Marina Łuczenko nie założy takiej samej rzeczy jak Doda

Marina nie lubi stylu Dody? "Nie kupiłabym tej samej rzeczy, co ona"

Marina Łuczenko nie założy takiej samej rzeczy jak Doda

W polskim show-biznesie coraz więcej gwiazd zostaje okrzyknięte mianem "ikony stylu". Znane Polki, aby zrobić jak najlepsze wrażenie na czerwonym dywanie, sięgają po kreacje od najlepszych projektantów. Jedni wydają na nie fortunę, inni po prostu wypożyczają, albo kupują w sieciówce. Nie wszyscy jednak osiągają wymarzony modowy sukces, do grona nielicznych gwiazd zachwycających swoimi perfekcyjnymi stylizacjami należy Marina Łuczenko. Zobacz: Oto najlepsze stylizacje Mariny

Gwiazda w magazynie „Party Style” wyznała, że nie ma stylisty i sama dba o swój image. Inspiracje czerpie przede wszystkim z zagranicznych pism modowych oraz lifestyle’owych dwutygodników. Podpatruje też portale społecznościowe zagranicznych gwiazd, obserwuje, jak się one ubierają, a potem te pomysły wdraża do swojego wizerunku. Zdradziła też, że czasami zdarza jej się również wystąpić w kreacjach, w których zaprezentowali się inni. Jednak z pewnością, Marina nie założyłaby rzeczy, którą miała na sobie… Doda:

- Wiem, skąd Doda bierze swoje ciuchy, dlatego nie kupiłabym sobie tej samej rzeczy, w której ona już wystąpiła – powiedziała piosenkarka w „Party Style”.


I bardzo dobrze. Dzięki temu polski show-biznes nie jest nudny, a Marina i Doda niezmiennie dostarczają emocji swoimi modowymi perełkami. Przypomnijmy, że inspiracji w stylizacjach Rabczewskiej poszukiwali już nawet styliści Rihanny i Jennifer Lopez, których stylem tak mocno fascynuje się właśnie Łuczenko.

Zobacz: Styliści Rihanny pisali do Dody!

Najlepsze stylizacje Mariny Łuczenko:

Więcej na temat Doda Marina Łuczenko
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48