MaRina Łuczenko
Instagram

Marina Łuczenko zmierzyła się z hitem Lady Gagi! Jak wypadła?

MaRina Łuczenko
Instagram

 

Ten, kto nie oglądał jeszcze filmu "Narodziny gwiazdy", jak najszybciej powinien udać się do kina. Kilka tygodni temu amerykański hit dostał aż osiem nominacji do Oscarów. Wszystko za sprawą genialnej gry aktorskiej, fabuły i muzyki z filmu. Jeśli chodzi o ostatnią kategorię, to największą popularnością cieszy się piosenka "Shallow", którą śpiewają Lady Gaga i Bradley Cooper. A piszemy o tym, ponieważ z wielkim przebojem na swoim Instagramie zmierzyła się właśnie żona Wojciecha Szczęsnego, Marina Łuczenko-Szczęsna! Jak gwiazda poradziła sobie z utworem? Odpowiedź poniżej! 

 

Marina śpiewa "Shallow: Lady Gagi 

 

Żona Wojciecha Szczęsnego w tym tygodniu udała się na sportowy obóz Ani Lewandowskiej. 29-latka ponad pół roku temu po raz pierwszy została mamą, wobec czego ciężkie i intensywne treningi były dla niej wielkim wyzwaniem. Marina świetnie dała sobie radę. A za możliwość uczestniczenia w obozie podziękowała trenerce na Instagramie. Nie były to jednak zwykłe podziękowania, tylko... śpiewające!

Kochani jestem z siebie dumna gdyż dotrwałam do końca obozu (mój mąż wciąż nie dowierza) Chciałabym serdecznie podziękować Annie Lewandowskiej za motywację, dobry wycisk i wspaniałą atmosferę. Dziękuję rownież cudownym laskom z mojego domku, które zachęciły mnie do tego nagrania... za wspólny czas i śmiechy! Wracam z nową energią i zakwasami hehee - napisała piosenkarka.

I opublikowała krótkie wideo, na którym mierzy się z utworem "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy". Czy gwiazda zaśpiewała lepiej od Lady Gagi? Posłuchajcie! 

 

Zobacz też: Marina jest w drugiej ciąży?! "Widać lekki brzuszek" Gwiazda odpowiedziała!

 

Marina śpiewa "Shallow"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani jestem z siebie dumna gdyż dotrwałam do końca obozu( mój mąż wciąż niedowierza 😂) Chciałabym serdecznie podziękować @annalewandowskahpba za motywację, dobry wycisk i wspaniałą atmosferę ❤️Dziękuję rownież cudownym laskom z mojego domku, które zachęciły mnie do tego nagrania... za wspólny czas i śmiechy😂. Wracam z nową energią i zakwasami hehee Nagraliśmy ten numer a’capella w naszym domku na obozie pomiędzy treningami. Mam nadzieję, że spodoba się tym, którzy zachęcali mnie bym nagrała ten numer. (Przesuń palcem w bok by dosłuchać do końca nagrania) #campbyann #ladygaga #acapella #shallow #shallowcover #marinaśpiewa #starisborn #astarisborn #marinaluczenko

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

 

29-latka właśnie brała udział w sportowym obozie Ani Lewandowskiej

Więcej na temat Lady Gaga Marina Szczęsna
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37