Marcin Szczurkiewicz zaledwie kilkanaście godzin temu opublikował w sieci zdjęcie ze szpitala i niepokojący wpis, w którym poinformował, że przeszedł poważną operację. Okazuje się, że popularny kabareciarz z Kabaretu Skeczów Męczących ma za sobą operację krtani! Sprawdźcie, co napisał Marcin Szczurkiewicz i z jaką prośbą zwrócił się do swoich fanów.

Reklama

Marcin Szczurkiewicz walczy o zdrowie w szpitalu

Marcin Szczurkiewicz należy do grona najpopularniejszych kabareciarzy w Polsce. Artysta występuje w grupie Kabaret Skeczów Męczących, którą mogliśmy podziwiać m.in. na antenie Polsatu w programie "Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących". Marcin Szurkiewicz na swoim koncie na Instagramie na co dzień publikuje zabawne zdjęcia i wpisy, jednak tym razem na jego profilu pojawiło się bardzo niepokojące zdjęcie. Niestety, okazuje się, że kabareciarz trafił do szpitala i przeszedł operację krtani.

Już wybudzony, operacja krtani ponoć udana ???? Można powiedzieć, że pomimo końca sezonu telewizyjnego, ja wciąż w klinice ????????‍⚕️Teraz kilka tygodni odpoczynku w ciszy ????‍♂️ ..i głos ma być jak nowy ???? Tylko tej ciszy jakoś sobie nie umiem wyobrazić w swoim wykonaniu, no ale czasem nie ma wyboru ????- napisał Marcin Szczurkiewicz.

Kabareciarz zwrócił się do swoich fanów, żeby trzymali za niego kciuki i...

Trzymajcie kciuki ????????
Ps. zadanie domowe- w weekend, każdy pije dobrego drina za moje zdrowie ????????- prosił kabareciarz.

Zobaczcie zdjęcie Marcina Szczurkiewicza ze szpitala, a my życzymy mu dużo zdrowia!

Zobacz także: Michał Pałubski odszedł z kabaretu Chatelet po ciężkiej chorobie

Zobacz także

Marcin Szczurkiewicz poinformował swoich fanów, że jest w szpitalu. Artysta z Kabaretu Skeczów Męczących przeszedł operację krtani i teraz musi odpoczywać w ciszy przez kilka tygodni.

Reklama

Marcin Szczurkiewicz w trudnych chwilach może liczyć na swoich fanów. Internauci na Instagramie ruszyli ze wsparciem.

- Dużo zdrówka!! ????????????????
- Zadanie weekendowe będzie wykonane już dziś ????????????????
- Powodzenia i cierpliwości ????
- Szybkiego powrotu do zdrówka Marcinku ????????????????????
- Szybkiego powrotu do formy!!

Piotr Matusewicz / East News
Reklama
Reklama
Reklama