Marika jest w ciąży
Instagram
Który to miesiąc?
1/5
Marika jest w ciąży
Instagram

 

Wokalistka Marika raczej nie chwali się swoim życiem prywatnym. Ale czasem, ktoś zrobi to z za nią :). Dwa lata temu kiedy brała ślub Maffashion pokazała zdjęcie z ceremonii, która była tajemnicą. A dzisiaj... Natalia Kukulska, która gościła w "Dzień dobry TVN", promując swoją nową piosenkę "Ostatnia prosta", zdradziła kolejną szczęśliwą informację z życia Mariki. Słowa do utworu Natalia napisała wspólnie z Mariką. Tekst dotyczy dbania o naturę, niepokój to, jak będzie wyglądał w przyszłości świat. Kukulska wygadała się, że Marika niebawem zostanie mamą i takie eko kwestie są też dla niej bardzo ważne. 


- Tekst napisałam wspólnie z Mariką, czyli Martą Kosakowską, która nomen omen będzie wkrótce mamą. Serdecznie ją pozdrawiam - powiedziała się Kukulska. - Myślę, że ten temat będzie jej bardzo bliski - jak to dalej będzie, jakie nawyki przekazywać.

 

Przyszłej młodej mamie serdecznie gratulujemy. I jesteśmy pewni, że Natalia miała pełne poparcie aby zdradzić radosny fakt dotyczący Marty Kosakowskiej. 

Zobacz: Czy to początek końca? Zobaczcie nowy teledysk Natalii Kukulskiej!

2/5
Marika jest w ciąży
Instagram

Marika nie opowiada o swoim życiu prywatnym dlatego fani tez nie wiedzieli o ciąży. Ale na Instagramie rzeczywiście można zauważyć, że nosi luźne stroje i jest pełniejsza. Wokalistka zawsze słynęła z idealnej sylwetki i dopasowanych strojów. 

Marika w ciąży

3/5
Marika ślub 23 marca 2016
Instagram

 

Marina w Wielkanoc 23 marca 2016 roku wyszła za mąż za swojego ukochanego Pawła. Ceremonia była cicha i skromna. 

Jak potem tłumaczyła, takie chwile chce zatrzymać tylko dla siebie. 

4/5
Marika jest w ciąży
Facebook

 

Marika mimo, że sama prezentuje muzyką często nowoczesną i klubową, to często bierze udział w koncertach poświęconych wierze, Bogu czy festiwalach kościelnych. Marta Kosakowska jest bardzo wierzącą osobą i otwarcie mówi o swojej głebokiej wierze. 

5/5
Marika jest w ciąży
Instagram

 

Jak myślisz w którym miesiącu ciąży jest Marika?