Newsy

Margaret lubi wychodzić z domu w piżamie!: "O, taka jestem zwariowana"

Wokalistka uwielbia prowokować stylem

Margaret zawładnęła polską sceną muzyczną i w tak młodym wieku udało jej się utrzymać na szczytach list przebojów. Wokalistka porównywana urodą do Violetty Villas, talentem do niejednej zagranicznej gwiazdy, uwielbia prowokować i wyrażać, to co czuje swoimi ubraniami. Ostatnio Margaret została przyłapana przez paparazzo w momencie gdy wychodziła z gmachu budynku Telewizji Polskiej w Warszawie. Zobacz: Stylowa Margaret wychodzi z TVP 

Na 25 urodzinach magazynu "Twój Styl"
, wokalistka postawiła na nieco mniej ekstrawagancką stylizację i przyszła ubrana na czarno, w klasycznych szpilkach i eleganckiej marynarce. Nie mogło jednak zabraknąć szalonego akcentu, tym razem na głowie. Margaret miała fryzurę przypominającą dredy. Trzeba przyznać, że stylista fryzur Margaret, Bartek Janusz wykonał "kawał" dobrej roboty! Naszej reporterce, Iwonie Piotrowskiej udało się porozmawiać z gwiazdą i zapytać o strój "Sbongeboba", w którym Margaret ostatnio pojawiła się w TVP. Jak się okazuje, wokalistka stawia na wygodę i lubi chodzić w...piżamie!

 

Ten Sbongebob to jest piżama po prostu. I ja sobie wstałam i po tym „Pytaniu na śniadanie" jechaliśmy w trasę busem i najwygodniej jest w tych piżamach w tym busie, bo wtedy sobie śpię, wiec ubrałam tą piżamę i wszyscy: "o taka jestem zwariowana”, a ja po prostu ubrałam piżamę!

 

Jeśli nie macie pomysłu na strój, a rano wychodzicie z domu, weźcie przykład z Małgosi i do piżamy załóżcie szpilki. Efekt wyróżnienia się z tłumu gwarantowany!;)
 

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner