Marina z synkiem, Liamem
Liam jest już naprawdę spory!
1/4
Marina z synkiem, Liamem

 

Pod koniec czerwca Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny po raz pierwszy zostali rodzicami. Małżeństwo doczekało się synka, który otrzymał dość oryginalne imię. Jakie? 

Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze - napisała na Instagramie artystka. 

Idąc w ślad za m.in. Anną Lewandowską czy Małgorzatą Sochą, Marina nie zdecydowała się jeszcze na pokazanie twarzy dziecka. Czasami, jednak pokusi się o dodanie na Instagrama zdjęcia małego Liama, gdy chłopiec nie patrzy w obiektyw. Najnowsza fotografia, jaką umieściła artystka wywołała niemałe zamieszanie. Dlaczego?! 

 

Zobacz też: Marina pokazała zdjęcie Liama, kibicującego tacie. Najbardziej zaskakujący jest opis...

2/4
Marina
Instagram

 

Marina i Wojciech Szczęśni mieszkają we Włoszech. Artystka pokazywała już zdjęcia, jak mały Liam kibicuje tacie, bawi się klockami, czy podróżuje z rodzicami samolotem. Na najnowszej fotografii piosenkarka i chłopiec odpoczywają na basenie. Zobaczcie na kolejnej stronie uroczą fotkę!

 

3/4
Marina z Liamem
instagram

 

Młoda mama pokazała, jak relaksuje z synkiem na basenie. Internautki nie tylko zachwyciły się Liamem, ale i figurą artystki. MaRina pokazała zdjęcie w odważnym bikini. Warto przypomnieć, że urodziła przecież niespełna pół roku temu! 

Ulubiona aktywność Lima. Lubicie chodzić na basen ze swoimi pociechami? – zapytała MaRina.

Internautki odpisały, że często ze swoimi pociechami chodzą na basen.

Fantastyczna atrakcja dla malucha. Mój synek również uwielbia - napisała jedna z internautek. 

Zaczęliśmy w zeszłym tygodniu, ale nasza córeczka jest młodsza ciut od Twojego synka i jest zachwycona - dodała kolejna. 

Mój ma 3 miesiące i boję się. Ale patrząc na Was to chyba nie ma czego - czytamy dalej.

A co fani powiedzieli o jej figurze? 

4/4
Marina pokazała nowe zdjęcie syna
Instagram

Internautki zachwyciły się sylwetką żony Wojciecha Szczęsnego. Jedne pisały, że już ruszają na trening, a inne pytały, jaką dietę stosuje 29-latka?

Geny - odpisała internautom Marina. 

Na co odpisała jej jedna z fanek. 

Brawo. Jedna z nielicznych, która mówi o genach, a nie diecie cud i planach treningowych jakie niby przechodzi - napisała.

Więcej na temat Marina Szczęsna Liam Szczęsny