Party Stories
Marina z synem
Instagram
Newsy

Marina tłumaczy jak wymawia się imię jej synka! "Kto w ogóle wymyślił "Lajam"?

W niedzielę Marina Łuczenko-Szczęsna była jednym z gości w "Dzień Dobry TVN". Opowiadała o serialu "39 i pół tygodnia". Przypomnimy, TVN zrobił kontynuację produkcji po 10 latach przerwy i zaprosił dawnych aktorów do współpracy. Marina przyjęła propozycję stacji i ponownie wcieliła się w rolę Amandy, córkę głównego bohatera.

Powrót na plan nie był dla Mariny łatwy, bo piosenkarka od kilku lat mieszka w Turynie, jak i ponad rok temu została mamą. Jak udaje jej się pogodzić życie we Włoszech, pracę w Warszawie i wychowywanie dziecka? Marina odpowiedziała na te pytanie w programie pry okazji tłumacząc jak wymawia się imię jej synka, które na wizji źle wymówiła... Anna Kalczyńska!

"Dzień Dobry TVN": Paulina Krupińska zaliczyła sporą wpadkę na żywo! Nie zdążyła przedstawić wymarzonego gościa!

Liam - jak wymawiać? 

W czerwcu 2018 roku Marina Łuczenko-Szczęsna po raz pierwszy została mamą. Artystka urodziła chłopca, który otrzymał na imię Liam. 30-latka wraz z mężem Wojciechem Szczęsnym wychowują dziecko w Turynie, gdzie piłkarz pracuję.  Gdy TVN zdecydował o wznowieniu produkcji serialu, Marina musiała podjąć ciężką decyzję, czy wraca na plan do Polski z niemowlęciem czy zostaje w domu.

- Wojtek nie był za bardzo zadowolony na początku, mówił: "No jak ty to sobie wyobrażasz, że wyjedziesz i będziesz w tej Warszawie cały czas siedziała? A kiedy ja będę widział Liama? (...) No więc wiadomo, to była trudna decyzja, ale w głębi serca czułam wielką radość. Bardzo fajnie to się później poukładało - powiedziała Marina w programie. 

Zobacz także: Lea, Mia, Liam, Nadia... Dzieci gwiazd noszą oryginalne imiona! Które podoba się Wam najbardziej?

Marina wyznała, że nie zabiera synka na plan. Chłopcem opiekują się dziadkowie na zmianę. W jednym z pytań Anna Kalczyńska źle wymówiła imię dziecka artystki. Fakt bardzo wzburzył Marinę. 

Kto w ogóle wymyślił "Lajam"? To jest Liam! - sprostowała dziennikarkę Marina.

Na koniec rozmowy żona Wojtka dodała, że niedługo ukaże się jej nowy singiel, jak i pracuje nad wieloma innymi nowymi projektami, więc cały czas podróżuje. 

1. urodziny Liama

Liam - syn Mariny

Marina pracuje nad nową płytą 

Marina na Flesz fashion NIght
ONS.pl

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marina o popularności Wojtka
Newsy
Marina zdradza, jak naprawdę wygląda jej życie w Turynie! Jedna rzecz ją męczy... A wszystko przez Wojtka

Marina i Wojtek Szczęsny swoje życie dzielą między dwoma domami: polskim i włoskim. Aktualnie bramkarz gra we włoskim klubie Juventus, a to oznacza, że tam spędza większość czasu. Marina razem z Liamem też często tam przebywają  i okazuje się, że mimo rozpoznawalności gwiazda czuje się tam doskonale, bo może sobie pozwolić na większą anonimowość niż w Polsce! Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w przypadku Wojtka Szczęsnego. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co zdradziła Marina Party.pl na temat swojego męża. Jakie piłkarz ma sposoby, aby ukryć się przed paparazzi!  Marina wyznała też, czy pogodziła się z ceną, jaką musi płacić za popularność? Nie uwierzycie, co nam powiedziała!  

Marina w kreacji z piórami
EastNews
Fleszstyle
Marina najlepiej ubraną gwiazdą na balu TVN? Zobaczcie jej oszałamiającą kreację!

Na corocznym balu fundacji TVN pojawiają się największe gwiazdy w Polsce - w tym roku imprezę zaszczycili m.in. Martyna Wojciechowska z partnerem, Małgorzata i Radosław Majdanowie, Anna Lewandowska, Izabela Janachowska z mężem, Małgorzata Socha, Magda Mołek, Dorota Wellman, Kinga Rusin z partnerem czy Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Choć najważniejszy jest cel - zbiórka pieniędzy na rzecz fundacji TVN, nie ma co ukrywać, że to także rewia mody. Gwiazdy chcą wyglądać jak najlepiej i przyćmić inne. Czy w tym roku udało się to Marinie? Zobaczcie jej piękną kreację! Zobacz także:   Kożuchowska, Socha, Mołek, Janachowska, Rusin, Rozenek. Kto jeszcze pojawił się na Balu Fundacji TVN?

Marina na Flesz fashion NIght
ONS.pl
Newsy
Marina najadła się strachu na imprezie! Ten wypadek wyglądał naprawdę groźnie

Marina była jedną z gwiazd podczas modowej gali Flesz Fashion Night 2019 . Artystka miała na sobie kreację od Martyny Sowik i była muzą tej młodej projektantki. Co prawda stylizacja Mariny przyciągała uwagę, ale wszyscy mówią tylko o wypadku gwiazdy! Okazuje się, że podczas gali piosenkarka spadła ze schodów. Zobaczcie, jak do tego doszło!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner