Marina z synem
Instagram

Marina tłumaczy jak wymawia się imię jej synka! "Kto w ogóle wymyślił "Lajam"?

Marina z synem
Instagram

W niedzielę Marina Łuczenko-Szczęsna była jednym z gości w "Dzień Dobry TVN". Opowiadała o serialu "39 i pół tygodnia". Przypomnimy, TVN zrobił kontynuację produkcji po 10 latach przerwy i zaprosił dawnych aktorów do współpracy. Marina przyjęła propozycję stacji i ponownie wcieliła się w rolę Amandy, córkę głównego bohatera.

Powrót na plan nie był dla Mariny łatwy, bo piosenkarka od kilku lat mieszka w Turynie, jak i ponad rok temu została mamą. Jak udaje jej się pogodzić życie we Włoszech, pracę w Warszawie i wychowywanie dziecka? Marina odpowiedziała na te pytanie w programie pry okazji tłumacząc jak wymawia się imię jej synka, które na wizji źle wymówiła... Anna Kalczyńska!

Liam - jak wymawiać? 

W czerwcu 2018 roku Marina Łuczenko-Szczęsna po raz pierwszy została mamą. Artystka urodziła chłopca, który otrzymał na imię Liam. 30-latka wraz z mężem Wojciechem Szczęsnym wychowują dziecko w Turynie, gdzie piłkarz pracuję.  Gdy TVN zdecydował o wznowieniu produkcji serialu, Marina musiała podjąć ciężką decyzję, czy wraca na plan do Polski z niemowlęciem czy zostaje w domu.

- Wojtek nie był za bardzo zadowolony na początku, mówił: "No jak ty to sobie wyobrażasz, że wyjedziesz i będziesz w tej Warszawie cały czas siedziała? A kiedy ja będę widział Liama? (...) No więc wiadomo, to była trudna decyzja, ale w głębi serca czułam wielką radość. Bardzo fajnie to się później poukładało - powiedziała Marina w programie. 

Zobacz także: Lea, Mia, Liam, Nadia... Dzieci gwiazd noszą oryginalne imiona! Które podoba się Wam najbardziej?

Marina wyznała, że nie zabiera synka na plan. Chłopcem opiekują się dziadkowie na zmianę. W jednym z pytań Anna Kalczyńska źle wymówiła imię dziecka artystki. Fakt bardzo wzburzył Marinę. 

Kto w ogóle wymyślił "Lajam"? To jest Liam! - sprostowała dziennikarkę Marina.

Na koniec rozmowy żona Wojtka dodała, że niedługo ukaże się jej nowy singiel, jak i pracuje nad wieloma innymi nowymi projektami, więc cały czas podróżuje. 

1. urodziny Liama

Liam - syn Mariny

Marina pracuje nad nową płytą 

Marina na Flesz fashion NIght
ONS.pl

 

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22