Olek i Marcin M jak miłość Iza i Marcin M jak miłość Olek M jak miłość Iza i Marcin M jak miłość Olek szantażowany w M jak miłość
Ole i Marcin w M jak miłość
Instagram

Marcin w „M jak miłość” dowie się, że to Olek zabił Artura. Podczas szarpaniny brat wyzna mu wszystko, co zrobił. Jednak Chodakowski zdecyduje się zachować to dla siebie i nie powie nikomu o strasznym wyznaniu lekarza. Nie powie nawet Izie, która przez cały czas żyje w strachu, że Skalski wróci, aby ją dopaść. Te myśli odbijają się na jej kondycji psychicznej. Co zrobi Marcin? Powie w końcu ukochanej, że Artura już nie ma?

1/5
Olek i Marcin M jak miłość
MTL Maxfilm

W 1469. odcinku „M jak miłość”, który na antenie już 12 listopada widzowie w końcu usłyszą z ust Olka wyznanie, że to on postrzelił Artura. Przerażony Marcin będzie przekonany, że Artur znów jest blisko, po tym, jak zobaczy ślady krwi w mieszkaniu:

Artur tu był! – powie Marcin.

Cokolwiek się tu stało, to na pewno nie był Artur!

A skąd ty możesz o tym wiedzieć?! – zapyta roztrzęsiony Marcin

Po prostu wiem. Artur nie żyje! Rozumiesz?! - wyzna Olek.

2/5
Iza i Marcin M jak miłość
Instagram

Szybko okaże się, że Iza przypadkiem się zraniła, ale nic nie zmieni faktu, że Marcin poznał prawdę! A co z Izą...

3/5
Olek M jak miłość
MTL Maxfilm

Marcin, próbując bronić Olka nie wyzna Izie, że Skalski nie żyje. Ona nadal będzie żyła w strachu, a do tego zauważy, że między braćmi coś się dzieje. Mikołaj Roznerski w "Kulisach serialu" wyznał:

Olek stanął w obronie rodziny, Marcin jest mu potwornie wdzięczny za to. I postąpiłby tak samo. Marcin zdaje sobie sprawę z konsekwencji, które Olek może ponieść i które zapewne poniesie, ale Marcin szuka rozwiązania. Marcin jest w stanie zrobić wszystko, aby wybronić swojego brata!

Nawet kosztem swojej relacji z Izą?

4/5
Iza i Marcin M jak miłość
Instagram

Czy Marcin w końcu zdecyduje się wyznać narzeczonej prawdę? Kobieta z pewnością dotrzymałaby słowa i nic nikomu nie zdradziła! A co dalej z Olkiem?

5/5
Olek szantażowany w M jak miłość
Instagram

Młody lekarz ma coraz większe powody do niepokoju, bo o jego sekrecie wiedzą kolejne osoby. Agnieszka domyśla się, że coś się z nim dzieje, jest szantażowany przez sąsiada Chodakowskich, a teraz wie też Marcin i w niedługim czasie być może również Iza pozna prawdę! Olek uniknie kary? Czy w końcu ktoś go wyda?

 

Więcej na temat M jak miłość