Marianna Schreiber u Kuby Wojewódzkiego
Mat. promocyjne TVN
Newsy

Marianna Schreiber hejtowana po występie u Kuby Wojewódzkiego. "Czy to zemsta na mężu?"

Marianna Schreiber po udziale w programie Kuby Wojewódzkiego nie ukrywa, że poziom hejtu wobec niej zmienił status. Jest tak źle? Wystarczy przeczytać te komentarze!

Marianna Schreiber po udziale w "Top Model", którym zaskoczyła we wrześniu, nie zamierza schodzić ze świecznika. Żona polityka zdecydowała się pojawić na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, gdzie szczerze odpowiadała na pytania i wyznała nawet, że zanim wyszła za mąż miała bardzo buntowniczą naturę:

Ja w ogóle byłam taką bardzo buntowniczą dziewczyną zanim wyszłam za mąż. Zawsze byłam taka niefrasobliwa, i sprzeciwiałam się wszystkiemu. Wszystko robiłam na przekór i po prostu czułam się z tym dobrze. To było moje ja. I ja te wszystkie cechy swoje po prostu stłamsiłam na rzecz bycia żoną, bycia w miejscu, które mnie zaskoczyło. Ja nie interesowałam się polityką kiedy poznałam swojego męża. I nie wiedziałam, co to znaczy znaleźć się takim miejscu.

Wygląda na to, że Marianna Schreiber znów chce byc sobą i nie przeszkadzają jej w tym nawet krytyczne komentarze, jakie każdego dnia czyta na swój temat. Te, które opublikowała ostatnio mogą szokować! Marianna Schreiber pyta wprost: "Ludzie, co się z nami stało?"

Już jest! Oto najnowszy spot TVN! Wiemy, kto śpiewa piosenkę "Więcej"!

Marianna Schreiber po udziale w programie Kuby Wojewódzkiego pokazła, jakie komentarze otrzymuje!

Marianna Schreiber od czasu "Top Model" stała się jedną z celebrytek, które niemal codziennie pojawiają się w mediach. Żona polityka w mediach społecznościowych szokuje nagimi zdjęciami, bierze udział w marszach i zapewnia, że nie zamierza przestać działać. Jej wtorkowa rozmowa na kanapie u Kuby Wojewódzkiego wywołała niemałe kontrowersje, których Marianna Schreiber się nie boi. Okazuje się, że po programie kobieta otrzymała mnóstwo pozytywnych i ciepłych słów, ale wśród nich pojawiły się też szokujące komentarze, które zaskakują tym bardziej, że często pochodzą od innych kobiet:

Wysłałabym Panią do Afganistanu, aby nabrała Pani pokory i zaczęła doceniać to co ma! - pokazała jeden z komentarzy od Internautki. 

To nie wszystko! W sieci pojawiają się też szokujące komentarze, w których internauci pytają wprost, czy obecność Marianny Schreiber w mediach " to zemsta na mężu?" Kobieta była przygotowana na krytykę i opublikowała wymowne zdjęcie na Instastory...

Zobacz także: Marianna Schreiber u Wojewódzkiego: "Ja jestem współczesną niewolnicą" Czy rozwiedzie się z ministrem?

Marianna Schreiber jeszcze przed emisją odcinka programu "Kuba Wojewódzki" z jej udziałem miała świadomość, że poziom hejtu, z jakim się ostatnio spotyka "zmieni status". Okazuje się, że miała rację, bo krytycznych komentarzy jest mnóstwo, ale co ciekawe kobieta otrzymuje też więcej słów wsparcia, które jak wyznaje dają jej siłę do działania. 

Marianna Schreiber o hejcie
Instagram / marysiaschreiber

Okazuje się, że żona polityka nie tylko otrzymuje krytyczne wiadomości dotyczące jej osoby, ale niektórzy internauci pytają ją czy jej ostatnia aktywność w mediach "to zemsta na mężu?". Marianna Schreiber wymownie odpowiedziała, publikując emotikony płaczu i smutku, które mają wprost odnosić się to słów, które otrzymała. 

Marianna Schreiber o hejcie wobec niej po udziale w programie Kuby Wojewódzkiego piksele
Instagram / marysiaschreiber

Marianna Schreiber dzięki pojawieniu się w programie "Top Model" otworzyła sobie drzwi do showi-biznesu. Od jakiegoś czasu jest bardzo aktywna nie tylko w mediach społecznościowych, ale pracuje też nad kampanią i wieloma innymi projektami. Wygląda na to, że chce działać i nic jej nie zatrzyma. 

Marianna Schreiber
AKPA

Kuba Wojewódzki i uczestnicy programu Gogglebox
Instagram
Newsy
Uczestnicy "Gogglebox" masakrują występ kolegów u Kuby Wojewódzkiego. Internauci są oburzeni
Uczestnicy "Gogglebox" masakrują występ kolegów u Kuby Wojewódzkiego. Internauci są oburzeni

Internauci po obejrzeniu ostatniego odcinka " Gogglebox. Przed telewizorem " są oburzeni komentarzami Jacka Szawioły na temat Sylwii Bomby . Uczestnicy komentowali m.in. występ Sylwii, Agnieszki Kotońskiej i Krzysztoła Ufnała u Kuby Wojewódzkiego. Krytyczne komentarze dotyczyły wyglądu Sylwii:  Obejrzałam przed chwilą wczorajszy odcinek Goggleboxa i nieładne zachowanie Jacka Szawioły wobec Ciebie (jak byliście u Kuby), komentowanie wyglądu, w tak chamski sposób... nie fajne😑 Co wydarzyło się w ostatnim odcinku programu? Zobacz także:  Uczestnicy "Gogglebox" w programie Kuby Wojewódzkiego. Po ostatnim odcinku show w sieci zawrzało! Jacek Szawioła z "Gogglebox. Przed telewizorem" krytykuje Sylwię Bombę Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska i Krzysztof Ufnał mają za sobą pierwszy występ w programie innym niż "Gogglebox". Troje przedstawicieli hitowego formatu z TTV zasiadło na kanapach u Kuby Wojewódzkiego. To nic dziwnego, że następnie program z uczestnikami show komentowały pozostałe gwiazdy programu. Niestety nie wszystkie opinie spodobały się internautom.  Kuba Wojewódzki w programie poruszył temat różnicy wieku w związku, na co Sylwia powiedziała, że to tylko liczby i nie mają dla niej żadnego znaczenia, co Mariusz Kozak skomentował słowami:  Jak się ma starszego faceta, to trzeba tak mówić.  Następnie Mariusz i Jacek Szawioła skrytykowali również aktualną fryzurę Agnieszki Kotońskiej, przy okazji krytykując także wygląd Sylwii Bomby:  - Kotońska źle wygląda, ma źle zrobiony doczep, za mało go ma. Bombie niech zabierze trochę. Bomba ma tyle, że trzy rosłe baby by tym obdzieliła. - I jeszcze nas! Internauci wyrazili swoje niezadowolenie także z powodu zachowania innych...

Kuba Wojewódzki i uczestnicy programu Gogglebox
Instagram
Newsy
Uczestnicy "Gogglebox" w programie Kuby Wojewódzkiego. Po ostatnim odcinku show w sieci zawrzało! 
Jak internauci skomentowali ostatni odcinek programu Kubu Wojewódzkiego z udziałem gwiazd "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Jak internauci skomentowali ostatni odcinek programu Kubu Wojewódzkiego z udziałem gwiazd "Gogglebox. Przed telewizorem"? Druga odsłona show "króla TVN" już za nami. W miniony wtorek na kanapie u Kuby Wojewódzkiego pojawili się wokalista Ralph Kamiński oraz uczestnicy hitowego programu na antenie TTV. Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska i Krzysztof Ufnal cieszą się ogromną popularnością i sympatią widzów dzięki wystepom w "Gogglebox", ale jak poradzili sobie w show Kuby Wojewódzkiego? Jak odcinek z ich udziałem komentują internauci? Komentarze po ostatnim odcinku show Kuby Wojewódzkiego Agnieszka Kotońska, Krzysztof Ufnal i Sylwia Bomba w programie Kuby Wojewódzkiego opowiadali m.in. o swojej popularności, ocenili show "króla TVN" i wręczyli mu zaskakujące prezenty- kijek do selfie oraz obrus. Agnieszka Kotońska spełniła nawet swoje marzenie i wystąpiła w roli wodzianki!  kanapa u Kuby przyciąga jak magnes 🥰, z opanowaniem stresu i nerwów już nie było tak łatwo, nogi jak z waty, strach połączony ze śmiechem ❤były prezenty ,uściski i mega dużo pozytywnej energii ❤❤❤- napisała Agnieszka Kotońska. A jak występ gwiazd "Gogglebox" w programie Kuby Wojewódzkiego ocenili internauci? Po ostatnim odcinku w sieci zawrzało!  - Dzisiejszy odcinek - SZTOSIK 😂😂😂 Agnieszka wodzianka zrobiła mi wieczór 😂😂😂 - Oglądałam. Było śmiesznie. Chyba ludzie z Googlebox są tam nieprzypadkowo. Bardzo pozytywni. 😂 - Ekipa Google box super - komentowali intarnauci. Oglądaliście ostatnią odsłonę programu Kuby Wojewódzkiego z udziałem gwiazd "Gogglebox"? Jak Wasze wrażenia? Zobacz także:  Gwiazdy programu „Gogglebox” u Kuby Wojewódzkiego! Flirt z Sylwią Bombą i...

Klaudia El Dursi portret
Instagram
Newsy
Klaudia El Dursi z "Top Model" była wodzianką u Kuby Wojewódzkiego! W programie nawet zatańczyła na rurze!
Klaudia El Dursi z "Top Model" była wodzianką u Kuby Wojewódzkiego! W programie nawet zatańczyła na rurze!

Klaudia El Dursi to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek 8. edycji " Top Model ", a może nawet wszystkich poprzednich! Klaudia od razu wzbudziła spore emocje wśród widzów, bo jako jedyna dostała złoty bilet do domu modelek, a także szybko popadła w konflikt z Kingą Wawrzyniak, która zaczęła ją oczerniać przed innymi uczestnikami .  Nic więc dziwnego, że widzowie zaczęli interesować się Klaudią i odkryli, że 30-letnia uczestniczka "Top Model" znacznie wcześniej próbowała swoich sił w show-biznesie - brała m.in. udział w sesji dla "Playboya", a także... była wodzianką u Kuby Wojewódzkiego! Przeczytajcie więcej poniżej. Klaudia El Dursi wodzianką u Wojewódzkiego Klaudia El Duris od dawna chciała zrobić karierę w show-biznesie i to idąc różnymi drogami. Sesje zdjęciowe to nie wszystko, bo modelka była także wodzianką u Kuby Wojewódzkiego, co zauważył jeden z jej fanów: Ostatnio oglądałam stare odcinki Kuby Wojewódzkiego i patrzę, a tam wodzianka Klaudia -  napisał fan Klaudii. Co ciekawe, serwis plotek.pl dotarł do starych nagrań z udziałem Klaudii i jak się okazało, modelka nie tylko podawała wodę gościom, a raz nawet zatańczyła na rurze według wskazówek Piotra Galińskiego, ówczesnego jurora "Tańca z Gwiazdami"! Teraz Klaudia El Dursi pozytywnie wspomina czas pracy u Kuby Wojewódzkiego.  To był bardzo fajny czas. W programie pełniłam rolę asystentki  Kuby, przynosiłam różne gadżety, prezenty, również siadałam razem z gośćmi na kanapie i wdawałam się w chwilowe rozmowy - powiedziała Klaudia El Dursi w rozmowie z Plotkiem. Klaudia przyznała również, że była wodzianką tylko przez jeden sezon, a potem zrezygnowała z nagrań, bo...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner