Co łączy Marietę Żukowską i Łukasza Jemioła Co łączy Marietę Żukowską i Łukasza Jemioła Marieta Żukowska i Łukasz Jemioł Marieta Żukowska i Łukasz Jemioł Co łączy Marietę Żukowską i Łukasza Jemioła
Co łączy Marietę Żukowską i Łukasza Jemioła
1/6
Co łączy Marietę Żukowską i Łukasza Jemioła

Marieta Żukowska i Łukasz Jemioł przyłapani na spotkaniu! Aktorka i projektant mody zostali sfotografowani w modnej warszawskiej knajpie nad kieliszkiem orzeźwiającego drinka. Wiemy co robili!

 

Okazuje się, że aktorka i projektant są zagorzałymi fanami Włoch i wszystkiego, co nam się kojarzy ze słoneczną Italią – od espresso aż po modę i wszechobecną włoską kulturę aperitivo.

 

Czym jest aperitivo? To włoski zwyczaj spędzania czasu w gronie przyjaciół dzielących się jedzeniem – niewielkimi pizzette, arancini, orzechami czy oliwkami – i piciem. Poniekąd jest to prosty sposób na pobudzenie naszego apetytu przed kolacją, za pomocą lekko gorzkiego napoju alkoholowego lub bezalkoholowego i zjedzeniu delikatnej przekąski. Można spokojnie stwierdzić, że jest to kwintesencja włoskiego stylu życia.

 

Aktorkę z filmu „Botoks" i ubierającego gwiazdy projektanta łączy miłość do słonecznej Italii. „Kocham Włochy za piękną kulturę, kuchnię i klimat", mówi Jemioł. „Włochy to kolebka piękna, które otacza zewsząd".  Z kolei Marieta Żukowska podkreśla widoki i zabytki Italii. „Słońce, cudowne światło, architektura, moda i ...mogę tak wymieniać bez końca;)", powiedziała aktorka. „Jeżeli już muszę powiedzieć krótko, to "Dolce far niente:)”".

 

Co jeszcze mają ze sobą wspólnego Łukasz Jemioł i Marieta Żukowska? Dowiecie się na następnych slajdach w naszej galerii.

 

2/6
Co łączy Marietę Żukowską i Łukasza Jemioła

 

Z czym wam się kojarzą Włochy? Nam z doskonałym jedzeniem, zabytkowymi kościołami, ekspresyjnym, pełnym werwy stylem – no i rozmowami nad kieliszkiem Aperola Spritz.

 

3/6
Marieta Żukowska i Łukasz Jemioł
Mat. promocyjne

 

Jeśli czytając tę włoską listę natychmiast zaczynacie się bezwiednie uśmiechać to macie coś wspólnego z Marietą Żukowską i Łukaszem Jemiołem. Aktorka i projektant są zagorzałymi fanami Włoch i wszystkiego, co nam się kojarzy ze słoneczną Italią – od espresso aż po ekstrawaganckie wyczucie stylu.

 

4/6
Marieta Żukowska i Łukasz Jemioł
Mat. promocyjne

 

Zarówno Marieta Żukowska jak i Łukasz Jemioł są zagorzałymi entuzjastami włoskiego stylu życia. Oboje nie marnują żadnej okazji żeby odwiedzić ukochaną Italię.

 

5/6
Co łączy Marietę Żukowską i Łukasza Jemioła

 

Aktorkę z filmu „Botoks" i ubierającego gwiazdy projektanta łączy miłość do słonecznej Italii. „Kocham Włochy za piękną kulturę, kuchnię i klimat", mówi Jemioł. „Włochy to kolebka piękna, które otacza zewsząd".

 

6/6
Marieta Żukowska i Łukasz Jemioł
Mat. promocyjne

 

„Słońce, cudowne światło, architektura, moda i ...mogę tak wymieniać bez końca;)", powiedziała Marieta Żukowska. „Jeżeli już muszę powiedzieć krótko, to "Dolce far niente:)”".