonu wrócić do domu na chwilę odpoczynku Dziś, już po śmierci ukochanej mamy, Marlena postanowiła podzielić się pięknym przemyśleniem dotyczącym Pani Stanisławy. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" wykonała dla niej przepiękne kwiatowe wieńce.  Z dedykacją dla najważniejszej osoby w moim życiu. ❤️ Zawsze byłaś przy mnie jak robiłam je dla kogoś, teraz też byłaś chociaż Cię nie widziałam. Mam nadzieję, że Ci się spodoba 😊❤️❤️ Marlena wspomina, że mama zawsze służyła jej radą, kiedy...

Marlena z "Rolnik szuka żony" poinformowała, kiedy odbędzie się pogrzeb jej mamy
Newsy
Marlena z "Rolnik szuka żony" poinformowała, kiedy odbędzie się pogrzeb jej mamy

Nie żyje mama Marleny z szóstej edycji " Rolnik szuka żony ". Pani Stanisława od ponad dwóch lat  walczyła z rakiem jajnika z licznymi przerzutami - o czym wprost w programie mówiła Marlena . Sytuacja w ich rodzinie była bardzo ciężka - Marlena robiła wszystko co mogła, by tylko pomóc finansowo swojej mamie i rodzeństwu. Tak, to prawda. Rak jajnika z licznymi przerzutami. Mama walczy z chorobą już ponad dwa lata. Nie organizuję jeszcze żadnej zbiórki, ponieważ najpierw muszę znaleźć jakąś klinikę, która jej pomoże - mówiła Marlena w rozmowie z "Faktem". Niestety stan pani Stanisławy był coraz gorszy... Zobacz także:   Marlena z "Rolnik szuka żony" opowiedziała o chorobie swojej mamy. Poruszające wyznanie uczestniczki show TVP Pogrzeb mamy Marleny z "Rolnik szuka żony" Marlena z "Rolnik szuka żony" poinformowała na Facebooku, kiedy odbędzie się pogrzeb jej mamy. Pożegnanie pani Stanisławy, mamy Marleny, odbędzie się w piątek 20 marca w Kościele w Skrzeszewie. To bardzo trudny czas dla Marleny, jej i całej rodzinie składamy kondolencje. Niestety, mamie Marleny nie udało się wygrać z okrutną chorobą. O jej śmierci poinformowała w rozdzierającym serce wpisie:  Śpij spokojnie mamusiu. Do zobaczenia w niebie.

Marlena, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook
Newsy
"Rolnik szuka żony": Co dziś słychać u Marleny Bazylczuk, kandydatki Seweryna? Skandale w programie, śmierć mamy...

Marlena była uczestniczką 6. edycji " Rolnik szuka żony ". Jej relacja z Sewerynem była jedną z najbardziej burzliwych relacji w historii programu. Zdarzało im się nie tylko kłócić ale również padały wyzwiska. Rozstanie tych uczestników odbyło się w atmosferze karczemnej awantury pełnej przykrych słów, podniesionego tonu oraz łez.  Kilka miesięcy po zakończeniu programu Marlena poinformowała o śmierci swojej mamy. Od tamtego czasu bardzo rzadko udzielała się w mediach społecznościowych. Nie opublikowała prawie żadnego zdjęcia, na którym byłoby ją widać. Dziś postanowiła wrócić do aktywności i pokazała zdjęcie ze swoją siostrą. Jak dziś wygląda Marlena Bazylczuk?  Zobacz także:  Mama Marleny z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Przegrała walkę z chorobą "Rolnik szuka żony": Co słychać u Marleny Bazylczuk z 6. edycji?  Marlena Bazylczuk dzięki swojej burzliwej relacji z Sewerynem z pewnością na stałe zapisała się w historii programu "Rolnik szuka żony". Niestety w show TVP nie udało jej się znaleźć miłości, a karczemna awantura towarzysząca rozstaniu jej i rolnika przysporzyła im w sieci sporo krytycznych komentarzy.  Jednak niedługo po zakończeniu show, Marlena wstawiła zdjęcie na Instagramie sugerujące, że jej serce jest już zajęte. Jej nowym chłopakiem miał być finalista konkursu Mister Wielkopolski 2019, Błażej Bieganek. Jednak od momentu opublikowania wspólnej fotografii na początku lutego na Instastory, zarówno na koncie Marleny jak i Błażeja nie pojawiło się żadne wspólne zdjęcie. Trudno więc stwierdzić czy ich relacja przetrwała.  Radość Marleny z nowego związku nie trwała jednak długo, ponieważ niecały miesiąc później poinformowała w sieci o śmierci swojej mamy. Mama Marleny od...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner