Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Marcin Bosak na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy

Marcin w "M jak miłość" powie Kamilowi, co stało się z Arturem!? To przez brata Olek trafi za kratki?

Kamil umiejętnie podpyta Marcina i dowie się prawdy o Arturze! To będzie koniec dla Olka...

Sytuacja Chodakowskich w „M jak miłość” staje się coraz bardziej dramatyczna. Kamil nie daje za wygraną i za wszelką cenę chce dowiedzieć się, co się stało z Arturem na życzenie swojej ciotki. Prawnik doskonale wie, jak podejść Marcina, aby ten ujawnił mu skrywany sekret. Faktycznie Chodakowski podczas rozmowy z Grycem powie za dużo! Czy to on wsadzi Olka za kratki?

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Marcin zdradzi Kamilowi prawdę o Arturze?

W 1499 odcinku „M jak miłość” znów dojdzie do rozmowy między Marcinem a Kamilem. Wymusi ją prawnik, bo wie, że Chodakowski coś ukrywa na temat Artura. Sprytny mężczyzna opowie Marcinowi wzruszającą opowieść rodzinną i Chodakowski nawet nie zauważy, kiedy wyzna o Skalskim:

Mam nadzieję, że smaży się w piekle!

Kamil potraktuje te słowa bardzo poważnie i będą one dla niego potwierdzeniem, że Chodakowscy są zamieszani w zaginięcie Artura. Teraz musi dowiedzieć się więcej na ich temat, w czym przypadkowo pomoże mu Magda. Niczego nieświadoma kobieta odpowie na każde pytanie dawnego kochanka, nie wiedząc, w jaki sposób chce wykorzystać tą wiedzę!

 

Olek trafi za kratki?

Maurycy Popiel i Ilona Janyst na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Kamil obiecał ciotce, że znajdzie ciało Artura!

Marcin Bosak na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

 

Newsy
W "M jak miłość" Marcin znów będzie zakapiorem? Mikołaj Roznerski zdradził nam jak zmieni się jego bohater
W "M jak miłość" Marcin znów będzie zakapiorem? Mikołaj Roznerski zdradził nam jak zmieni się jego bohater

Postać Marcina w "M jak miłość" , którą gra Mikołaj Roznerski , jest uwielbiana przez fanów tego serialu. Jednak kiedy tylko aktor dołączył do obsady produkcji, jego bohater często brnął w kontrowersyjne sytuacje i niejednokrotnie ściągał na siebie mnóstwo kłopotów. Ale z czasem Marcin przeszedł ogromną metamorfozę i od pewnego czasu jest opiekuńczym ojcem i troskliwym mężem. To jednak wkrótce może się zmienić! Zobacz także:  Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski planują ślub? Znamy prawdę! Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Mikołajem Roznerskim, który wyjawił nam, że scenarzyści wrócili do Marcina "zakapiora"! Emocji w serialu "M jak miłość" na pewno nie zabraknie i będzie się działo naprawdę dużo! Zobaczcie co dokładnie wyjawił nam Mikołaj Roznerski. 

Marcin Bosak na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Kamil zginie zanim pozna prawdę o Skalskim? Zobaczcie, co wydarzy się w nowym odcinku serialu!
Znów wielkie emocje w "M jak miłość"! Już we wtorek 18 lutego Telewizyjna Dwójka wyemituje 1495. odcinek serialu

Znów wielkie emocje w "M jak miłość"! Już we wtorek 18 lutego Telewizyjna Dwójka wyemituje 1495. odcinek serialu, w którym zobaczymy, jak Kamil (Marcin Bosak) próbuje dowiedzieć się, co tak naprawdę stało się z Arturem Skalskim (Tomasz Ciachorowski). Kuzyn zmarłego psychopaty jest pewny, że to Chodakowscy mają coś wspólnego z jego zaginięciem. Kamil spotka się z Izą (Adriana Kalska) i dowie się, gdzie mieszka Olek (Maurycy Popiel)! Lekarz będzie mógł liczyć na pomoc Olewicza (Tomasz Dedek), który będzie chciał... pozbyć się Kamila!  Co dokładnie wydarzy się w 1495 odcinku "M jak miłość"? Mamy zdjęcia i opis serialu!  Zobacz także:   W "M jak miłość" nie brakuje emocji! Jesteś na bieżąco? Sprawdź się w naszym quizie!

Ilona Janyst i Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Olewicz w „M jak miłość” zdradził tajemnicę Olka. Życie Chodakowskiego zmieni się w koszmar!
Olewicz w „M jak miłość” wyznał, że Olek zabił Artura? Dlaczego to zrobił?

Olek w „ M jak miłość ” ma już dosyć Olewicza, z którym łączy go tragiczna tajemnica o zabójstwie Artura! Jednak nic nie wskazuje na to, że ich losy miałyby się rozdzielić. W 1505 odcinku, który zobaczymy 24 marca, Chodakowski odczyta na weselu Marcina i Izy niepokojącego SMS-a od Olewicza: Proszę o pilny kontakt. To sprawa życia i śmierci Co Olek usłyszy podczas rozmowy telefonicznej z Olewiczem? To będzie jego ostatni dzień na wolności? Olewicz zdradził sekret Olka? Chodakowski natychmiast zdecyduje się zadzwonić do byłego szantażysty z obawy przed najgorszym. Lekarz zdenerwuje się, kiedy Olewicz zacznie go przepraszać zamiast powiedzieć, co się stało. W końcu mężczyzna wyzna, że po alkoholu powiedział za dużo: Myślałem, że na mnie nie ma mocnych i że nigdy nikt mnie nie upije, ale myliłem się… Doktorze, cholernie się boję, że mogłem coś chlapnąć… Pan wie o czym mówię, w naszej sprawie... Przepraszam, ja tego nie chciałem, przyrzekałem panu, nie chciałem... Oczywiście sekret Olewicza pozna Kamil! Prawnik w końcu osiągnął swój cel i udało mu się poznać prawdę na temat śmierci Artura. Kamil „po koleżeńsku” podszedł Olewicza i pod pretekstem wspólnej rozmowy w barze przy drinku dowiedział się tego, co chciał. Pijanego szantażystę do domu zaprowadzi znajomy wędkarz Waldek, a żona Olewicza będzie przerażona, widząc go w takim stanie. Co gorsza mężczyzna nawet nie pamięta, ile zdradził Grycowi! Zobacz także:   W "M jak miłość" policja nie odnajdzie zwłok Artura, ale Olek i tak trafi do więzienia! To już koniec dla Olka!? Wesele Izy i Marcina zakończy się aresztowaniem Olka!    

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner