Marianna Gierszewska i Agata Kulesza uśmiechają się
East News

Marianna Gierszewska w ciąży! Gwiazda hitowego serialu TVN pokazała piękne zdjęcia

Marianna Gierszewska i Agata Kulesza uśmiechają się
East News

Marianna Gierszewska znana z serialu "Pułapka" i "Barwy szczęścia" postanowiła razem z mężem ogłosić wspaniałą nowinę. Aktorka na swoim Instagramie umieściła kilka uroczych zdjęć z ukochanym, by powiedzieć, że spodziewają się dziecka! Przypomnijmy, że para niedawno wzięła ślub, 24 października ubiegłego roku na Instagramie artystki mogliśmy zobaczyć urocze zdjęcia obrączek. 

Marianna Gierszewska w ciąży: "Nasz gang się powiększa"

Marianna Gierszewska postanowiła razem z mężem ogłosić wspaniałą nowinę. Na zdjęciach, które opublikowała, para tuli się do siebie i szczerze uśmiecha, zdecydowanie widać, jak bardzo są szczęśliwi:

2 + 1 🤰🏼💜
... i jeszcze 🐶🐶 psiaki do kompletu. Nasz gang się powiększa 🧡🧡🧡
Długo zastanawiałam się jak Wam o tym powiedzieć. W końcu zdecydowaliśmy, że jedyne, co wystarczy pokazać, to naszą niekończącą się radość i miłość. W lato tego roku zostaniemy rodzicami po raz pierwszy.
Nie możemy się doczekać !!!
Przytulam dziś każdego potrójnie i lecę zdobywać Śnieżkę 🏔🏔🏔 - napisała szczęśliwa Mania na Instagramie.

Marianna Gierszewska i jej mąż Miłosz Gierszewski są parą od kilku lat. Mania jeszcze w 2018 roku pisała o ukochanym, cytując Szekspira. Wszyscy myśleli wówczas, że para się pobrała, jednak to była tylko deklaracja miłości:

Wczoraj powiedziałam TAK mojemu ukochanemu... Kochany mój, jedyny... nauczyłeś mnie kochać. Pokazałeś mi czym jest miłość..."Moja miłość równie jest głęboka jak morze, równie jak ono bez końca. Im więcej Ci jej udzielam, tym więcej czuje jej w sercu" - W. Shakespeare... Zawsze Ty. Zawsze Ja. Zawsze My. Twoja, Mania - napisała szczęśliwa już wówczas aktorka. 

Marianna Gierszewska, wcześniej Kowalewska, jakiś czas temu przyznała się także do poważnej choroby, na którą cierpi. W przeszłości wykryto u niej zapalenie jelita grubego. Był moment, w którym aktorka ważyła 34 kg i nie mogła jeść. Lekarze byli zmuszeni założyć jej stomię. Aktorka otwarcie mówi o swoich problemach zdrowotnych i chce pomóc kobietom, które przechodzą przez to samo. Marianna zaprojektowała nawet bieliznę dla kobiet z tą przypadłością. 

Zobacz także: Najpierw ciąża, potem ślub? Klaudia Halejcio zapewnia: "Jak spotkasz odpowiednią osobę, to czas nie ma znaczenia"

Marianna Gierszewska razem z mężem spodziewają się dziecka. Aktorka napisała, że najlepiej ich emocje oddają te zdjęcia, musimy się zgodzić, są na nich rozczulająco szczęśliwi!

Marianna Gierszewska jest szczęśliwie zakochana w swoim mężu od kilku lat. 

 

Więcej na temat TVN serial
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39