Party Stories
Ole i Marcin w M jak miłość
Instagram
Newsy

Marcin w obronie Olka skrzywdzi Izę!? Kolejny dramat w "M jak miłość"!

Marcin w „M jak miłość” dowie się, że to Olek zabił Artura. Podczas szarpaniny brat wyzna mu wszystko, co zrobił. Jednak Chodakowski zdecyduje się zachować to dla siebie i nie powie nikomu o strasznym wyznaniu lekarza. Nie powie nawet Izie, która przez cały czas żyje w strachu, że Skalski wróci, aby ją dopaść. Te myśli odbijają się na jej kondycji psychicznej. Co zrobi Marcin? Powie w końcu ukochanej, że Artura już nie ma?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Olek załamany M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
"M jak miłość" Pijany Olek wywoła awanturę w bistro! Chodakowski stoczy się na dno?

Dramat Olka (Maurycy Popiel) w "M jak miłość" wciąż trwa! Kilka tygodni temu widzowie byli świadkami szokującej sceny, w której młody lekarz stanął w obronie narzeczonej swojego brata i pozwolił wykrwawić się Arturowi (Tomasz Ciachorowski)! Skalski zmarł, a Olek zakopał jego ciało w lesie. Od tamtej chwili Chodakowski nie może poradzić sobie z dramatycznymi wydarzeniami. Już wkrótce Olek dowie się również, że ktoś widział, co stało się w lesie na Mazurach. Załamany lekarz trafi do bistro, a tam spotka swoją byłą partnerkę... Olek wywoła awanturę w bistro Już dziś wieczorem, 4 listopada, Telewizyjna Dwójka wyemituje 1467. odcinek "M jak miłość". W najnowszej odsłonie serialu nie zabraknie wielkich emocji! Okazuje się bowiem, że świadek zabójstwa Artura zjawi się w gabinecie Olka i zacznie go szantażować! Mężczyzna w zamian za milczenie zażąda od lekarza 100 tysięcy złotych. Jak donosi portal superseriale.se.pl po spotkaniu z szantażystą Olek pojedzie do bistro, gdzie spotka swoją byłą partnerkę, Agę. Kiedy dziewczyna zwróci mu uwagę, Olek podniesie na nią głos.  - Co, będziesz mnie teraz pouczać, tak?!- zacznie krzyczeć Olek.  - Najnowszy podryw ci nie wyszedł, dlatego jesteś taki niemiły? - odpowie mu Aga. Pijany Chodakowski zawoła wówczas kelnera, żeby polał mu kolejny kieliszek alkoholu. Kiedy chłopak mu odmówi, Olek rzuci się na niego i wywoła awanturę! Lekarz nie będzie nawet patrzył, że między nim a kelnerem jest Aga, która będzie próbowała go uspokoić. Aga postanowi zadzwonić po Marcina, żeby zabrał brata do domu.  Jak zakończy się wątek Olka? Czy policja dowie się, że to właśnie on zabił Artura i zakopał w lesie jego ciało? Tego dowiemy się z nowym odcinków "M jak...

M jak miłość Iza porwana przez Artura
MTL Maxfilm
Seriale
To nie koniec dramatu Izy w "M jak miłość"! Ukochana Marcina poważnie zachoruje

Życie Izy (Adriana Kalska) z "M jak miłość" zdecydowanie nie jest usłane różami. Jedna z głównych bohaterek serialu przeżyła prawdziwy dramat przez Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski). Mężczyzna przez kilka lat terroryzował Izę za to, że nie chciała z nim być. Zaledwie kilka tygodni temu widzowie zobaczyli, jak Olek (Maurycy Popiel) zabija Skalskiego - wtedy też wydawało się, że śmierć psychopaty zakończy problemy Izy. Niestety, Iza wciąż nie wie, że jej były mąż nie żyje, przez co wciąż obawia się o swoje życie. Teraz okazuje się, że ciągły stres mocno wpłynie na jej zdrowie!  Iza z "M jak miłość" zachoruje Jak informuje magazyn "Świat seriali" stres, który od jakiegoś czasu codziennie towarzyszy Izie wkrótce odbije się na jej zdrowiu. Złyn stanem Izy będą zniepokojeni Marcin (Mikołaj Roznerski) i Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska). Kiedy narzeczona Chodakowskiego zrozumie, że coś złego dzieje się z jej zdrowiem, poprosi o pomoc Olka. Iza pojawi się w gabinecie lekarza i opowie mu swoich problemach z sercem! W rozmowie z Olkiem przyzna, że nie może spać i jest ciągłym stresie przez Artura. Co więcej, Iza poprosi Olka, żeby przepisał jej silne leki, które pomogą jej w tym trudnym czasie. Niestety, okazuje się, że lekarz spełni jej prośbę!  Czy Olek, który nie radzi sobie po zabójstwie Artura i sam miesza silne leki z alkoholem nie zaszkodzi Izie jeszcze bardziej? Tego dowiemy się już wkrótce! 1472. odcinek, w którym Iza spotka się z Olkiem w jego gabinecie zostanie wyemitowany 19 listopada, oczywiście na antenie Telewizyjnej Dwójki. Będziecie oglądać? Zobacz także:  Czy Ada Kalska i Mikołaj Roznerski zaręczyli się już rok temu?! Wiemy, dlaczego robią z tego sekret Stres mocno odbije się na zdrowiu Izy....

Ula i Janek M jak miłość
Instagram
Newsy
M jak miłość: Janek umrze na oczach Uli? Dramatyczne chwile w serialu TVP!
Kolejny dramat w "M jak miłość"! Już wkrótce widzowie zobaczą odcinek serialu, w którym Janek (Tomas Kollarik) będzie walczył o życie!

Kolejny dramat w "M jak miłość"! Już wkrótce widzowie zobaczą odcinek serialu, w którym Janek (Tomas Kollarik) będzie walczył o życie! Okazuje się bowiem, że policjant stanie w obronie Uli (Iga Krefft) i zostanie postrzelony przez bandytę. Czy były narzeczony Mostowiakówny przeżyje? Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w 1471. odcinku wielkiego hitu Telewizyjnej Dwójki. Kto strzeli do Janka i jak zakończy się ten dramatyczny wątek?  Janek będzie walczył o życie w szpitalu Jak już wiemy, to Grzelak napadnie na Ulę. Bandyta będzie chciał zemścić się na Bartku (Arkadiusz Smoleński), dlatego kiedy tylko będzie miał okazję zaatakuje jego żonę w lesie! Ula w ostatnim momencie poinformuje policję o napadzie. Jak informuje portal superseriale.se.pl na miejscu pojawią się Janek i Rafał (Jakub Kucner). Niestety, w pewnym momencie bandyta strzeli do Janka prosto w serce! Ula będzie przerażona widokiem zakrwawionego policjanta. Janek będzie umierał na jej oczach! Postrzelony policjant będzie walczył o życie w szpitalu, a Ula będzie czuwać przy jego łóżku. Według doniesień portalu kiedy Bartek zobaczy rozpacz swojej żony postanowi się z nią rozstać. Bartek zrobi to, żeby uchronić swoją ukochaną przed kolejnymi atakami ze strony swoich dawnych kolegów z więzienia. Czy Ula i Bartek rzeczywiście zakończą swoje małżeństwo, a przede wszystkim czy Janek przeżyje? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Widzom serialu przypominamy, że 1471 . odcinek serialu, w którym Janek zostanie postrzelony zostanie wyemitowany 19 listopada. Będziecie oglądać? Zobacz także:   Marcin w obronie Olka skrzywdzi Izę!? Kolejny dramat w "M jak miłość"! Janek zostanie postrzelony na oczach Uli. Ula będzie zrozpaczona.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner