Maria Dejmek w szarym golfie
Instagram

Maria Dejmek z "Barw szczęścia" pokazała pokój syna i szczerze przyznała: "Nie ominął mnie baby blues"

Maria Dejmek w szarym golfie
Instagram

Maria Dejmek pochwaliła się uroczym pokoikiem synka i zdradziła, jak tak naprawdę wyglądają jej pierwsze dni w roli mamy. Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" nie ukrywa, że początki macierzyństwa nie należą do najłatwiejszych! Maria Dejmek urodziła swoje pierwsze dziecko ponad tydzień temu. Aktorka przekazała wówczas radosną nowinę za pośrednictwem Instagrama, gdzie opublikowała pierwsze zdjęcia synka ze szpitala. Chłopiec otrzymał piękne imię Gustaw. Młoda mama i jej maleństwo wrócili już do domu, a tam na Gucia czekało piękne, białe łóżeczko. Zobaczcie sami!

Maria Dejmek pokazała pokój syna

Maria Dejmek, podobnie jak m.in. Sara Boruc, Joanna Krupa, Izabela Janachowska czy Małgosia z "Rolnik szuka żony", nie ukrywa wizerunku swojego dziecka. Dumna mama chętnie publikuje w sieci zdjęcia synka. Ostatnio pokazała, jak mały Gucio słodko śpi w swoim łóżeczku. Przy okazji Maria Dejmek przyznała, że nie ominął jej baby blues! Gwiazda "Barw szczęścia" zdradziła, że pierwsze dni macierzyństwa nie należą do najłatwiejszych!

My już od jakiegoś czasu jesteśmy z Guciem w domu. Oczywiście nie ominął mnie baby blues. Pierwsze pół nocy siedziałam nad jego łóżeczkiem i podziwiałam, drugie pół nocy przepłakałam...🥺 Dziś jak widać sytuacja opanowana💪 Gucio najedzony, śpi sobie bezpiecznie i spokojnie 🥰🥰🥰 - napisała Maria Dejmek. 

Kilka dni później Maria Dejmek zdradziła, jak dokładnie wygląda jej życie w roli mamy.

Ostatnie dni to był istny Armagedon... Co za okropne uczucie, gdy Twoje dziecko płacze a Twoje nieudolne próby uspokojenia go spełzły na niczym. Płaczesz razem z nim, mając poczucie, że jesteś beznadziejną matką, ba! że w ogóle nie potrafisz nią być... Błagam pocieszcie mnie, że też tak miałyście...🙏 Z pomocą przyszli położna i pediatra i pomogli nam wypracować „osługę” maluszka- przyznała na Instagramie. Uczucie nieporadności mam cały czas, ale z każdym dniem czuje pewniejsza!!! Podzieliliśmy się obowiązkami z Miłoszem i zaryzykuje stwierdzenie, ze nawet sie wyspalam 😜 A gdy spali moi Panowie zrobiłam kawę, owsiankę, umalowałam się, ułożyłam grzywkę i wyjęłam z szafy najładniejszą sukienkę. Oczywiście taką która nadaje się do karmienia😜W końcu mogę poczuć się jak kobieta i spojrzeć na siebie w lustrze 🤪 Trzymajcie kciuki za dalsze postępy🙏🙏🙏- dodała w najnowszym wpisie (pisownia oryginalna).

Jak na wpis Marii Dejmek zareagowali internauci? Fani ruszyli ze wsparciem! Wpis aktorki skomentował nawet Mikołaj Krawczyk.

- U nas też tak było. Początki są najtrudniejsze ale z każdym dniem jest lepiej😊 powodzenia!😊
- Kochana będzie dobrze na spokojnie wszystko ja też tak miałam 
- Jestes najwspanialsza mamą ..pamiętaj 😍- pisali fani. 
- Wyluzuj i pamiętaj, że chłopaki też płaczą a mali tym bardziej😉🤷🏻‍♂️✌🏻😎- skomentował Mikołaj Krawczyk (pisownia oryginalna). 

Zobaczcie pokoik synka Marii Dejmek! A my życzymy dużo siły młodym rodzicom! 

Zobacz także: Poruszające wyznanie Marii Dejmek. Rok temu aktorka poroniła... Dziś odpowiada na okropne komentarze hejterów!

Maria Dejmek pokazała łóżeczko synka

Aktorka nie ukrywa, że początki macierzyństwa nie należą do najłatwiejszych

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostatnie dni to był istny Armagedon... Co za okropne uczucie, gdy Twoje dziecko płacze a Twoje nieudolne próby uspokojenia go spełzły na niczym. Płaczesz razem z nim, mając poczucie, że jesteś beznadziejną matką, ba! że wogóle nie potrafisz nią być... Błagam pocieszcie mnie, że też tak miałyście...🙏 Z pomocą przyszli położna i pediatra i pomogli nam wypracować „osługę” maluszka. Uczucie nieporadności mam cały czas, ale z każdym dniem czuje pewniejsza!!! Podzieliliśmy się obowiązkami z Miłoszem i zaryzykuje stwierdzenie, ze nawet sie wyspalam 😜 A gdy spali moi Panowie zrobiłam kawę, owsiankę, umalowałam się, ułożyłam grzywkę i wyjęłam z szafy najładniejszą sukienkę. Oczywiście taką która nadaje się do karmienia😜W końcu mogę poczuć się jak kobieta i spojrzeć na siebie w lustrze 🤪 Trzymajcie kciuki za dalsze postępy🙏🙏🙏 #mamąbyć #trudnepoczątki #motherhood #motherandson #babyblues #mybiggestlove #babyboy

Post udostępniony przez maria dejmek (@maria_dejmek)

Więcej na temat dzieci gwiazd Barwy szczęścia
Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50