Maria Dejmek w szarym golfie
Instagram

Poruszające wyznanie Marii Dejmek. Rok temu aktorka poroniła... Dziś odpowiada na okropne komentarze hejterów!

Maria Dejmek w szarym golfie
Instagram

Maria Dejmek już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. O tym, że gwiazda serialu "Barwy szczęścia" spodziewa się dziecka dowiedzieliśmy się kilka miesięcy temu. Aktorka opublikowała wówczas zdjęcie z dużym brzuszkiem i przyznała, że jest w ciąży. 

Bąbelku, świat z Tobą jest po prostu piękniejszy! Czekamy na Ciebie! Mama i Tata💖- pisała przyszła mama.

Od tamtej chwili aktorka chętnie pokazywała swoim fanom, jak zmienia się w czasie ciąży. Maria Dejmek podkreślała coraz większy rosnący brzuszek, co niestety nie wszystkim się spodobało. Okazuje się, że hejterzy krytykowali aktorkę za to, że trzyma się za ciążowy brzuszek! Teraz Maria Dejmek postanowiła odpowiedzieć na wszystkie zarzuty i opublikowała poruszający wpis, w którym przyznaje, że w przeszłości straciła ciążę

Maria Dejmek wspomina dramat sprzed roku

Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" jest już w zaawansowanej ciąży. Teraz, tuż przed rozwiązaniem podzieliła się ze swoimi fanami bolesnym wspomnieniem. Okazuje się, że rok temu Maria Dejmek poroniła. Aktorka w swoim wpisie na Instagramie opowiedziała o swoim dramacie.

Wiem, że takich kobiet jak ja jest wiele i trzeba o tym mowić... Mija rok odkąd poroniłam pierwszą ciąże. Nie wiem co było gorsze... ból fizyczny czy ból psychiczny. Jeszcze granie w serialu z cudowną małą dziewczynką... to było piekło... Mam wspaniałego partnera, który bardzo mnie wspierał, ale gdy wychodził do pracy, z moim cierpieniem zostawałam sama. Czułam, że nie jestem wartościową kobietą, że „nie dałam rady”. Było ze mną naprawdę źle... Pomógł mi psycholog, mój Miłosz i czas...- napisała Maria Dejmek. 

Aktorka swoim wpisem odpowiedziała na przykre komentarze hejterów, którzy krytykują przyszłą mamę za to, że na zdjęciach trzyma się za brzuszek.

(...) Dziś jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem, noszę pod sercem naszego syna, z dumą głaszcze mój brzuszek cały czas!!! 🥰 I cieszę się, że mogę dzielić się z Wami moim szczęściem!!!🥰Niniejszym odpowiadam również paniom, które piszą, że to żenujące trzymać się za brzuch(!) lub jestem kolejną „instamaDkom”. Zanim ocenicie kogoś, powiecie przykre słowa, pamiętajcie, że po drugiej stronie jest człowiek, który ma swoją historię, swoje uczucia i wrażliwość.

Zobaczcie cały wpis Marii Dejmek! A my życzymy aktorce, żeby w spokoju mogła cieszyć się swoim szczęściem, które już wkrótce przyjdzie na świat! Przypominamy również, że Maria Dejmek spodziewa się... syna! 

Zobacz także: Jej brzuszek ciążowy jest coraz większy! Sylwia Przybysz pokazała zdjęcie w opiętej sukience

Poruszający wpis Marii Dejmek.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Długo zastanawiałam się czy napisać ten post... Wiem, że takich kobiet jak ja jest wiele i trzeba o tym mowić... Mija rok odkąd poroniłam pierwszą ciąże. Nie wiem co było gorsze... ból fizyczny czy ból psychiczny. Jeszcze granie w serialu z cudowną małą dziewczynką... to było piekło... Mam wspaniałego partnera, który bardzo mnie wspierał, ale gdy wychodził do pracy, z moim cierpieniem zostawałam sama. Czułam, że nie jestem wartościową kobietą, że „nie dałam rady”. Było ze mną naprawdę źle... Pomógł mi psycholog, mój Miłosz i czas... Kochane kobietki, pamiętajcie, że nie jesteście same... Nie wstydźcie się prosić o wsparcie psychologiczne, rozmawiajcie z partnerem, innymi kobietami, dajcie sobie czas, a dzidziuś do Was „przyjdzie”!!! Dziś jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem, noszę pod sercem naszego syna, z dumą głaszcze mój brzuszek cały czas!!! 🥰 I cieszę się, że mogę dzielić się z Wami moim szczęściem!!!🥰Niniejszym odpowiadam również paniom, które piszą, że to żenujące trzymać się za brzuch(!) lub jestem kolejną „instamaDkom”. Zanim ocenicie kogoś, powiecie przykre słowa, pamiętajcie, że po drugiej stronie jest człowiek, który ma swoją historię, swoje uczucia i wrażliwość.

Post udostępniony przez maria dejmek (@maria_dejmek)

Aktorka już wkrótce urodzi syna.

 

Więcej na temat Barwy szczęścia
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44