Marina w górach z synem

Marina i Wojciech Szczęsny planują drugie dziecko! Wybrali już imiona

Marina w górach z synem

Marina i Wojciech Szczęśni są szczęśliwymi rodzicami Liama i zdradzili, że planują powiększenie swojej rodziny! Piosenkarka wyznała, że mają już nawet pomysły na imiona dla kolejnego dziecka. Marzą o kolejnym synku a może o córeczce? Już dawno tak szczerze nie mówili o swoich rodzinnych planach. 

Zobacz także: Marina pokazała twarz Liama: "Oczka po mamusi, nosek po Wojtku!"

Marina i Wojciech Szczęsny chcą mieć drugie dziecko 

Odkąd Marina została mamą zdecydowanie chętniej opowiada o swoim życiu prywatnym w sieci. Co prawda informacje, którymi się dzieli są wyważone i przemyślane, ale zdecydowanie zaspokajają ciekawość fanów. Podczas ostatniej transmisji na żywo na Instagramie Marina i Wojciech zdradzili, że marzą o jeszcze jednym dziecku: 

Bardzo nam się marzy też dziewczynka i mamy już wybrane imiona, ale ich nie zdradzę 

Opowiedzieli również czyim pomysłem było nadanie synkowi imienia Liam. Był to pomysł Wojciecha, który aby przekonać żonę do swojego pomysłu użył delikatnego podstępu: 

Miałam trochę inną propozycję i przez 6 miesięcy mój syn miał inaczej na imię, już w brzuszku. Nie będę wam mówić jak. I później Wojtek zaproponował nowe imiona i powiedział historię o Liamie. Jakąś fajną historyjkę. Taką uroczą - opowiedziała Marina

I udało się! Jednak jak później się okazało, historia została zmyślona przez Wojtka, co sam przyznał podczas wideo z żoną. Na szczęście Marina nie była na niego zła :) Myślicie, że zdecydują się na powiększenie rodziny w najbliższym czasie? 

Zobacz także: Przez koronawirusa Marina i Wojciech Szczęśni nie widzieli się 5 tygodni! Jak rozłąkę z tatą znosił mały Liam?

Marina i Wojciech zdradzili, że planują powiększenie rodziny! Marzą o córce i wybrali już nawet imiona!

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny przekazali na WOŚP ponad 40 000 zł
Instagram

Na razie to tylko plany, ale kto wie... Może w już w niedalekiej przyszłości Liam zostanie starszym braciszkiem. 

Marina o Wojtku Szczęsnym

 

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48